Найщасливіша• 18 января 2024
Ви жуєте гумку?
Вже кілька років я страждаю на залежність від гумки. Доходить до 2-3 пачок на день. Зіпсувала собі ШКТ. Вже нудить, а без цього не можу. Чи користуєтеся ви гумкою в повсякденному житті? Як часто?
Ручки-Крючки• 18 января 2024
Час від часу, в основному після якоїсь дуже ’ароматної’ їжі.
Може по 1 шт раз на тиждень, може трохи частіше.
Або коли не дома їла щось таке, що липне до зубів.
КаРаКаТиЦа• 18 января 2024
2-3 пачки в день? вы беспрерывно пережевываете как корова?
троллинг такой?
Парова Машина• 18 января 2024
Взагалі не користуюсь, мене дратує, якщо і візьму то виплюну через 5 хвилин.
mashulka_ua• 18 января 2024
Я жую когда езжу в транспорте, так как укачивает. Также после обеда бывает для свежести. Штуки 3 в день.