Сама вумна тутички• 19 января 2024
Як правильно рахувати 3, 9 та 40 днів?
Вчора помер мій любий татусь … Похорони будуть наступного тижня. А до поки хочу замовити у церкві паніхіду. Скажіть будь ласка , як правильно рахувати 3, 9 і 40 днів , з дня смерті чи з дня похорону? Дякую за увагу
Миссис Буркул• 19 января 2024
Есть онлайн калькулятор, я там всё просчитывала. У меня папа умер в августе 21 года… до сих пор хреново. Сочувствую 🫂 вам
Прикуси Язика• 19 января 2024
Співчуваю 🙁 в мене помер батько у вересні минулого року, але бувають дні, коли не віриться, що вже ніколи не зустрінемось.
Анонім Завгосп• 19 января 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Як я вас розумію. Мій помер а жовтні 21, сидіти якось з мамою і вага мені каже: о ради в папи спитай, я встала, а потім тиша....
Прикуси Язика• 19 января 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Мені дуже тяжко зараз приходити додому, мама сама живе, треба провідувати. Ще коли були його речі на вішалці в коридорі, то нічого, наче в гараж пішов… а коли мама винесла речі, я взагалі не можу довго бути в квартирі.
Весела бджілка• 19 января 2024
У меня папа умер перег нг. Мы считали первый день в тот день что умер. В Храмах заказала сорокоусты о новопрес тавленном р.Б.
Хорошо псалтирь читать самим
Живчик-счастливчик• 19 января 2024
День смерти четверг - 3 дня в субботу (четверг, пятница, суббота), остальные аналогично
Лукава_Кiшка• 19 января 2024
Считается со дня смерти, день смерти - это первый день и т.д.
Соболезную! 😢 У меня папа умер в августе прошлого года, не дожил 5 дней до своего дня рождения.
Анонім Завгосп• 19 января 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Та мені так само, тільки їздити треба за 100 км., але на речах я не циклилась, а от що його немає просто не вірю.