Помаранчова душа• 19 января 2024
Який тип брекетів найкращий?
Мені ортодонт запопонував 4 види брекетів. Які найкращі, можливо комусь ставили той скаже, у мене неправильний прикус і сказали проносити лише 1,5 роки
Помаранчова душа
• 19 января 2024
Сказав спочатку 2 місяці на верхню а після 2 місяців на нижню
Тільки не кераміка. Метал самий надійний, нічого не відпадало. Знизу був метал, зверху кераміка. Постійно відпадав на одному зубі, тому на той зуб ставили метал і виходило наче пірат. Ще сапфірові наче по міцності як метал. Але дорогі. Мій ортодонт перестав працювати з керамікою. Якщо готові пів дня неочікувано витрачати на підклейку відпавшого брекета то можете кераміку. Але різниця просто дуже велика. Навіть по відчуттям. Метал надійний.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 января 2024
я носила металлические самолигирующие, никаких проблем не было. сын носит обычный металл, тоже все хорошо) его даже чуть менее заметные на зубах, чем были у меня
Сплюшка• 19 января 2024
Ответ дляNatkar97
Звичайні металеві)
Самолігуючі - це маркетинг, це сказав мені ортодонт, тому раджу не переплачувати
Другий раз ношу, і тільки метал
Ваш ортодонт просто не хоче з ними працювати. І вони не дорожче від звичайних, якщо ще враховувати регулярну заміну дуги
Valechka-mk• 19 января 2024
Ответ длявкрации
Дівчата, а елайнери не підходять для цієї мети?
Надо смотреть по вашей проблеме. Не со всем лайнеры справляются. Но они очень-очень дорогие. Их же менять надо пару раз в месяц
Конотопська відьма• 19 января 2024
Ответ длявкрации
Елайнери більше для суто косметичних проблем. І чесно кажучи брекети зручніші.
Крию матом страшно• 19 января 2024
я не вникала какие там были конкретно, но на передних зубах у меня стояли белые, а на боковых металл. мне так было морально комфортнее. всё отлично, ничего не слетало и держалось. удаляла диастему.
Не пириживай• 19 января 2024
У меня керамика на верхней, на нижней метал, тоже работаем над прикусом, но ношу я их уже 5 лет (нижняя челюсть была выдвинута вперёд), нельзя точно сказать про время ношения, ничего не когда не отпало в керамики как выше писали, это зависит от материала чем крепят, мне нравится так как низ не видно, а верх белый когда улыбаюсь
Стрекоза любви• 19 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Довго носили брекети при діастемі?
Помаранчова душа
• 19 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Для яких саме косметичних?
Сиамская сороконожка• 19 января 2024
але біжіть від ортодонта, який пропонує тип брекетів на вибір пацієнта)
Сплюшка• 19 января 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Чому?
Сиамская сороконожка• 19 января 2024
Ответ дляСплюшка
Чому?
тому що вибір типу брекетів - це далеко не в першу чергу про естетику чи гроші. Поставити кераміку і тягти на ній корекцію прикусу - ну прикол для лікаря, хоча ні, швидше геморой
вкрации• 19 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Це для дитини думаю. Йому 9 і зуби більші, ніж щелепа. Будемо звертатися до ортодонта. Елайнери мені подобається, як виглядають. Але не знаю, чи вона настільки ж функціональні, як і брекети. В грошах питання взагалі не стоїть.
Сплюшка• 19 января 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Якщо лікар автору запропонував брекети на вибір, то вони всі їй підійдуть
Ответ дляСплюшка
У ортодонта половина пацієнтів ходить з керамікою самолігуючою, яка коштує 96к? То чому він не хоче працювати з ними?) якщо звичайний метал 50
Сплюшка• 19 января 2024
Ответ дляNatkar97
Бо в кожного ортодонта є свій улюблений метод. Не всі хочуть працювати з керамікою чи самолігуючими брекетами.
Та і ціна брекетів не сильно впливає на ціну за роботу з ними.
Valechka-mk• 19 января 2024
Ответ длявкрации
Ну если по карману и проблему это решит, то конечно они лучше - эстетичнее и комфортнее.
Ну и мне три врача говорили, что если уход за зубами не очень хороший, то лучше не ставить брекеты. А с элайнерами думаю намного проще.