Яичница с беконом• Изменено 18 января 2024

Дівчата, 4 дітей, однокімнатна квартира..як влаштувати секс?

Будь ласка без жартів. Скоро переїзджаємо в нову квартиру, зібрали суму на завдаток+ будемо продавати цю квартиру. Але поки маємо, що маємо.
Двоє останніх дітей, по правді кажучи, народились, бо ми з чоловіком в темноті банально не бачили, що презерватив порвався. Старшому 13, вже все розуміє. Наймолодшій дитині 4.
Як все зробити потаємно? Санузел сумісний, сексом там не можемо займатись, бо кожному треба в туалет чи митись. На роботі з 8 до 17. Я вже думала може якусь штору прикріпити за нашим ліжком, а старший каже ‚буде новий брат?‘ тай таке
Дякую за поради
Вумна вутка• 18 января 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Старший не хочет потому что боится вас без присмотра оставлять, а то еще одного сделаете)
Оруууууу

Love_Love_Love_• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Це фізіологічна потреба
Давайте ви не будете більше їсти? Ви ж за все життя наїлись
Ну так воно і є, якщо б я важила 100 кг, я б задумалась чи варто далі жерти
Чарівна патика• 18 января 2024
Всегда хотела спросить, зачем столько детей рожать? На них типа надежда в будущем?
И уже неудобства- сексом негде заняться, а им какого ? Каждый хочет свое личное пространство, а его тупо нет..
автор Яичница с беконом • 18 января 2024
Ответ дляЧарівна патика
Ми скоро переїдемо
Заикальница• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Двоє останніх вийшли випадково
Ми не планували
Так трахайтесь дальше. Что вас беспокоит. Все ваши дети и так уже и слышали и видели как вы сексом занимаетесь. Ничего нового они не увидят.
Метелик• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Це фізіологічна потреба
Можете в ванній зайнятись самозадоволеннчм 5 хвилин, по аналогії уе як деякий час їсти консерви в поході - вижити можна
Залізний занавіс• 18 января 2024
Ответ дляЧарівна патика
Так написала ж автор, случайно получаются)

интайм_не_предлагать• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Тут загвоздка в тому, що я в сексі не стримуюсь і голосно кричу
Треба орати так, щоб сперматозоїди лякались і залазили назад в пісюн
Ответ дляЗаикальница
Не бачили
Я вішала шторку над нашим з чоловіком ліжком
Думала все ок
Поки старший не почав натякати щоб ми кричали тихіше і не зробити брата
МадамОхмури• 18 января 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Це тільки два останніх випадково, двоє перші сплановані
Метелик• 18 января 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Автор а як ви наважилися народити чотирьох дітей в однокімнатну квартиру?! А тепер іще хочете сексу?
Ви ще не нат....ся?
Як і перших 2х, а потім порвався презерватив в темряві і їх стало на двох більше
Заикальница• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Астанавитесь. Нельзя вам троллякам размножаться . Вас и так на форуме слишком много
МадамОхмури• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Не бачили
Думала все ок
Ридаю 🤣🤣🤣
Чарівна патика• 18 января 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Так можно случайно 10 родить, она в коме чтоль при сексе , одни вопросы..
Додаю напруги• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Двоє останніх вийшли випадково
Ми не планували
А где гарантия что випадково снова с вами не приключиться. Жалко вашей старшего сына, не родители, а кроли
Заикальница• 18 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Блін, з вашими данними я б секс десятими дорогами обходила
Вже бачу тему: семеро дітей, однокімнатна квартира, де б нам ще почпокатись
Так у меня как раз такие знакомые есть. Семеро детей и родители в однушке. Но там правда у мамы лёгкое УО, так что им дети не мешают )
постою_послушаю• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Не бачили
Думала все ок
Ну вы перегибаете уже. Фу.
жар-птица Нюра• 18 января 2024
А почему вас только сегодня это озадачило?
Метелик• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Можу порадити армованиїй скотч

Ответ дляжар-птица Нюра
Відповідь 42
УжеВотДа• 18 января 2024
Футбольная команда почти в сборе😉
Ответ дляУжеВотДа
Футбольная команда почти в сборе😉
Де ж почти? Ще 7 треба
Коко Шанель• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Де ж почти? Ще 7 треба
с вашими темпами это не проблема
УжеВотДа• 18 января 2024
Ответ дляЧарівна патика
Как видите они случайно получаются, чем дольше живёшь в 1 комнатной, тем больше детей
Млинець Мій• 18 января 2024
Маю надію шо ви троль. Ми жили в однокімнатній і одна дитина мала була і то мені було не зручно поряд з нею кохатися. А як прокинеться і побачить. А тут 4ро вже і люди далі як кролі множаться. Може вазектомію чоловіку, чи він ще 5го планує?
Чтооооооооооо?• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Голосно кричите, коли бачите, що презерватив порвався?
Анонім Секретар• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Відомо
Але я не хочу хворіти онкологією 🤷🏻‍♀️
После 3 предлагают трубы перевязать врачи, а у вас их 4... Спираль ставьте!
Как это у нас с мужем за всю жизнь презервативы не рвались, а у вас дважды - бинго прямо какое-то!
Королева краси• 18 января 2024
А как вы это делали последние 4 года?))
Метелик• 18 января 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ой, да спланировали они двух детей в однокомнатную. А где 2 там и четыре
Ясамаякрасивая)• 18 января 2024
Зачем так топорно писать?
Админы, это заказ или флуд?