Грошова допомога, чи реально отримати до 2-х тижнів. Яка взагалі це процедура?! Поділіться досвідом хто вже в Канаді 🙏🏻. Дякую
Полковой раввин Изя• 17 января 2024
Напишите в канадские группы в фб. Выбирайте группы в своей провинции.
Honeymoon20• 17 января 2024
Ответ дляОляА
Підскажіть, чи все там дуже складно? Життя за кордоном є, англійський середній рівень.
Ви знаходитесь в Канаді чи повернутись?
Так, тут дуже складно, космос ціни, роботу знайти важко. Це погана ідея