мимАпроходила• 2 часа назад
За два тижні ворог атакував столицю 5 разів масованими обстрілами та балістикою.
Як ви, люди? Як морально себе почуваєте?
Амелі на мілені• 1 час назад
Ответ длямимАпроходила
Бо я вже не витримую, особливо цю ска неочікувану балістику.
Вам заборонений виїзд у більш спокійну місцевість?
мимАпроходила
• 1 час назад
Ответ дляспальное место
А шо, пртужного в городе нет?
Так я завжди
ТрамвайGirl• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
А денег на переезд где взять?
Клептоманка• 1 час назад
Ответ дляТрамвайGirl
А денег на переезд где взять?
Таке враження що тут сайт голих, босих, ніщих і з лівими руками
Одні думки• 38 минут назад
Ответ дляКлептоманка
Ви куди виїхали?
Весела пiсенька• 35 минут назад
Як люди недалеко від лінії розмежування, коли в місті по 3-4 тривоги на добу норма?
СирОжино пирОжино• 32 минуты назад
Ответ дляспальное место
А шо, пртужного в городе нет?
Он берёт Бастилию
Бідося• 12 минут назад
Ответ дляВесела пiсенька
3-4? Никогда такого не было в Запорожье за всю войну. Тревог в сутки не один десяток, а отбой или на несколько минут, или больше суток без отбоя. И спрятаться негде, ни тревог, ни прилетов здесь не замечают даже. И прилеты естественно каждый день. Какие нежные эти киевляне.
Одні думки• 9 минут назад
Ответ дляКлептоманка
А ви?
З цього і починайте. Розкажіть про себе і свій успішний виїзд. А потім будете інших посилати
Люблю пиво• 5 минут назад
Всего лишь 5 раз. В некоторых городах 24/7 обстреливают всем чем только могут.
спальное место• 4 минуты назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
Он берёт Бастилию
Спалит взглядом, как Нотр Дам
Люблю пиво• 3 минуты назад
Ответ дляВесела пiсенька
Киевляне срать хотели на этих людей...
НЛОша• 1 минуту назад
Покуй. Україна теж не сидить мовчки. Кораблі, НПЗ, військові та енергообєкти, та ін.
Педерація повинна знати-за кожен обстріл буде відповідь.