Просто болталка• Изменено 18 января 2024
Чому люди не відкривають свій бізнес? У мене відкрились очі
Закінчила магістратуру взимку, пішла шукати роботу. 99% співбесід проводять самі власники. Тобто розумієте, так? Людина відкрила бізнес сама. Знайшла кошти, і тепер має свої гроші і справу яка розвивається.
Причому монетизують таке, що і в голову не прийшло б))
Аутсорсинг, страховка, продаж машин, віз - і список ще дуже далекий. Чому всі люди не можуть відкрити свій бізнес?
Просто болталка
• 18 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Так а ви чого шукали роботу, а не відкрили бізнес?
А у мене є досвід? Гроші?
Навіть якщо немає грошей, треба хоч знання
Лиса Патрикевна• 18 января 2024
А вы сколько и чего уже открыли? Сколько дохода получили сидя на диване строча тему?
Можу брикнути• 18 января 2024
Ви вже свій відкрили? Разом з очима? От як відкриєте, заробите багато грошей, то й прийдете розповідати, як воно можна.
Меня не звали• 18 января 2024
Я вообще не понимаю почему не все сразу богатыми рождаются, такая вот фигня
Тримбулька• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
А у мене є досвід? Гроші?
Вот вы оправдываете себя, ищите отговорки.
Деньги, знания и опыт это приобретенное все, вы просто тоже не можете открыть бизнес
Ванна Тазиковна• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
А у мене є досвід? Гроші?
Тоді чого питаєте. У всіх є досвід і гроші?
Пирожкиня• 18 января 2024
Да потому же почему не все богатые и успешные. Нет способностей нет желания, есть страхи, комплексы, лень и ригидность.
Лиса Патрикевна• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
А у мене є досвід? Гроші?
Так у вас же глаза открылись! Вы ж магистратуру закончили! Знаний только темы для советчицы хватает?
Парова машина• 18 января 2024
Ответ дляТримбулька
у некоторых нет понимания чем заниматься вообще
Любви вам!• 18 января 2024
Про разнообразие человеческих психотипов, интеллекта, способностей, развития, образования и т.д. вы не слышали?
ПешитеБесАшипок• 18 января 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Только хотела написать )
Бася Фельдман• 18 января 2024
Потому что бизнес точно такое же недлявсехнее дело как спорт, музыка или художником быть - надо иметь способности, качества характера и склад ума соответствующий и занимается бизнесом во всем мире 5-7% от населения, не пробуют заняться, а именно что занимаются, т.е. ’в бизнес’ у них получается, и не важно каким - частная парикмахерская или нефтяная корпорация ..
Зубожиння• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
А у мене є досвід? Гроші?
На зустрічі випускників (нам ближче до 50) із 60 чоловік майже всі спробували себе у бізнесі, але на даний момент лише 2 лишилися зі своїми підприємствами. Всі інші вирішили, що легше і результативніше на дядю.
Є у мене сусіди, у яких бізнес - торгівля продуктами харчування. За 30 років змогли купити лише маленьку однокімнатну. При одному вихідному на тиждень протягом цих років. Фактично всього життя.
Не буду сперечатися, є бізнес, який приносить гарний дохід, але це одиниці, і пахати 24\7 без вихідних і відпустки не кожен захоче.
Доктор Хаос• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
А у мене є досвід? Гроші?
Кажется в вашем этом ответе и кроется ответ на вопрос в теме 🤔
Сарафанное радио• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
А у мене є досвід? Гроші?
Это как? А магистратура и открытые глаза? Неужели знаний нет?
Кстати, на работу уже устроились?
Доктор Хаос• 18 января 2024
Ответ дляЛюбви вам!
В магистратуре об этом ничего не говорили)
Міні-бікіні• 18 января 2024
Ответ дляПросто болталка
А у мене є досвід? Гроші?
Відкрийте бізнес і тоді поговоримо.
Я лікар, мала бізнес ( 2 магазини з прикрасами)....не встигала нічого, ані вдома, ана на роботі, ані в бізнесі тому.
Вирішила, що залишуся лікарем, захистила кандидатську. Працюю за фахом. Не надто задоволена зарплатою ( хоча на 2-х роботах), але люблю те, чим займаюся