Чекаю завтра• 15 января 2024
Постоянно пытаюсь найти в себе признаки гениальности и очень мучаюсь. помогите
Тема не для шуток. Мама растила меня в большой любви, постоянно восхищалась, для неё я была особенная-особенная. Она мечтала, что я стану известной, богатой, выйду замуж за богача, и все будут завидовать нам.
Когда я подросла, стало понятно, что её надежды не сбылись: абсолютно обычный ребенок, школа без медали, университет на платном, потом - обычная работа продавцом. Я не замужем
Она мне ничего по этому поводу не говорит, но я все равно чувствую груз и обиду, что не смогла ей дать того, чего она от меня хотела. Я очень мучаюсь от этих мыслей, пытаюсь что-то придумать новое, но у меня не получается: я самый и самый обычный человек, работаю секретарем после окончания университета в маленькой компании уже 3 года после окончания университета, никакого карьерного роста нет: у меня просто нет мозгов.
Не отхватила даже не то, что миллионера, а хоть кого-то. Звездой плейбоя не стала, обычная девушка с лишним весом.
Как избавиться от этих мыслей? Очень страдаю
Якщо ситуація правдива, мені Вас шкода. Це такий тягар, коли в Вас хтось вірив, а Ви в цьому не справились. Питання в тому, чи Ви мучаєтесь, бо не виправдали маминих сподівань і Вам достатнього того, що маєте? Чи тому, що Ви не маєте того, що сама бажаєте? Бо якщо перше, то просто поясніть мамі, що у Вас все добре і нема амбіцій, але Ви щаслива. Якщо друге, то це проблема, якою варто зайнятися. У пості відчувається, ніби Вам самій бракує багато чого, що Ви й озвучити не до кінця можете - кар´єра, успішній чоловік, інші досягнення. Ви б хотіли щось змінити? Якщо для себе, не для мами.
Чекаю завтра
• 18 января 2024
Ответ дляraven_i
Дякую
Істеріомама• 15 февраля 2024
В мене трохи по іншому, з дитинства відчувала себе звичайною, але була доброю, старанною, від цього були проблеми з деякими ровесниками, та захват від старшого покоління.
Потім універ, там якось все пішло, скажімо нейтрально, після робота, де повторилася шкільна історія
Але тут вже гарне враження було в шефа та партнерів, колеги відносилися спочатку так собі, потім з частиною колективу був конфлікт, реально без причини, просто через відношення керівництва до мене і через моє відповідальне ставлення до доручень.
Я тяжко працювала, але мала дуже гарну зп, тому стимул був, особливо після народження дитини
А багатьом це не подобалося, хоча ніхто толком і не знав яка в мене зп, бачили що я нікого не підставляла, не ставила палки в колеса, навпаки, кількох працівників врятувала від звільненням, не дивлячись на їх ставлення( я цього їм не говорила)
Саме в той період мені приходило кілька гарних ідей по роботі і в бізнесі в цілому( в нас було кілька напрямків), я їх починала тоді озвучувати, але реалізувати вже не встигла
До цього років через 5-10 прийшли інші люди і релізували те про що я тільки думала і прораховувала на той час.
І судячи по тому що ці напрямки розвиваються дуже швидко, то таки дуже вигідно.
Тобто я таки була права і могла багато чого досягти, але....не склалося....
Від цього вдвічі сумніше, адже я була так близько до успіху, до життя в достатку, гірко...ким була і ким стала, наче інша людина
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 февраля 2024
а вы готовы к тому, что гениальность идет в наборе с безумием? плохо вы знаете гениальных людей.
Оксана 0007• 27 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
её универсальный ответ ’ну да, ты в своего отца-неудачника’
Покажіть їй дулю.
Я дозволяю .
А чого , мама такого вибрала ?
Я би , це запитала у неї , у відповідь .
Я дозволяю .
А чого , мама такого вибрала ?
Да будет так• 01 марта 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Спросите, почему она не выбрала вам в отцы гения-миллионера. Что ж она хочет от дочери неудачника😀
Чекаю завтра
• 01 марта 2024
Ответ дляДа будет так
Ответ: ‘нечего меня судить, ты будь лучше’
Упругая попка• 22 марта 2024
Автор ,не тащите на себе чужие амбиции .
Всем не быть гениальными . Главное быть счастливой для себя
Помидорина• 08 апреля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
ну так она и говорила ’ я ничего не добилась, ты сможешь’
Теперь обратно поменяйтесь местами ’мама, я ничего не добилась, но ты сможешь’
Вся ваша проблема только лишний вес.
И оглянитесь вокруг себя. Все гениальные вас окружают?
Вся ваша проблема только лишний вес.
Помидорина• 08 апреля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
во время учебы была продавцом
она надеялась, что после стану звездой, но я стала секретарем
Звездой чего?