Просто болталка• Изменено 18 января 2024

Чому люди не відкривають свій бізнес? У мене відкрились очі

Закінчила магістратуру взимку, пішла шукати роботу. 99% співбесід проводять самі власники. Тобто розумієте, так? Людина відкрила бізнес сама. Знайшла кошти, і тепер має свої гроші і справу яка розвивається.
Причому монетизують таке, що і в голову не прийшло б))
Аутсорсинг, страховка, продаж машин, віз - і список ще дуже далекий. Чому всі люди не можуть відкрити свій бізнес?
Николай-b526• 18 января 2024
Удалено администрацией...

Міні-бікіні• 18 января 2024
Ответ дляMede
Не можуть усі люди бути бізнесменами. Треба ж комусь бути двірниками чи прибиральниками, медсестрами, виховательками в садочку тощо
Та то тріль , ще нічого не пробувала відкрити...вже ярлики навішала
Елена 1919• 18 января 2024
Ответ дляЗубожиння
На зустрічі випускників (нам ближче до 50) із 60 чоловік майже всі спробували себе у бізнесі, але на даний момент лише 2 лишилися зі своїми підприємствами. Всі інші вирішили, що легше і результативніше на дядю.
Є у мене сусіди, у яких бізнес - торгівля продуктами харчування. За 30 років змогли купити лише маленьку однокімнатну. При одному вихідному на тиждень протягом цих років. Фактично всього життя.
Не буду сперечатися, є бізнес, який приносить гарний дохід, але це одиниці, і пахати 24\7 без вихідних і відпустки не кожен захоче.
Странно,что на продуктах такой маленький доход.может у них ещё какие то затраты или деньги в кубышку складывают
zztop-b844• 18 января 2024
Открывайте, кто вам не даёт. 80% бизнесом не выживают в мировом масштабе. А в Украине думаю ещё хуже.
MarMarem• 18 января 2024
Нема дурных вкладывать деньги в Украине.
Міні-бікіні• 18 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
Удалено администрацией...
Тантрический кекс• 18 января 2024
У тебя нет дома? Просто купи себе его. Нет хлеба - ешьте пирожные)
Злюка-закусюка• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
А у мене є досвід? Гроші?
Навіть якщо немає грошей, треба хоч знання
Є такий цікавий YouTube канал ’Малий бізнес в Україні/Український Борис’, там автор каналу бере інтерв´ю у людей, які відкрили власний бізнес. Дуже подобаються і питання, і відповіді- надзвичайно пізнавально. Вразила історія дівчини, якій 19 і вона продає речі, знімаючи тіктоки. Увесь її склад - це невеличка шафа, а прибутки - дуже і дуже непогані.
Околовита• 18 января 2024
а стартовый капитал на открытие у всех есть?

Федорино Горе• 18 января 2024
Ви точно магістр? Бо такі дурні запитання задаєте
Треба підробіток• 18 января 2024
У меня много лет был собственный бизнес. В конце 2020 года закрыла.
Міні-бікіні• 18 января 2024
Ответ дляТантрический кекс
Вірно! Як каже Кличко:’ якщо ви заблукали в лісі...йдіть додому’
ksyuha831• 18 января 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Про разнообразие человеческих психотипов, интеллекта, способностей, развития, образования и т.д. вы не слышали?
В магистратуре видимо про такое не рассказывали
Тантрический кекс• 18 января 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Ну логічно ж, нє?)
Треба підробіток• 18 января 2024
Ответ дляMarMarem
Сайчас только дерибанят и вытаскивают - буквально вчерашние впечатления.
Міні-бікіні• 18 января 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ну логічно ж, нє?)
Та нє як на мене....
Гарантую неперелевки• 18 января 2024
Ответ дляМеня не звали
Я вообще не понимаю почему не все сразу богатыми рождаются, такая вот фигня
Как говорит мой сын 5 лет: почему нас создали в Украине, а не в Америке
Chaterbox• 18 января 2024
Видно , шо вы тока окончили магистратуру 😂
Тантрический кекс• 18 января 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Та нє як на мене....
А Віталік каже, що логічно)

MarMarem• 18 января 2024
Ответ дляТреба підробіток
И всё вывозят за бугор
Міні-бікіні• 18 января 2024
Ответ дляТантрический кекс
А Віталік каже, що логічно)
Ще один зануда звідси?
Кукусикиииииии• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
А у мене є досвід? Гроші?
Так вот и ответ на ваш вопрос, собственно...
Вилами по воде• 18 января 2024
А я думаю, почему люди не покупают свое жилье, а живут на аренде. Это же так классно - иметь свое жилье. Никто не выпрет, не нужно ежемесячно платить хозяйке из своей з/п, можно и детей рожать и животных заводить. И ремонты делаешь в своей квартире и мебель покупаешь, какую хочешь…
Треба підробіток• 18 января 2024
Ответ дляMarMarem
И всё вывозят за бугор
В основном да. Кто не знает, как это сделать, те вкладываются в украинскую недвижимость.
Пирожкиня• 18 января 2024
Ответ дляMede
Хм...а мене за такі коментарі весь яас дизлайкають.
Зажуженная Жужжа• 18 января 2024
Я вот недавно с такой какой как Вы столкнулась. Хочет стать бизнесменшей, а текст прочитанный понять не может, но уже указывает собственнику как ему поступать.
Треба підробіток• 18 января 2024
Автор, хотите пример? Мы пытались помогать инвалидам, проект не требует больших вложений, но очень перспективен и для общества, и для бизнесов. Были на приеме у одного очень известного лица, который красиво рассказывает, как он помогает семьям, старикам и всем прочим. Денег мы не просили - просили определенной помощи в раскрутке. Нам сказали открытым текстом, что если бы нам дали грант откуда-то из-за океана, то тогда нам бы помогли в Украине. За деньги гранта.
zztop-b844• 18 января 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Непогані - це скільки?
Дивне створіння• 18 января 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Прям как в том адекдоте - надо же сыночек, кому-то и родину любить 😂
Lysiiiiii• 18 января 2024
Автор.
Як на мене краще бути хорошим ТОПОМ чи мати свій який-небуть бізнес.
Мені є з чим порівняти.
Була і у великому бізнесі, і у свому.
Зараз працюю в компанії, де маю більше вільного часу ніж будь коли і стабільність.
У мене пас дохід ще є.
І я не хочу свого бізнесу, не хочу напрягатися. Маю свої 2-3К ( до війни мала набагато більше, працюючи також на дядю)
А такі бізнеси які принесуть більше 2-3К потребують вкладень. А я не хочу вкладати великі гроші.
У кожного свій шлях.