Папобус• 17 января 2024

Білизна після радикальной мастектомії

Доброго дня. Підкажіть де в Києві гарний магазин, може якийсь склад, де можна було би наміряти та придбати, не за всі гроші. Дякую
Майданщица• 17 января 2024
У відділенні мамології Вам мали все це розповісти. Моя братова теж мала таку операцію, там їй відразу підібрали і безкоштовно надали 2 бюстики. Крім того, дали контакти центру допомоги таким жінкам і перелік магазинів, де можна замовити.
автор Папобус • 17 января 2024
Ответ дляМайданщица
Ну, якщо би дали, я би не питала
Майданщица• 17 января 2024
Ответ дляПапобус
Ну, якщо би дали, я би не питала
ну то зверніться в онкоцентр, де оперувались, і запитайте. Знаю, що ця програма діяла ще 2 роки тому, далі не слідкувала, бо відпала потреба. Хіба можу запитати у колег з департаменту охорони здоров’я
Мій не такий• 17 января 2024
Вы оформляли инвалидность? Вам положены бесплатные бюсты и протез.
САМ_ТАКОЙ• 17 января 2024
Вам проще в группе Афина спросить, там они еще какие то купоны дают.
автор Папобус • 17 января 2024
Ответ дляМій не такий
Це не я, це моя мати, але ще ні інвалідність ще не оформлювали, але на роботу треба вже виходити, лікарняний два місяці, а потім тільки все це подається на інвалідність
автор Папобус • 17 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Дякую
Мій не такий• 17 января 2024
Ответ дляПапобус
Так мама хочет лифчик или что? После мастектомии майку надел и все. А если ’делать’ грудь, то лиф и протезы. Что мама хочет?
автор Папобус • 17 января 2024
Ответ дляМій не такий
Одна грудь є, протез треба, я так розумію
Мій не такий• 17 января 2024
Ответ дляПапобус
Регистрируйтесь в фейсбук на Афіна. Жінки проти раку - група взаємодопомоги онкопацієнтів. Там все расскажут. И про оформление инвалидности, и про магазины.
автор Папобус • 17 января 2024
Ответ дляМій не такий
Дякую
Кундалина• 17 января 2024
Ответ дляПапобус
Ну, якщо би дали, я би не питала
Автор, зверніться до відділу соц.захисту, дають протез дуже хороший і білизну, до того ж я мамі замовляю на сайті https://www.astratex.ua по оффлайн магазинам не підкажу, хоча сама і в Києві. Якщо знайдите, напишіть, будь ласка, в цю тему.
Мій не такий• 17 января 2024
Ответ дляКундалина
соцзахист только после получения инвалидности
автор Папобус • 17 января 2024
Ответ дляКундалина
Дякую за інформацію
masha_luiza• 17 января 2024
Сайт компании Анита,магазины есть в Киеве,была с подругой на Левобережной,очень комфортное белье ,посмотрите их цены,недавно у них были скидки,там есть именно специальные бюсты
Кундалина• 17 января 2024
Ответ дляМій не такий
Так, все вірно.
Мій не такий• 17 января 2024
Ответ дляКундалина
Так, все вірно.
мама автора инвалидность еще не получила
Кундалина• 17 января 2024
Ответ дляМій не такий
Автор вже це зрозуміла.
автор Папобус • 17 января 2024
Ответ дляmasha_luiza
Дякую за інформацію
masha_luiza• 19 января 2024
Ответ дляПапобус
Дякую за інформацію
Я была в маммоцентре центре на Лобановского,там рекламный стенд компании Анита,есть телефоны консультантов,,кстати,может через них будет дешевле продукция