Хитрушка-чекушка• 19 января 2024
Антиперспірант без алюмінію з Айхерб- порадьте з гарним свіжим ароматом
Тумба-юмба• 19 января 2024
Антиперспирант за замовчанням завжди з алюмінієм. Дезодорантів там повно на соді, глицерині, але вони й не діють.
Тану на сонці• 19 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
Діють, якщо не дуже пітлива і ароматна.
У мене алергія на алюміній, то знаю, що кажу.
Навіть менше запаху на одязі, бо сам той дезодорант не пахне так і не лишається на тканині майже
Тану на сонці• 19 января 2024
Автор, не знаю, чи є він зараз на айхербі, але там з ними познайомилась. Lafes. Поки кращого для себе не знайшла
Голена блондинка• 19 января 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
з розмарином приємний запах?
Приємний. Але тримає пару годин
Бегущаяпо• 19 января 2024
В мене різні були: з вовком з пантерою і з тигром і з октопусом, під настрій))
Хитрушка-чекушка
• 19 января 2024
Ответ дляБегущаяпо
більш нейтральний із них який саме?
ДинамоКит• 19 января 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
більш нейтральний із них який саме?
з вовком крутий, пахне як мармеладки з дитинства, але запах не набридає та з парфумом не конфліктує
Бегущаяпо• 19 января 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
більш нейтральний із них який саме?
Мабуть тигр і вовк, пантера і вовк добре тримають