ВільнаНазавжди• Изменено 17 января 2024

У вагітних частіше буває тахікардія чи брадикардія?

Мені по кардіограмі пишуть синусова брадикардія, пульс 56. Це було в першому триместрі. Зараз 14 тиждень, пульс теж низький, тиск на механічному тонометрі взагалі 85/55, а на електронному - 110/70.
Ло Шарик• 17 января 2024
У мене тахікардія, але не тільки під час вагітності, а й взагалі по життю. Сердцебиття 80 і вище в основному.
вкрации• 17 января 2024
Впервые тахикардия началась во время беременности 17 лет назад
Потом во вторую беременность 12 лет назад
А после ковида на постоянной основе
Принимаю препарат ,иначе пульс до 150 может дойти
Щедрик• 17 января 2024
Тахікардія буває часто , про брадикардію не знаю
автор ВільнаНазавжди • 17 января 2024
Ответ дляЩедрик
Ну оце ж і я знаю, що це нетиповий для вагітності стан ((
Щедрик• 17 января 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Проконсультуйтеся з кардіологом, який спеціалізується на вагітних .я з своєю шаленою тахікардією була постійним клієнтом в лікаря
Папобус• 17 января 2024
Тахикардия была при беременности. С 20 недели. Как поем что-то так пульс 200 почти был. Писец
Гостра на язик• 17 января 2024
Таха для беременных норма - кровоток увеличен и для сердца больше работы. А вот брадикардия нет + она опаснее тахи - нужна консультация кардиолога.
как тебе такое илон маск• 17 января 2024
Дивлячись хто вам написав «синусова брадикардія». Чому так пишу, моя історія: з початку вагітності у мене відразу пришвидшилось серцебиття і була задишка, пішла до лікаря і сказала це, направили на кардіограму. Так як це була безкоштовна поліклініка там зробили на якомусь маленькому апараті і саме цей апарат а не лікар видав заключення що синусова брадикардія і взагалі є шанс мати інфаркт міокарда. Я перелякала, йду з цією кардіограмою до сімейного вона каже ну не понятно, вона не розбирається. Вирішую йти в іншу лікарню через знайомих. Роблю вже УЗД серця і йду до кардіолога. По УЗД все чудово, кардіолог подивися мою кардіограму яку видав той апарат і сказав що це все фігня, по перше апарат дуже старий, по друге якщо дивитись саме на графіки ( і чому сімейний не розбирається) то там видно що все добре. А моє швидке серцебиття і задишка були від того що низький гемоглобін, він тоді різко впав. Доречі з 12 тижня це вкось пройшло і наче налагодилось а ось зараз 27 тижнів то знову почалось, але так як знаю шо з серцем все добре вже то розумію що це через нагрузку, коли різко встаю чи коли швидко йду. Якщо переживаєте сходіть до кардіолога або зробіть УЗД серця. Доречі досі не знаю на свій пульс ні тиск. Один раз міряли коли на облік ставала то наче 110/70 був.
Сиреневая цапля• 17 января 2024
У меня всегда такой пульс ,выше 60 не бывает. Давление 90/60 иногда ниже падает.
А какое у Вас до беременности было ?
автор ВільнаНазавжди • 17 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
А какое у Вас до беременности было ?
І до вагітності, і зараз 110/70. Пульс був 60 завжди. Але у вагітність він має фізіологічно рости
автор ВільнаНазавжди • 17 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Синусову брадикардію написав у заключенні лікар ЕКГ у державній лікарні, а не апарат. Я так розумію, що треба переробляти. Але можливо там апарат і нормальний, бо пульс у мене завжди був 60. Просто у вагітність він мав би фізіологічно зростати. Ви пишете, що у вас швидке серцебиття, то може вам апарат написав тахікардія, а не брадикардія?
LIANA171185• 17 января 2024
У мене була тахікардія.Але цей діагноз в мене вже давно стоїть.Під час вагітності нічого не змінилося.
Сиреневая цапля• 18 января 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
У меня 21-ая неделя, пульс стабильный,как и раньше.