Ниф_ниф• 16 января 2024
Є тут такі, які продали чи купили авто через Дію?
Власне це і є запитання. Чи є якісь підводні камені? Чи дійсно так зручно? Хочуть купити моє авто і я хочу придбати інше, то й цікавлюсь таким.
Мамзелькіна• 16 января 2024
Не вижу такой функции в в Дии. Все равно документы делаются в сервисном центре
Бокс-орун• 16 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
Приходят по почте без посещения сц
Раздел ’Водієві’
Мамзелькіна• 16 января 2024
Ответ дляБокс-орун
Приходят по почте без посещения сц
Раздел ’Водієві’
А документы у предыдущего собственника как забирают? А то у него тоже техпаспорт на авто будет.
Бокс-орун• 16 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
Без понятия.
Я тоже пока только рассматриваю использование данной функции и читаю о ней.
Мамзелькіна• 16 января 2024
Ответ дляБокс-орун
Без понятия.
Просто мне это приходилось в сервисном центре осенью делать, и продавать и покупать. Это занимало минут 20
Бокс-орун• 16 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я не в Украине, поэтому для меня функция очень важная
Мамзелькіна• 16 января 2024
Ответ дляJulJul07
Это если без очереди. Я до войны 6 часов в очереди провела. И потом мужу покупали - часов 5(((
так там предварительная запись
Кава з адреналіном• 16 января 2024
Я купила у чоловіка авто, переоформили в Дії швидко і техпаспорт зʼявився ( номери залишили ті ж самі). Однак я замовила також фізичний техпаспорт і його ось ніяк не можу дочекатися, мені ще по ньому каско треба переоформити на себе.
Пасти Ла• 16 января 2024
Фізичний техпаспорт, новий, іде поштою днів 15. Коштує послуга 250 грн чи щось таке. У Дії з´являється одразу. Старий техпаспорт залишається на руках власника.
Мамзелькіна• 16 января 2024
Ответ дляСвята
А на осмотр машины очередь живая, и занимает она от 2 до 6 часов
Осмотр был только при первичной регистрации. Просто при продаже осмотр необязателен
Гадаю_По_шнуркам• 16 января 2024
Ответ дляКава з адреналіном
А як давно Ви переоформили? Теж чекаю поштою техпаспорт довго. Майже два тижні минуло.
Кава з адреналіном• 18 января 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я переоформила 3-го січня і ось сьогодні прийшла смс від укрпошти що можна забрати техпаспорт
Гадаю_По_шнуркам• 19 января 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Дякую! Це обнадійливо. Буду чекати.