я Кукарача• 18 января 2024
Йду до косметолога на консультацію, що порадите при зморшках?
На лобі дуже глибокі зморшки, біля очей , млява шкіра, є пігментація, шкіра реагує на холод і на спеку.
Хочу щось зробити, мабуть ботокс вже треба вколоти. Йду на консультацію. Буду рада вашим порадам і рекомендаціям
Гарантую неперелевки• 18 января 2024
Посоветуйте поинтересоваться биографией косметолога, профессионалтной деятельностью и достижениями.
НетЕщеНаверное• 18 января 2024
Это как ,,иду к врачу с бронхитом. Что посоветуете от кашля,,? Вы же к специалисту идете. Он посмотрит на Вашу кожу и все расскажет.
я Кукарача
• 18 января 2024
Ответ дляБезникаЯ
принимайте себя как есть 3 раза в день
Хочу приймати як є і поліпшувати
я Кукарача
• 18 января 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
та вже
СамавиховуюКота• 18 января 2024
В мене ботокс і філлер в лобі. Сильний залом був. З цими процедурами все ідеально. Більше зморшок ніде немає. Мені 37 за місяць. Думаю Вам +- так само
я Кукарача
• 18 января 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
дякую
Гарантую неперелевки• 18 января 2024
Ответ дляя Кукарача
та вже
Ну если вас все устраивает и внешний вид косметолога, то разумнее будет слушать её рекомендации с учётом ваших пожеланий.
Тут на форуме не вас не видим не вашей кожи. Да и вкусы и представления об эстетике у всех разные, наши советы абсолютно бесполезны и даже вредны могут быть)
Черговий по кухні• 18 января 2024
Ответ дляя Кукарача
та вже
Ну тоді потрібно слухати косметолога. Сподіваюсь, він же лікар
КоКоКоКоКоКо...• 18 января 2024
Ответ дляБезникаЯ
принимайте себя как есть 3 раза в день
)))а як приймання себе суперечать прагненню бути гарнішою ? Ви не фарбуєте волосся, не робите манікюр/макіяж/зачіску не купуєте гарний одяг?
Кумедна• 18 января 2024
У вас все не так і погано, косметолог запропонує вам цілий арсенал на ваш вибір. Починайте, якщо є гроші, з найпростішого, не ганяйтеся за швидким результатом
Moon shine• 18 января 2024
Ответ дляя Кукарача
фото
ооо.у вас уже чіткі брилі. ботокс треба в лоб, і почати гарний домашній уход.хороші профкреми
Moon shine• 18 января 2024
Ответ дляя Кукарача
фото
вам ще й 40 нема,на мій погляд.а шкіра конкретно поплила вниз
я Кукарача
• 18 января 2024
Ответ дляКумедна
я тому і питаю, що вибір процедур великий, я в цьому ніц не розумію, і не хочеться займатися марнотратством
я Кукарача
• 18 января 2024
Ответ дляMoon shine
ну бо я схудла на 15кг, тому і поплила
БезникаЯ• 18 января 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
багато в кого приймання не відбувається.
ви не бачили тут купу тем ’що мені ще вколоти/втерти/намазати/натягнути.... бо в мене змооооооршки і плямки, а й мене іх бути не може!!’
Кумедна• 18 января 2024
Ответ дляя Кукарача
То скажете косметологу, що хочете швидких і ефективних результатів. Напишете тут, ми вам порадимо
Moon shine• 18 января 2024
Ответ дляя Кукарача
я колю в лоб ботокс.лише 2 рази робила.раз на рік роблю. зморшок як таких не і було.просто я попереджувала. мені 42. краще попередити,ніж потім позбуватися. овал обличчя тримаю щоденними масажами.роблю сама.в ютубі того тьма. і профкреми нарозлив.купую тут.Ренью,Холіленд і т.ін. вважаю,щр саме проф креми зробили свою справу і я з 33 років на них. зморшок ніяких нема взагалі.
Сама купляю квіти• 18 января 2024
Начните с ботокса, пилингов и биоревитализации. Вы прилично себя запустили, к сожалению. Филер ни в коем случае, его сейчас никто не делает.
я Кукарача
• 18 января 2024
Вкололи ботокс в лоб і міжбрівʼя, наступного разу зробимо біореовелітацію (дай Бог пам’яті), щоб прибрати брилі пропонує вколоти мʼяз на шиї, але в мене не виходить його напружити😂 ну подивимось