lilu1990• 16 января 2024

Вразуміть мене

Тема не про політику)). У мене в зсу знайомий, який мені симпатизував, ми багато спілкувалися, давно один одного знаємо, він друг мого брата, але мені часто було не до того, бо багато навалилося.
Він перед війною одружився. Раптом наша переписка з приятельсько ділової (з приводу зборів) перейшла до флірту, інколи відвертого. Не знаю, що там у нього в сімї, дружина в Україні, недалеко від лінії зіткнення, я знаю, що він буває вдома. Не розумію його намірів з натяками на секс і те що розчарований у своєму шлюбі. Сестра каже, що моя поведінка аморальна і щоб я закінчувала йому підігрувати, бо він одружений. Я пишу не під анонімом. Пощадіть мої почуття, будь ласка.

Це війна так впливає на людей чи що?
автор lilu1990 • 16 января 2024
Ответ дляLizavel
Нафига вы с женатым переписываетесь? Помогли, молодец.
Я його знаю довше ніж знає його жінка, він мені золото і збереження залишав, коли їздив за кордон, він сирота.і завжди ділився всім

Nat-li• 16 января 2024
Ответ дляD_A_V
ви дуже мало знаєте
А вы шо, роликов в ютубе насмотрелись?
Ariervil• 16 января 2024
Ответ дляNat-li
Ну это в общем. А в частности, то это не ее семья и им она ничего не должна.
А вот у мужика ситуация по-другому складывается.
ну то хай думає) а то поможіть, відмовте)
автор lilu1990 • 16 января 2024
Ответ дляNat-li
Я блін так само думаю але принципи...
Lizavel• 16 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ну то шо, шо знает? Я знаю ещё из садика ребят и из двора, но ни с кем не переписывалась, если знала что они женаты.
автор lilu1990 • 16 января 2024
Ответ дляD_A_V
ви дуже мало знаєте
Певно коли сестра звонить свому чоловіку, то проституток по шкафах ховають, наркотики в мішок з мукою зсипають, а пляшки з алкоголем у сервант ставлять.

Шанс на виживання на війні бійцю під наркотою і алкоголем - нуль.
Ariervil• 16 января 2024
Ответ дляlilu1990
то чого ви сама тоді заміж за нього не пішли?))

автор lilu1990 • 16 января 2024
Ответ дляAriervil
Бо я ще тоді за померлим своїм хлопцем сумувала
Ariervil• 16 января 2024
Ответ дляlilu1990
теж військовим був?
автор lilu1990 • 16 января 2024
Ответ дляAriervil
теж військовим був?
Так
Ariervil• 16 января 2024
Ответ дляlilu1990
Так
Вам не здається, що у вас вже паттерн западати на військових?
автор lilu1990 • 16 января 2024
Ответ дляAriervil
Так вийшло. У моєму колі спілкування багато пасіонарних людей
Ariervil• 16 января 2024
Ответ дляlilu1990
А там де пасіонарії, то і жінки не рахуються, ага?) Ну то робіть як хочете, ваша справа, ваша совість)
Елена_мама Кристинки• 16 января 2024
Я бы не рекомендовала думать о ком-то, думайте в первую очередь о себе. Вас устраивает такая роль- буть где-то там, на втором плане? Вам хочется поиграть в треугольник? Вы готовы потом себя собирать по кусочкам? Ну играйте в это дальше. Только цена этой игры ваше же душевное равновесие и счастье.
Yull• 16 января 2024
Може через війну люди більш прагнуть реальних, а не формальних почуттів? Типу, зрозумів, що шлюб то помилка, але намагається взяти від життя швидко інший реальний позитив, шукає те, що реально приносить задоволення, в данному випадку -флірт.
автор lilu1990 • 16 января 2024
Ответ дляAriervil
Мене смущає те, що я в цій ситуації не відчуваю себе винною, може тому що ніколи з його жінкою не бачилася
D_A_V• 16 января 2024
Ответ дляlilu1990

щє раз кажу: з 1 000 000 військових 700к в тилу, лише 100к на 0 та 200к їх забезпечують.
ви дуже наївна, ви дуже мало знаєте
Ariervil• 16 января 2024
Ответ дляlilu1990
це до психолога, а не до форуму)
автор lilu1990 • 16 января 2024
Ответ дляD_A_V
ви дуже наївна, ви дуже мало знаєте
У мене із знайомих в тилу мало хто. Пишу тільки за тих з ким особисто спілкуюся

Ariervil• 16 января 2024
Ответ дляYull
А може просто хочеться більше почуттів, пристрасті і г@внодрами?))
D_A_V• 16 января 2024
Ответ дляNat-li
А вы шо, роликов в ютубе насмотрелись?
а є в мене знайомі, родичі та приятелі- то я знаю не лише по відео з ютуба та телеграма
автор lilu1990 • 16 января 2024
Ответ дляAriervil
На війні? Невже нічим більше зайнятися?
Yull• 16 января 2024
Ответ дляAriervil
Чоловіки наче не любителі говнодрам, принаймні з власного досвіду
Ariervil• 16 января 2024
Ответ дляlilu1990
На війні? Невже нічим більше зайнятися?
та я звідки ж знаю? це ваші страсті-мордасті :)
Sielo• 16 января 2024
Ответ дляlilu1990
Одружився ж не з Вами. Думайте трохи. Йому говорити Вам розказувати не важко. Хоче бути з Вами, хай розлучається. Мають значення вчинки, а не слова.
Ariervil• 16 января 2024
Ответ дляYull
та різні бувають) та й говорити - то одне, а спосіб дій - то зовсім інше.
автор lilu1990 • 16 января 2024
Ответ дляAriervil
З точки зору одруженої жінки, на кому більша провина?
Yull• 16 января 2024
Ответ дляlilu1990
На війні? Невже нічим більше зайнятися?
А ви думаєте, що пішла людина воювати, натиснула на кнопку і вимкнула усі емоції?
D_A_V• 16 января 2024
Ответ дляLizavel
Или она там, где алкоголь+ и далее по тексту)))))
Вы поняли ))))
она там где распиливают волонтерскую помощь - она не на стороне народа
Ariervil• 16 января 2024
Ответ дляlilu1990
Яка різниця? При чому тут одружена жінка? Ви ж, начебто, думаєте що вам робити, от ви і думайте як воно вам - ок чи нє. Мені було б не ок навіть не через його жінку, а через те, як він до мене в цій ситуації ставиться. Але ви - не я, то ж і думайте зі своєї дзвінниці.