Підскажіть будь ласка, які лікарі у Киеві можуть вести і приймати пологи? У кого є такий досвід ?
Мені рекомендують Воробей Віталіну (2 пологовий) може хтось спостерігався або народжував з нею 🙏🏼
Fotografkiev• 18 января 2024
Я так мала народжувати у 5му пологовому, але не склалося, лікар поїхала якраз на мої пологи у відпустку, але вважаю, що дуже класно, що один лікар.
Marianamag• 18 января 2024
Воробей Віталія чудовий лікар. Я не спостерігалась у неї, вона лише приймала пологи, була черговою. Врівноважена, спокійна, привітна, там де треба вибирала строгіший тон і налаштовувала на кращу роботу) З її допомогою все пройшло супер. Після пологів теж була дуже уважною до мого стану.