Мовчу, але хочу• 19 января 2024
Що краще з цих засобів з SPF 50?
Обираю між Vichy і LRP
Вишневий цвіт• 19 января 2024
Про Віші не знаю, в мене є такий крем від ла рош позе - нормальний, білих слідів не залишає, може трохи загустий. Я для себе вибрала Supergoop Play - дуже легкий і легко наноситься.
Асталависта бэйби• 19 января 2024
А еще варианты есть?
Зайдите в аптеку попробуйте взять пробник.
Усатая полосатая• 19 января 2024
Нічого не скажу,я їх не пробувала,плюс не знаю Ваш бюджет,але поділюсь з Вами ось цим кремом -це порада була косметолога і цей крем просто кращий із кращих. Лягає невагомо взагалі. Єдиний мінус-не самий бюджетний,але він вогонь
Пуки-куки• 19 января 2024
Ответ дляksyuha831
Краще візьміть Eucerin, Medi Peel або Dermagenetic
Солнцезащитный Юцерин мне сушил кожу
Мовчу, але хочу
• 19 января 2024
Хочу спробувати сироватку з ретинолом lrp.
Під неї потрібен спф 50, тому і запитую
Интимная• 19 января 2024
Vichy був, це був мій перший нормальний спф, яким зручно користуватись, наносити(він як водичка), нема відчуття маски та жирного блиску після нього та найголовніше , це те що на моїй шкірі, яка на переносить ніяких кремів, він був перший, що не спровокував нових прищів та акне. Дві баночки використала. Зараз змінила корейскі спф, суто для різноманіття
Мовчу, але хочу
• 19 января 2024
Ответ дляИнтимная
А під мейк він нормально?
Интимная• 20 января 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
А під мейк він нормально?
якщо наносити його під тональник, то все ок(бо він як вода)