Королева краси• 16 января 2024
Ви купували пакетний тур під час війни?
Думаю чи відкривати офіс на землі. Чи звертались ви до турагента в Україні для покупки тура?
Якщо так, то напишіть скільки разів будь ласка.
Дякую! Гарного тихого вечора
Результат:
вже голосів:
14 (35.9%)
Так, бронювали онлайн з ТА
11 (28.21%)
Ні, під час війни не купували
10 (25.64%)
Ні, сами все, без турагента
4 (10.26%)
Так, бронювали в офісі ТА
Да будет так• 16 января 2024
А місто? Бо в Миколаєві влітку не знайшла відкритого турагентства. Ковід, потім війна доконали цю сферу в місті
Королева краси
• 16 января 2024
Ответ дляДа будет так
Моє місто Дніпро
Играю_на_кларнете• 16 января 2024
Онлайн покупала. Сейчас многие ТА только так и работают. Зачем лишние деньги тратить на аренду?
Королева краси
• 16 января 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Це довіра, не всі готові гроші перераховувати без офіса
ДелайКак_Я• 16 января 2024
Моєї відповіді не має. Написала своєму агенту, вона не працює зараз. Вирішила сама подивитись, що є. Вибраоа Кіпр і сама організцвала все для себе з донькою (ми їхали з України) і куми с похресником (вони з Данії летіли). Якби агент була, то скоріше за все взяла б пакетний тур до Египту.
ЖивунаБагамах• 16 января 2024
Один раз этим летом в Турцию ездили через знакомого турагента. Все удаленно бронировали (мы в Киеве, она в другом городе).
Королева краси
• 16 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Зверталась 1 раз онлайн, охренела от цен, не поехала
І так буває, розумію)
Бабця в мештах• 16 января 2024
Забронировала онлайн у агента в своем городе, забрала документы в офисе. В Днепре полно турагенств, большая конкуренция. И многие сейчас берут онлайн, редко когда просто с улицы люди заходят.
Королева краси
• 16 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Так ви ж забирали в офісі, може без офіса і не купили б у цього агента, я саме про це. У мене є сайт, з онлайн ніяких проблем, але часто людям потрібна зустріч в офісі
В гости звали?• 16 января 2024
Ответ дляКоролева краси
А ви шо початківець, у вас не має постійних клієнтів, які вам довіряють та можуть бронювати онлайн? Офіс зовсім не є запорукою якоїсь надійності, тим патче зараз, у війну..
Ловлю капці• 16 января 2024
Ездила втом году в Римини на неделю,турагента в глаза не видела,всё через вайбер
ДваДваВісім• 17 января 2024
Ответ дляЛовлю капці
А можете пожалуйста рассказать,как Вам Римини? Как цены,пляж,море?