Добродійка• Изменено 17 января 2024

Як відвадити родичів приїжджати у відпустку до нас?

Питання в темі. Ми тимчасово переїхали у іншу країну через війну. Виплат немає. Все за свої. Орендуємо житло. Дуже економимо, бо поки важко. Працюємо і вчимо мову паралельно вечорами+ троє дітей. Вже, в принципі, в минулому році більшість родичів були у нас в гостях. Ну думаю, ок. Але ж ні! В цьому році всі знову збираються до нас. Хтось навіть і не питає і каже: ’чекайте в липні’. Хтось питає, чи ми не проти. Але я і не зовсім розумію, як відмовити. Мене вже це бісить, бо всіх приймати напряжно і дорого. Як відмовити теж не знаю, бо це найбижчі: мама і тато зі своїми родинами, бо у розлученні, сестри, брати, бабусі і т.д. Так і втходить, що все, що змогли хоть трохи відкласти, треба витрачати на те, щоб їх всіх гуляти, возили, годувати, розважати...наче люди самі нічого не розуміють!(( кажеш, що робота і навчання. Всі кажуть, що ок. Але по факту ’ не ок’. Починається ниття, що поїхати туди, сюди, відпросися, поїхали у твій вихідний о 5 ранку..жесть якась((
Пухнасті штани• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ну а моя мама навіть коробку цукерок не привезла в останній раз дітям. З пустими руками. Зате шопінг майже на 1000 євро і додому. Бо тут же був сезон знижок, а вона любить дорогий одяг....
Эээ...так может отлучите маму от груди? Начните с нее, дальше легче будет.

тогдалия• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ні. В нашому випадку, невдячна - це мама. Бо їй все найкраще і найдорожче. А дітям і внукам - нічого. Для нормальної людини - це адекватно балувати внуків. Але вона балує себе! Тому онуки будуть в старому, а бабуся в 60 + років одягнена як картинка в шерсть і кашемір, бо інше не носять!
Ваша мама вырастила ВАС! А ваши дети - ваши заботы. Она тратит на себя свои деньги. Не известно, сколько ей осталось в ее 60+. Или не имеет права пожить на старости лет? У меня и мысли никогда не было считать, сколько я потратила на родителей во время их приезда.
Швидка Настя• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Не їздимо до батьків. В нашому випадку я завжди дарую круті подарунки, оплачую поїздки. Уже все. Уже я біженка в ЄС і сама на бобах...
Чому ви нам здатні це пояснити, а їм- ні?
Запасная спина• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я тяжко працюю, щоб було нормально з фінансами. Їх, правда, не вистачає. Все тут дуже дорого для нас. Але родичі приїжджають і рідко хто, щось оплачує. Всі в гостях! Всі хочуть безкоштовно. Мені незручно щось сказати(( в минулому році казала, що опалення дуже дороге. Всім пофіг. Топити як дурні. Ми заплатили шалені гроші і я залишилася без куртки і взуття. Ну не було уже грошей мені оновити гардероб(( невже люди цього не розуміють???
Не розуміють. А деякі і навмисне створюють додаткові витрати. Ну а шо, ви ще заробите. І взагалі, ви там, отже аи винні. Бо вони тут і терплять. І заздрять. Але прямо про це не скажуть, бо все-таки зручно мати таку , як ви, родичку.
Вчіться казати ні і будувати кордони. Образа - суто їх рішення і їх реакція. Вы свідомо нікого не ображаєте. Просто нп даєте сісти вам на шию. Від образ гірше тільки самому ображеному.
Щепотка_совести• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ваша задача не надеятся и ждать на понимание других, его может не быть, как Вам это не удивительно, а позаботиться о себе
Пухнасті штани• 17 января 2024
Ответ длятогдалия
Имеет, только какого фига за счет дочери? Пусть приезжает, снимает отель, гуляет за свои и все себе покупает. Без вопросов.
автор Добродійка • 17 января 2024
Ответ дляВідморожена
Нехай вони оплачують таксі.Чому ви не скажете,що сутужно з грошима прямо і конкретно?
Я так і кажу прямо. Мабуть, вони думають, що я прибідняюся
Запасная спина• 17 января 2024
Ответ длятогдалия
Лет 20 осталось, в среднем. Имеет право - за свой счёт . В 60 ещё можно работать, а то куда ей кашемир выгуливать?
Щепотка_совести• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
автор, Вам только отказывать в проживании, пусть снимают , когда приедут. Никак Вы не сделаете, чтобы они платили за себя без обидок и скандалов.
Первый коммент - это реальный выход

Пухнасті штани• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
ну так скажите и маме, и папе, и кому там еще, всем, что в этом году вы их принять не сможете. Как вам многие написали - изменились условия договора. Точка. Можем посоветовать недорогой отель. Выгуливать, простите, у нас такая загруженность, вообще никак не выйдет. Очень жаль, да, так хотелось увидеться ((
автор Добродійка • 17 января 2024
Ответ длятогдалия
Вона в мене все життя живе для себе. І витрачає тільки на себе))
Морожена_курка• 17 января 2024
Ответ длятогдалия
Так не тратит же! Ну живет у дочки, питается - єто понятно.
Но как можно шоппинг делать на 1К за дочкин счет???

И у этой мамы и муж есть...
Щепотка_совести• 17 января 2024
а если будут отдельно, то прочувствуют расходы. и так же не будут на голове висеть, вы на работе. они пусть себе гуляют по городу, На выходне можно встретиться в кафе
Запасная спина• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ну то в неї є чоловік чи інше джерело доходу. Ви нічого не винні, поки вона дієздатна
тогдалия• 17 января 2024
Ответ дляЗапасная спина
Вам лет 25, судя по рассуждениям? Про в стреднем лет 20 повеселили. Было бы неплохо, но поколение 60+ уже начинает уходить.
Відморожена• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Тоді і я вам співчуваю,будуте їх утримувати,коли їм заманеться до вас приїхти.Я була у вашій ситуації в молодості,в сердині 90-х,ми з чоловіком жили в однокімнатній общазі зі спільною кухнею на поверсі в Петербурзі,він вчився тоді в Академії,вся його рідня до нас таскалась.Я мовчала,потім чоловіка гризла,він їм натякав,що досить їздити,в підсумку я накатала листа і їх всіх послала.Закінчилось тим,що зі мною його рідня перестала спілкуватись.А мої рідні ніхто не їздив,чомусь до них доходило,що це недоречно
Запасная спина• 17 января 2024
Ответ длятогдалия
Вы мне сильно льстите )
Средняя продолжительность жизни женщин в Украине можете сами погуглить. Необремененные работой женщины, как мама автора, любящие себя и заботящиеся о себе, живут еше дольше. Несчастные случаи не учитываем. О плохой генетике и болезнях автор не пишет. Так с сего бы с 60 ожидать, что ’сколько ей там осталось ’ ? С 80-ти эта фраза была бы понятна.
Или вы мама автора?
Марс атакует• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
А вони приїжджають по 1-2-3 чоловіки щоразу. Кожен раз на рік. Ну от і виходить 4 візити на рік від родичів)
А, ну тоді зразу їх попереджайте, що ви працюєте і «кружляти» їх нікому. З аеропорту можна і на таксі доїхати, вони у вас люди не бідні, потягнуть.
Силиконочка• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ну нам забрати їх з аеропорту уже 60 євро. Ось вам 120 євро в дві сторони + їжа, комуналка ( у нас дуже дорога). Може кафешка. Бензин. Квитки кудись. Все разом дофіга. Ну для нас зараз((
Не забирайте. Хай викликають таксі собі. Кафешки-квітки просто не оплачуйте їм та й все. На все відповідь: в нас немає грошей, сами -сами все. Казати ’ні’ треба вчитися,але як навчитися то буде набагато легше жити)))

тогдалия• 17 января 2024
Ответ дляЗапасная спина
Вы мне сильно льстите )
Или вы мама автора?
Это все равно, что гуглить среднюю зарплату. )))
Нет, я не мама автора. Не дай бог иметь такого ребенка.
Моль Моллівна• 17 января 2024
Мама і тато… що сказати
Моль Моллівна• 17 января 2024
Ответ дляЦідило правди
Я, как человек сдающих несколько квартир в Европе, запрещаю проживание людей не указанных в договоре. Один день, пять, неделя, месяц - нет. Это мои правила проживания.
Ну а кто то разрешает, у автора видимо такой вариант
Моль Моллівна• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я не хочу сваритися
То терпіть. Які ще варіанти
Запасная спина• 17 января 2024
Ответ длятогдалия
Не дай бог такую мать, берегов не видящую. Все ей должны - муж, дети, родители, другие родственники... А она только потребитель. Хорошо устроилась. Главное, правильно и вовремя вбитое всем в голову чувство вины и чувство долга.
тогдалия• 17 января 2024
Ответ дляЗапасная спина
пАлАвинкА• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
А вв один раз не встретьте в аэропорту, не отвезите на шоппинг, пусть все сами. Еду на всех не приготовьте - вы предупреждали, что не можете, работаете. Потратят свои, может подумают, стоит ли ехать.
пАлАвинкА• 17 января 2024
Ответ длятогдалия
Боже, ну не смешите. Моя мама в свои 77 к моей сестре в гости ездила, а свекровь сестры в свои 70 за два года войны регулярно туда каталась, а сейчас вообще переехала к ним жить.
Клин_Кляйн• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ну той рік же їздили. Чого це раптом змінилося все?
Бо власники не знали, а потім їм донесли, і тепер вони сказали категоричне ’НІ’
Щепотка_совести• 17 января 2024
Ответ дляпАлАвинкА
автор мягкотелая. она же написала, что не может отказывать никому.. выход только, чтобы не приезжали к ней жить
Щепотка_совести• 17 января 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
и еще пригрозили штрафом