Коренная киевлянка• 16 января 2024

Що можна їсти при загостренні гастриту?

Дівчатка,підкажіть з власного досвіду,що можна їсти при загостренні гастриту?Крім каші,супу...Чи можна свіжі овочі чи тільки на пару?...
ЯблокоРаздора• 16 января 2024
Дієтичний стол #5 подивіться

ЯблокоРаздора• 16 января 2024
Овочі свіжі-ні,можна відварне,тушковане,запечене,зробіть той же вінегрет без огірка солоного,заправте олівковою олією,запечіть гарбуз,яблука
Шикаю і викаю• 16 января 2024
Лікувальна дієта №1а.
Шикаю і викаю• 16 января 2024
Список рекомендованих та заборонених лікувальною дієтою №1а продуктів
Хліб

Будь-які вироби з борошна, в тому числі, хліб, заборонені.

Супи

Рекомендуються слизисті супи із манки, вівсянки, перлової або рисової круп, у котрі додають яєчно-молочну суміш, вершки, вершкове масло.

М´ясо та птиця

Дозволено споживання нежирної яловичини, телятини, кролятини, курятини, індички. М´ясо варто очистити від сухожиль, фасцій, шкіри, відварити, пропустити декілька разів через м´ясорубку та їсти у вигляді пюре або суфле 1 раз на добу. Ідеальною стравою є суфле із курки.

Молочні продукти

Допускаються вершки, молоко, суфле із свіжого протертого творога.

Заборонені сметана, звичайний творог, сир, кисломолочні напої.

Яйця

Дозволено максимум 3 яйця ’в мішечок’ або у вигляді парового омлету протягом доби.

Крупи

Рекомендується приготування рідких каш із манної, протертої вівсяної, рисової, гречаної круп, а, також, борошна із круп із молоком та вершками.

Овочі

Будь-які овочі, а, також, закуски заборонені.

Фрукти та солодощі

Дозволені різноманітні желе та киселі з некислих ягід та фруктів, молочний кисіль, мед, цукор.

Заборонені сирі фрукти та ягоди, будь-які кондитерські вироби.

Соуси та прянощі

Заборонені.

Напої

Рекомендується ненасичений чай з молоком, вершками, розведений підсолодженою водою, соки зі свіжих фруктів та ягід ?, відвар шипшини.

Жири

Допускається додавати свіже вершкове масло, рафіновані рослинні олії у готові страви.
КохайтесьЧорнобровi• 16 января 2024
Запечені овочі, яблука, сирі тяжко. Нежирне молочне, в мене більше 1.5 % просто не лізе. Курячий бульйон з крутонами (сухарики такі дрібні).
Чорт і Шо• 16 января 2024
Натощак и вечером пейте отвар льна, как кисель чтобы был
автор Коренная киевлянка • 16 января 2024
Щиро усім дякую за відповіді