Перша скрипка• 17 января 2024
З якого разу Ви здали практичний іспит на права
Вже два рази не здала((.
Результат:
вже голосів:
30 (47.62%)
З першого
10 (15.87%)
З другого
9 (14.29%)
Тиць
7 (11.11%)
Рішала /рішав
3 (4.76%)
З якогось
2 (3.17%)
Не маю прав
2 (3.17%)
Не здала взагалі
КАПСЛОЧНИЦА• 17 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Син сьогодні 7 раз не здав, Київ. Їздить нормально, валять внаглу. Сьогодні взагалі змусив під час руху про всі знаки розказувати, правила. 2 паркування, найнезручніший маршрут. Грошей пішло вже.. і далі.
це прокляття якесь
Скільки років сину?
Будьте так ласкаві• 17 января 2024
Ответ дляГЛЮкоза
В Києві до нового року це коштувало 10 000 грн. Хай сам здає. Тим паче хлопець молодий.
та ясно, що вже смислу нема хабарі платити, і так та сума вийде на здачах.
Тільки ще + досвід
Ластовиння• 17 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
а знайти, кому платити? я поняття не маю в кого питати
Мій інструктор сам запропонував, це якраз перед змінами було. Спочатку 4000 це коштувало, але подорожчало, 6000 + 500 за машину...
Будьте так ласкаві• 17 января 2024
Ответ дляЛастовиння
Так от синовий інструктор не знає, каже, з таким не має справ.
І все, тільки безкінечні здачі залишаються.
Метелики на душі• 17 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
і раз уже ми тут під анонімами, хто рішав, назвіть вашу суму
В квітні 23 року практика коштувала 2,5 тис грн, зараз 5-6 тис грн. Це в нас в області позакривали сервісні центри, залишили 3 шт. Борьба з корупцією, називається.
Метелики на душі• 17 января 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Практика 10 000 грн. Це людина сама вивчила теорію, від´їздила 30 занять і просто заплатила за іспит. Якщо прямо і теорія і практика, то тут писали, що 20 000 грн. платили восени
Ого 😮
Морковна• 17 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Сьогодні запропонували сину 12 тисяч
Хвігура мічти• 17 января 2024
С первого. Но тогда главное было сдать теорию, практику почти все сдавали, 20 лет назад.
Метелики на душі• 17 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
типу хабар?
не знаю. і не знаю, де узнавати. він з інструктором своїм весь час здає, той теж не знає. так що хто зна
Я коли здавала в квітні - то шукали виходи. А зараз дівчата здавали в іншому сервісному - то біля будівлі підходять і питають чи непотрібна допомога.
Будьте так ласкаві• 17 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
це в Києві?
Будьте так ласкаві• 17 января 2024
Ответ дляМорковна
Сьогодні запропонували сину 12 тисяч
нічого собі
Партизанка• 17 января 2024
В прошлом году, в феврале сдавала. Сама, с 1 раза. Без договоров и денег. Но мне с инструктором повезло. По экзаменационному маршруту водил несколько раз. Рассказывал какие ошибки лучше не совершать. Подсказал как не заглохнуть, если попадется определенная машина экзаменационная. Ну и настоял что б я по несколько раз с другими инструкторами на других машинах проехалась.. для разнообразия )
Но все равно жутко непривычно было. Мне досталась машина у которой габариты были больше, чем у той на которой я училась. Я когда протянула руку скорость переключить.. не сразу рычаг нащупала )) пришлось от дороги отвлекаться и смотреть где тот рычаг пропал )
ЧорноброваЯ• 17 января 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Група ’Права без хабарів’. В середньому самі здають з 3-5 разу. Ну ті, хто ’ рішають’ з першого
Донька нічого не «рішала», здала з першого. Сама в шоці)) Але перед цим внутрішній тричі здавала - зіграло роль )
ЧорноброваЯ• 17 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
це прокляття якесь
Мою взагалі не валили, здавала на Перемоги. Все було чітко і прозоро. Дві допустимих помилки. 19 років їй
Будьте так ласкаві• 17 января 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Є адекватні екзаменатори і навіть лояльні, такі теж були.
Є нестандартні, з відповідною репутацією, сьогодні такий приймав.
ЧорноброваЯ• 17 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Так, це точно - на кого натрапиш (( Доньці якраз нормальний попався, про якого гарні відгуки на «Права без хабарів».
Булькаю• 17 января 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Мне говорили, 300$.
Я вся ваша• 17 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
250 через інструктора, 350 через автошколу, кінець 2022 року.
теорію сама здала, наїздила 8 годин з автошколою.
ГЛЮкоза• 17 января 2024
Ответ дляБулькаю
Мне говорили, 300$.
Ну значить у вашого джерела було дорожче)) Он тут жіночка відписалася, що сьогодні сину назвали 12 000 грн. Це +- 300 баксів. Так і є в Києві
вкрации• 17 января 2024
Ответ дляПерша скрипка
Зараз на камеру їздять. Просто реально сьогодні таких помилок мені наліпив, що я і приблизно не згодна з двома з чотирьох
Можна оскаржувати. Ідете в МВС , пишете заяву, продивдяються відео і там буде вирок чи правильно чи ні
вкрации• 17 января 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Такі ж ціни
Знайомий працює в автошколі, сказав щоб зараз взагалі не намагалися платити. Тому багато хто ходить передає сам, хто з першого складає, хто з 5
Такі ж ціни
вкрации• 17 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
а я правильно розумію, 420грн це ж разом з подачею авто СЦ? тоді це має бути дешевше ніж щоразу платити своєму інструктору за подачу
Це на авто МВС
вкрации• 17 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
це прокляття якесь
Не мають права питати про знаки. Є екзаменаційні білети, там такого немає.
Нехай іде оскаржує
Булькаю• 17 января 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Это знакомый говорил, кто-то из его знакомых платил пару лет назад) но вижу, есть дешевле
ГЛЮкоза• 18 января 2024
Ответ длявкрации
Краще такого не робити. Тоді точно не здати ще 10 раз((
вкрации• 18 января 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Можливо. Я різне бачила. Одна жіночка після того як почула що не здала бо 10 метрів не було біля зупинки, сказала ’діставайте рулетку, поїдемо міряти’. І тут одразу сказали що здала ) Так що, якщо Ви впевнені що праві, то можна й оскаржувати
Лунтик-паунтик• 11 февраля 2024
Я заплатила і всеодно склала іспит з другого разу. І це після 30 занять по 1,5 год. Скандалила. Вимагала гроші повернути.
Другий раз мене екзаменатор віз на своїх педалях, я тільки рулем крутила.
Потім уже маючи права продовжила вчитися у спокійній атмосфері. Взяла ще 30 уроків. Подолала механіку.