Файна пані• Изменено 18 января 2024
Як перенести зустріч
Знайома сказала, що буде проїздом недалеко і ми можемо зустрітися. це будній день, і я реально можу тільки після роботи. Але реально після роботи ще кудись йти- вже не хочеться.
Ви б пішли?
Менее Более• 18 января 2024
Что значит пошли или нет....если бы хотела-встретилась не смотря не на что. А если не хочется-нет. Все просто.
Файна пані
• 18 января 2024
Ответ дляМенее Более
Зустрітися хочу, але не в будній день
Файна пані
• 18 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Боже що вами керує, коли ви через силу кудись МАЄТЕ йти?
Прочитайте назву теми
Тролю як можу• 18 января 2024
Я всегда говорю, что я не в городе. У меня на такие случаи даже есть фотки с разных мест для подтверждения
не хочу лишних обид
руки_Крюги• 18 января 2024
В вашому випадку мабуть так, бо це щось схоже до того, як у вихідні лінь виповзати з-під ковдри і охота відлежатися, але якщо себе в цей момент пересилити - можна зробити класний день, який запам´ятається, а якщо ні - то ти просто півдня марнуєш під ковдрою.
Але це я про себе і свої пріоритети.
Плакулька• 18 января 2024
Ответ дляФайна пані
Прочитайте назву теми
Ротом. Телефонуєте і кажете ротом, що хочете перенести. Або не йдете. Все. Що складного? І де ви такі беретесь...
Катерина577888• 18 января 2024
Якщо не хочете, не йдіть. Скажіть, що не вийде через роботу і все. Якщо вона адекватна, то зрозуміє