Без комплексів• сегодня в 13:44

А говорили, такого не бывает, это троллинг и фейк...

автор Без комплексів • сегодня в 14:26
Ответ дляОто буде веселуха
Возможно многим пациентам об этом не говорят, мне раз 5 делали общий наркоз и ни разу никто не предупреждал о курении и не спрашивал курила ли я.
Я вообще не курю, но вот только в этой теме первый раз об этом прочитала, а до этого все разы перед наркозом никто мне об этом не говорил, только про еду и воду
Вот именно.
Если б это был прям категорический запрет, врачи бы предупреждали всех, как насчёт еды.
Сама имела наркоз 8 часов, но никто насчёт курения не говорил, хоть я тоже не курю, но сам факт

Люблю джаз• сегодня в 14:27
Ответ дляШукаю трусики
Хромой інвалід може бути в частинах забезпечення. Або сидіти РЕБом десь в місті.
И вы можете. Только не хотите.
Коханозадовільна• сегодня в 14:27
Ответ дляЛюблю джаз
Можно))
Вот только сегодня узнала, тоже парень молодой, приняли с наркотой, грозило три года, предложили вместо этого воевать, а он и согласился. Три дня повоевал, все, пропавший, 25ти лет не было еще. Да, в скелю попал.
Шукаю трусики• сегодня в 14:27
Ответ дляЛюблю джаз
И вы можете. Только не хотите.
У мене стаття А.
Люблю джаз• сегодня в 14:27
Ответ дляШукаю трусики
У мене стаття А.
У хромых инвалидов тоже.
Коханозадовільна• сегодня в 14:28
Ответ дляШукаю трусики
У мене стаття А.
На сцене все те же. В тафель сходила уже?
Тут надолго• сегодня в 14:31
Ответ дляШукаю трусики
Это угроза здоровью, он мог бы быть здоровым и потом как вы говорите сидеть ребом.
Так скоро можно дойти до всех диагнозов, а фигли что одна почка, в операционную заходить и решать?
Шукаю трусики• сегодня в 14:32
Ответ дляЛюблю джаз
У хромых инвалидов тоже.
Ні, ви помиляєтесь. За законом вони тимчасово непридатні. Відстрочка по здоров`ю. Якщо людина на милицях, то ТЦК не підходить. А якщо одразу з лікарні в окоп, то це можливо тільки якщо хромой СЗЧшник, і кинув своїх. Свої побратими можуть виловлювати, якщо із-за того гімна загинули люди.
Mary_40• сегодня в 14:32
Ответ дляБагиня
Не могу. На работе) Нужно с кем-то срочно поругаться, чтобы спать перехотелось. Адреналин в кровь пойдет и вуаля) Сон как рукой снимет.
На территории больницы на костылях можно многоеалрвитьа не одного. А зачем они им они ж понимают что в юольнице мы справками

Люблю джаз• сегодня в 14:33
Ответ дляШукаю трусики
У військовозобов´язаних з інвалідністю відстрочка від мобілізації.
Файна_зупка• сегодня в 14:34
Ответ дляМоже ще третю?
Вы в Украине? Когда-то лично ТЦК видели? Кто в Украине живет, тот понимает что история скорее всего реальная.
Скорее наоборот, потому как не написан номер бригады, а ещё, если он на костылях и есть диагноз, то он есть в хелси и никто его пригодным не признал бы. Про то, что бригада сама не взяла уже молчу. Ну может он в сзч и нет документов, то да, тогда могли, но правда всп, а не тцк.
Шукаю трусики• сегодня в 14:35
Ответ дляЛюблю джаз
Милиці не равно інвалід. В статті брехня, це вам будь який військовий скаже.
Шукаю трусики• сегодня в 14:37
Ответ дляФайна_зупка
Люди не розуміють різницю між ВСП і ТЦК.
Люблю джаз• сегодня в 14:40
Ответ дляШукаю трусики
Можливо.А це правда?

Скільки ще кісток має бути зламано, щоб постраждалому нарешті викликали «швидку», а не везли до ТЦК? Втрата свідомості? Ще тяжчі каліцтва? Саме такі запитання виникають

👉 Чоловік звернувся до мене, заявивши, що під час мобілізаційних заходів до нього було застосовано фізичну силу. За його словами, двоє працівників поліції біля під’їзду будинку, не представившись і не пояснивши причин своїх дій, застосували до нього силу. Результат — два переломи: закритий перелом правої ноги та лівої руки.

Але найбільше вражає інше: попри очевидні травми та прохання викликати швидку допомогу, його повезли до одного із ТЦК та СП Івано-Франківська. Через травми чоловік не міг самостійно пересуватися, випав з автомобіля та близько 15 хвилин лежав на бруківці. Замість допомоги він, за його словами, почув звинувачення у «симуляції».
Файна_зупка• сегодня в 14:41
Ответ дляШукаю трусики
Я заметила, что для многих кто в форме в тылу =тцк, а уж если задерживают кого, то однозначно людоловы.
Доктор Хаос• сегодня в 14:44
Так именно это фейк, уже написали
Шукаю трусики• сегодня в 14:45
Ответ дляЛюблю джаз
Можливо.А це правда?

два перелами, а він хотів збігти настільки що випав з машини? А чому той чоловік не написав що сам напав на поліцейських?
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 14:45
Ответ дляГарні диньки
Все заядлые курильщики нарушают эти запреты.
Они прям в реанимациях курят в кроватях
Люблю джаз• сегодня в 14:47
Ответ дляШукаю трусики
Так правда чи фейк?

Намазюкана нішою• сегодня в 14:47
Ответ дляМоже ще третю?
Такими темпами вы скоро на слово поверите, что тцк скрутило покойника прямо на похоронах
Шукаю трусики• сегодня в 14:48
Ответ дляЛюблю джаз
Так правда чи фейк?
Якщо інформація перекручена , то це однозначно фейк.
Люблю джаз• сегодня в 14:48
Ответ дляШукаю трусики
А так?
⏺Замість «швидкої» — ТЦК: Офіс Омбудсмана ініціював розслідування інциденту в Івано-Франківську

Скільки ще кісток має бути зламано, щоб постраждалому нарешті викликали «швидку», а не везли до ТЦК? Втрата свідомості? Ще тяжчі каліцтва? Саме такі запитання виникають після історії з Івано-Франківщини — але ця історія значно ширша, ніж окремий інцидент.

Але найбільше вражає інше: попри очевидні травми та прохання викликати швидку допомогу, його повезли до одного із ТЦК та СП Івано-Франківська. Через травми чоловік не міг самостійно пересуватися, випав з автомобіля та близько 15 хвилин лежав на бруківці. Замість допомоги він, за його словами, почув звинувачення у «симуляції». Ба більше, його заява спочатку навіть не була внесена до ЄРДР.

❗️Лише після втручання Офісу Омбудсмана вдалося зрушити справу з місця. За ініціативою Представника у місцях несвободи було направлено повідомлення про кримінальне правопорушення, і прокуратура відкрила провадження за ч. 2 ст. 365 КК України.

Водночас цей випадок — не лише про дії окремих працівників. Це наслідок значно глибшої проблеми. Практика так званої «бусифікації», яка набула системного та жорсткого характеру за попереднього керівництва Міністерства оборони, фактично легалізувала насильницькі методи у мобілізаційних процесах.

Коли свавілля, застосування сили, ігнорування базових прав людини та відсутність належного розслідування дій представників ТЦК залишаються безкарними, ці практики починають масштабуватися. Їх переймають інші інституції та силові органи, сприймаючи це як допустиму норму поведінки.

☝️Саме тому мова має йти не про перекладання відповідальності на окремих виконавців, а про демонтаж самої порочної практики. Без системної реакції держава ризикує отримати ефект доміно, коли насильство стає інструментом «ефективності».

Це потрібно негайно припиняти. Не лише розслідувати окремі випадки, а й дати принципову оцінку тим рішенням і підходам, які запустили цей механізм і дозволили йому укорінитися. Винні у формуванні та масштабуванні цієї системи мають бути встановлені й покарані. Інакше подібні історії повторюватимуться, підриваючи довіру до держави та дискредитуючи саму ідею мобілізації.
Люблю джаз• сегодня в 14:54
Ответ дляШукаю трусики
Чого мовчимо?Заціпило?
Шукаю трусики• сегодня в 14:58
Ответ дляЛюблю джаз
Чого мовчимо?Заціпило?
Може того що на роботі на дзвінок треба було відповісти?
Тракторні війська• сегодня в 14:58
Ответ дляПросто болталка
Так він певне планував і вийти з наркозу) то і після операції курити теж)
Так. А если у человека нет никого. Кто должен после операции сходить за хлебом, сигаретами и чем там еще
Шукаю трусики• сегодня в 15:02
Ответ дляЛюблю джаз
А так?

Про травму факт. Про причину травми питання, наскільки сам потерпілий агресивно себе вів. Якщо поліцейськи отиримали травми, то потерпілий повинен бути арештованим. А оскільки він прямо випав з машини, то багато запитань.
Шукаю трусики• сегодня в 15:05
Ответ дляТракторні війська
В лікарні годують. Після операції людина має 6 місяців відстрочки, бо це проходить через систему, в тому числі по ТЦК.
Люблю джаз• сегодня в 15:05
Ответ дляШукаю трусики
Він випав з машини на території ТЦК, куди його привезли поліцейські.Ви офіційному омбудсмену не вірите?Чи у вас своя версія?
Organic• сегодня в 15:08
Скоріш за все він вийшов за територію лікарні.
Тракторні війська• сегодня в 15:10
Ответ дляЖена аллигатора
Вони вже пішли по лікарням.На тому тижні виїжджала з лікарні,перекрили 2 виїзди і всіх перевіряли.Ім головне мобілізувати,а там вже будуть оперувати.
До речі от є ще така новина