Дама_из_рекламы• 19 января 2024
Тариф на електроенергію в будинку без газу
Підкажіть чи є зараз пільговий тариф на електроенергію в будинку де опалення електричне ? І немає газу ви інших джерел опалення
Ясамаякрасивая)• 19 января 2024
Двухзонный счётчик, день и ночь. У нас такой стоит. Ночью 50% скидка.
Дама_из_рекламы
• 19 января 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В нас також , але раніше була пільга на період опалення (((
Ясамаякрасивая)• 19 января 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Нет, сейчас такого нет.
Ластоноша• 19 января 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Відмінили ще 3 роки тому. Працюю в ДТЕК
А я женатая• 19 января 2024
Електичне опалення мало просто мати, треба міліон документів, щоб його легалізувати. Ви його зареєстрували в енерго? Раніше на нього пільги були, зараз - не знаю.
Он пишуть, вже нема