Добродійка• Изменено 17 января 2024

Як відвадити родичів приїжджати у відпустку до нас?

Питання в темі. Ми тимчасово переїхали у іншу країну через війну. Виплат немає. Все за свої. Орендуємо житло. Дуже економимо, бо поки важко. Працюємо і вчимо мову паралельно вечорами+ троє дітей. Вже, в принципі, в минулому році більшість родичів були у нас в гостях. Ну думаю, ок. Але ж ні! В цьому році всі знову збираються до нас. Хтось навіть і не питає і каже: ’чекайте в липні’. Хтось питає, чи ми не проти. Але я і не зовсім розумію, як відмовити. Мене вже це бісить, бо всіх приймати напряжно і дорого. Як відмовити теж не знаю, бо це найбижчі: мама і тато зі своїми родинами, бо у розлученні, сестри, брати, бабусі і т.д. Так і втходить, що все, що змогли хоть трохи відкласти, треба витрачати на те, щоб їх всіх гуляти, возили, годувати, розважати...наче люди самі нічого не розуміють!(( кажеш, що робота і навчання. Всі кажуть, що ок. Але по факту ’ не ок’. Починається ниття, що поїхати туди, сюди, відпросися, поїхали у твій вихідний о 5 ранку..жесть якась((
Помилуйте мадам• 17 января 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Гола пристань ?
Та стрьомно туди їхати вже
Яка пристань ? Ні. Я живу за кордоном

автор Добродійка • 17 января 2024
Ответ дляПапина дочка
А де ж знущання?Опалення-ну,ви ж живите при комфорній вам температурі?Чого їм накручувати?З водою,так,у нашіх людей біда,бо ціни тут космічні і немає нічого такого, щоб давати її по годинах, якщо самі не розуміють. Скажіть, що несправності
Ми потому лише ті дві кімнати, де живемо. А родичі живуть в третій кімнаті. Ми там взагалі нічого не включаємо. Лише для них...так, в квартирі холодно. Ну я ж тепрлю. Одягаю 2 светри. Вони не терплять. Включають і все. І тільки ниття: У нас так холодно(( блін, їдь додому. Там тепло!!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 января 2024
Ответ дляХарчовий тріль
автор , пишите адрес, я к вам выезжаю !
я не прихотливая - мне всего-то надо на завтрак авокадо и бри ))
ага, и брют
автор Добродійка • 17 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Автор, вы слишком мягкая. Я летаю к дочке и живу у нее 1-2 мес , до 90 дней ( по ее просьбе) - я оплачиваю свои полеты туда-сюда, дорогу до аэропортов , дорогу до их дома. Привожу кучу подарков. Все хотелки покупаю сама. Трачу кучу денег, мне дешевле туда не летать, т к еще и на работе в Укр за свой счет беру или удаленку за ползарплаты.
Ну а моя мама навіть коробку цукерок не привезла в останній раз дітям. З пустими руками. Зате шопінг майже на 1000 євро і додому. Бо тут же був сезон знижок, а вона любить дорогий одяг....
Мамзелькіна• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
В липні теж холодно і опалення вмикаєте?
Иванка Бур• 17 января 2024
А з України прямо всі можуть їздити родинами в гості до біженців? Всіх випускають, що масове паломнічесво?
Чи всі багаті пенсіонери, що запросто можуть поїхати в европу? До речі з якого аеропорту виліт?
автор Добродійка • 17 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
Нє. В липні все норм. Я просто від них стомилася. І все одно дорого. Бензин, їжа, вода, світло.
В гости звали?• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Заканчивайте с этим, нужно говорить, очень многие ваш доход в евро рассматривают в эквиваленте гривны и не понимают какие при этом у вас евро-расходы. Моя дочь так отвадила свекровь- после круглосуточного кондиционера, продуктов из маркета ’ а у нас такого нет’ ( как будто они это едят каждый день) и подарков за их счет всем родственникам
Говорю відверто• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я тяжко працюю, щоб було нормально з фінансами. Їх, правда, не вистачає. Все тут дуже дорого для нас. Але родичі приїжджають і рідко хто, щось оплачує. Всі в гостях! Всі хочуть безкоштовно. Мені незручно щось сказати(( в минулому році казала, що опалення дуже дороге. Всім пофіг. Топити як дурні. Ми заплатили шалені гроші і я залишилася без куртки і взуття. Ну не було уже грошей мені оновити гардероб(( невже люди цього не розуміють???
Не будьте терпилою, треба відстоювати свої кордони

автор Добродійка • 17 января 2024
Ответ дляИванка Бур
Так. У нас 90% тих, хто їде - це жінки. І гроші на авіа у них є. А деякі, в принципі, дуже фінансово забезпечені. Приїжджають на шопінг. Але з моменту посадки літака вони хочуть, щоб вже все за наш рахунок. Рідко, хто купить навіть продукти
Папина дочка• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ну,так і скажіть або так,або ніяк.Розумієте,поки ви не покажете зуби-на вас будуть їздити все життя
Морожена_курка• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Не розуміють, бо Ви про це не сказали.
Треба було закрутити опалення і все.
Марс атакует• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Так вони ж літом приїжджали?
Папина дочка• 17 января 2024
Або скажіть-всі расходи 50/50.У нас в Європі так принято Нехай думають, що ви того вже ’єврпєєзіровалісь’ Виставьте заздалегідь рахунок. Ну,звісно, вас пообговорюють за спиною
Морожена_курка• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Капець :( І чому Ви не спитали: ’Мамо, де подаруки для онуків?’
Марс атакует• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ну нам забрати їх з аеропорту уже 60 євро. Ось вам 120 євро в дві сторони + їжа, комуналка ( у нас дуже дорога). Може кафешка. Бензин. Квитки кудись. Все разом дофіга. Ну для нас зараз((
Так вони без авто до вас їдуть? А як ви всі одним вашим авто подорожуєте, коли вони приїджають?
Я_и_моя_собака• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Автор, если бы вы написали, что строго поговорили со своими родственниками и друзьями, объяснив им свои финансовые проблемы и запретив им приезжать, а они всё равно приезжают и не смотрят на ваш запрет. Вот в этом случае вам можно было бы и посочувствовать.

А так, я вообще не пойму зачем вы создали тему.
Если хотите просто поплакаться, то плачьте.

А советы вам никакие не нужны. Вы всё равно ими не воспользуетесь.
Ну терпите и дальше. В этом году остались без куртки и сапог вы. На следующий год без курток, сапог останутся ваши дети.

Может быть тогда вы поймёте. Хотя вряд ли.
автор Добродійка • 17 января 2024
Ответ дляМарс атакует
А вони приїжджають по 1-2-3 чоловіки щоразу. Кожен раз на рік. Ну от і виходить 4 візити на рік від родичів)
тогдалия• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я так не можу. Мені соромно з них брати гроші(( а вони на голову вилізли. Моя мама, наприклад, каже напряму: я нічого оплачувати не стану. Я у дочки в гостях! І всьо....
С мамы брать деньги... Извините! Вы, когда к маме приезжали,тоже за все платили?

Лялька в колисці• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
н-да. краще не мати таких родичів як ви...
Лялька в колисці• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
о то ви свиня...це ж мама
автор Добродійка • 17 января 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Ну а от мої щось так не вважають і не соромляться, щоб ми за все платили в збиток собі і своїм дітям
Украиночка• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Нема чого соромитись, ви не мільйонерка, тяжко працюєте, грошей в обріз. Озвучуйте ціну і хай не пасуться у вас на халяву, вони все прекрасно розуміють і не соромляться користатися вами
Пухнасті штани• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
чтобы они поняли, вам нужно им об этом сказать.
Пухнасті штани• 17 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
Цікаві у вас відносини в родині…
А коли ви до батьків їздили, вони також могли сказати, щоб ви не приїжджали?
А они ездили к отцу? Это где написано?
Пухнасті штани• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я не хочу сваритися
а, ну тогда принимайте)
автор Добродійка • 17 января 2024
Ответ дляЛялька в колисці
о то ви свиня...це ж мама
Ні. В нашому випадку, невдячна - це мама. Бо їй все найкраще і найдорожче. А дітям і внукам - нічого. Для нормальної людини - це адекватно балувати внуків. Але вона балує себе! Тому онуки будуть в старому, а бабуся в 60 + років одягнена як картинка в шерсть і кашемір, бо інше не носять!
Пухнасті штани• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Офигеть. Не могите дальше, еще и не то скажет))
Щепотка_совести• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ну той рік же їздили. Чого це раптом змінилося все?
да поменялось, новый договор
Відморожена• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Нехай вони оплачують таксі.Чому ви не скажете,що сутужно з грошима прямо і конкретно?