Добрий вечір, сьогодні надійшов лист від СБУ ,про запит документів, зайшла в новини, з’ясувалось що це кібер атака русні , тому краще таке взагалі не відкривати ‼️‼️‼️
Ирина-bbd0• 18 января 2024
Ответ дляOnyx83
Мне пришло перед новым годом.
Написано грамотно (ибо на их родном), но бред же хтонический непроходимый.
Опять в сердце Киева ?
Оторванные байрактарами и висящие на деревьях жопы ничему не научили? Новую парадку сшили чтоли?
Ирина-bbd0• 18 января 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
А чего не Дратути?
’Превед медвед!’ тоже хорошо было бы
Natal_ka91• 18 января 2024
’От’, ’здрастуйте’ - мене б це одразу насторожило) та й такі листи лише рекомендованим висилають
Ответ дляNatal_ka91
Як це «рекомендованим» типу в руки?
Natal_ka91• 18 января 2024
Ответ дляАдрианна66
Як це «рекомендованим» типу в руки?
Так
Хоча нам в компанію з поліції приходило на електронку, але це була якась оф адреса пошти. Все-одно електронну адресу можна підмінити якось теж
Люсильда.ua• 18 января 2024
Ответ дляOnyx83
Мне пришло перед новым годом.
Ого! Нифига-се... А куда вам пришло это письмо? Вот Вам даже сердечко кто-то поставил на этот пост... Матрёхи-то не дремлют.
Женщина за сорок• 18 января 2024
Ответ дляOnyx83
Мне пришло перед новым годом.
Почему грамотно? Извне разве так пишется)