Показушница• 19 января 2024

Курси англійської онлайн безкоштовно

Порадьте, будь ласка. Бажано з україномовним вчителем
Молчалка• 19 января 2024
Я занимаюсь, но скорее всего они берут только из страны в которой преподают.
автор Показушница • 19 января 2024
Ответ дляМолчалка
Можете написати назву? Буду вдячна!
Меряю от 0• 19 января 2024
Ви думаєте людина буде виділяти час, готуватися до занять з вами за просто так? Нащо це їй?
Меряю от 0• 19 января 2024
На ютуб можете подивитись уроки, але це не рівень репетитора
автор Показушница • 19 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
Ви можете створити окрему тему і обговорити з бажаючими це питання.
Я всього лиш шукаю інформацію, а не прошу оцінки ситуації та інтервенції.
Дякую за розуміння
Меряю от 0• 19 января 2024
Ответ дляПоказушница
Дякую за розуміння
Обговорити з бажаючими вас? Дивне прохання. Я таким не займаюся
Молчалка• 19 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
Им за это платят. Думаю фонды.
Занятия 2 раза в неделю по 3 часа и доп занятие по желанию раз в неделю 2 часа. Можно утром, можно вечером.
Сейчас много такого по разным странам
Молчалка• 19 января 2024
Ответ дляПоказушница
Можете написати назву? Буду вдячна!
Минутку
Молчалка• 19 января 2024
Ответ дляПоказушница
Можете написати назву? Буду вдячна!
FIT online English classes
автор Показушница • 19 января 2024
Запишу ту , щоб не загубилося
Знайшла в іншій темі
Smart Alex 100% English
Українець
Пускаю бісики• 19 января 2024
Ответ дляПоказушница
Запишу ту , щоб не загубилося
Знайшла в іншій темі
Smart Alex 100% English
Українець
Ми по його відео граматику на курсах вчимо
Мульйонерша• 19 января 2024
Ответ дляПоказушница
Запишу ту , щоб не загубилося
Знайшла в іншій темі
Smart Alex 100% English
Українець
Можете ещё попробовать платформу ENGin там по часу в неделю занятия индивидуальные с носителями языка. Бесплатно.
автор Показушница • 19 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Дякую! Обов´язково подивлюся!
автор Показушница • 19 января 2024
Ответ дляМолчалка
FIT online English classes
Дякую! Гуглила мені Нью-Йоркський інститут лише відображає, скажіть чи це правильний пошук. Можливо дійсно від локації залежить.
автор Показушница • 19 января 2024
Шукаю для старшої жінки. Покинула ходити на курси у місцевий коледж, бо нічого не розуміє. Просить знайти когось, хто зміг би пояснити українською. Вона дуже мало заробляє, не буде в змозі оплатити.
Уходя дверю не хлопать• 19 января 2024
Грейд сейчас набирает на Free Course, почти бесплатно.

​Hello everybody!
Пропонуємо вам покращити свою англійську з мінімальним вкладом часу й ресурсів.
Долучайтеся до Free Course!

Особливість курсу 👇
📚 Викладатимуть учасники курсу підвищення кваліфікації викладачів англійської.
📚 Ви вносите оплату за курс та депозит, як гарантію відвідування занять.

Програми Free Course:

🎓 Рівень: Upper-Intermediate та Pre-Intermediate
🔸Тривалість: 13 тижнів (27 січня – 20 квітня)
🔸Графік: Субота, 10:00-13:30 (з перервами)
🔸Вартість курсу: 500 грн.
🔸Депозит: 1000 грн.

🎓 Рівень: Upper-Intermediate
🔸Тривалість: 7 тижнів (27 січня – 9 березня)
🔸Вартість: 250 грн.
🔸Депозит: 500 грн.

📍Як потрапити на Free Course?
▪️ Перевірте рівень знання мови та вкажіть номер телефону.
▪️Дочекайтеся на зворотній звʼязок від менеджера й скажіть промокод “Free Course”.

Вперед до навчання!
Bilenkova• 19 января 2024
Ответ дляМульйонерша
там уже не беруть, дуже багато бажаючих ((, я пару раз пробувала - завжди зайнято
qusik7• 19 января 2024
Ответ дляBilenkova
БЕЗКОШТОВНА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДІТЕЙ

В РАМКАХ БЛАГОДІЙНОГО ПРОЄКТУ ШКОЛИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ FLASH “ДІТИ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ”

Син займався та отримав сертифікат. Школа Flash
Сколько_мне_лет?• 19 января 2024
Послушаю
Пліткарка• 19 января 2024
В Ютубе есть американка-блогер, которая бесплатно обучает женщин онлайн. Но у нее требование чтобы минимальный уровень был В1
Герцогиня• 19 января 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать

​Hello everybody!
Долучайтеся до Free Course!

Особливість курсу 👇

Програми Free Course:

🔸Вартість курсу: 500 грн.
🔸Депозит: 1000 грн.

🎓 Рівень: Upper-Intermediate
🔸Вартість: 250 грн.
🔸Депозит: 500 грн.

📍Як потрапити на Free Course?

Вперед до навчання!
Не знаходжу інформації на сайті, де Ви це побачили? Підкажіть, будь ласка, буду дуже вдячна
Уходя дверю не хлопать• 19 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Я на ТГ канал подписана, там присылали на днях
Ігорь Рудченко• 28 января 2024
Що стосовно стандартних безкоштовних уроків із викладачем, то навряд чи ви такі знайдете. Я шукав - знайти не вийшло. Можливо пошукайте якісь програми від приватних організацій або від держави. Але ви можете пошукати якісь безкоштовні матеріали (курси). Я знайшов тут корисні курси з англійської: https://booyya.com/courses/bezkoshtovni-kursy-anhl.... Вони безкоштовні. Можливо щось вам підійде.