Жена брата Админа• 16 января 2024
Запалення ясен після covid, в когось було?
Перехворіла на covid, не дуже легко перенесла, і через 1.5 тижні почалися проблеми з яснами, яких ніколи не було: запалення, набряки, навіть чистити зуби боляче, мовчу про процес жування. В когось було таке? Як довго це триватиме?
ТебеОноНадось• 16 января 2024
Може це стоматит? Треба пролікувати ясна (пополощіть розчином з прополісом, або зробіть аплікації на ясна із 1÷1 вода + сік подорожника, або пару крапель прополісу на 1 ст.л води. Якщо не допоможе, то до лікаря.
Жена брата Админа
• 16 января 2024
Ответ дляТебеОноНадось
При стоматіті виразки якісь по слизовій мають бути, ні? А в мене такий стан, наче жорстко почистила міжзубні проміжки ниткою, до крові. І воно там запалилося.
ТебеОноНадось• 16 января 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Може імунітет понизився і на ясна так вплинуло, Зробіть аплікації, повинно допомогти. За 1 день вже будуть покращення
Крем для арбуза• 16 января 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Швидко йдіть до лікаря.
В мене колись таке було, забула діагноз. Зятягнула, то потім всі десна підрізали.
Якщо не помиляюсь, гінгівіт.
Жена брата Админа
• 16 января 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Швидко йдіть до лікаря.
Якщо не помиляюсь, гінгівіт.
Це звичайний стоматолог? Чи шукати якогось профільного?
Крем для арбуза• 16 января 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ні, це до пародонтолога