Борщик• 20 января 2024
Купила я вишиванку на свою голову
Замовляла розмір Л, отримала розмір М.
Так, спочатку я написала М, сплатила, а потім все ж таки вирішила, що краще Л. В середу отримала і одразу написала. Це магазин в інстаграмі і ось, що мені робити?
Нічого вдягти• 20 января 2024
автор, ви хамка, спочатку самі замовили не те, а тепер людям мозок виносите
Колишня муза• 20 января 2024
Ответ дляПартизанка
Ви надто груба. Дуже важкий клієнт🤦♀️
Згодна
Борщик
• 20 января 2024
Ответ дляНічого вдягти
Коли я написала розмір Л, вони підтвердили Ок. Якщо цього розміру не було, навіщо висилати менший, пройшло меньше хвилини, як я уточнила розміри Л і замовила Л. Я ж не півдня вирішувала
Вообще не факт• 20 января 2024
заказал М. оплатила. потом начала воду варить. может, ДО заказа нужно было определиться с размером?
Bransoletka• 20 января 2024
Ну вам хоч щось прислали. Мені з минулого літа до цього часу не повернули кошти і посилку не відправили
Королева ганделику• 20 января 2024
Формально продавець помилився. Повинен прийняти повернення. Це з точки зору ситуації. Але покупець грубо дуже розмовляє... Неприємно навіть читати.
Кастрюлька• 20 января 2024
Ответ дляПартизанка
Ви надто груба. Дуже важкий клієнт🤦♀️
А з інстаграмними продавцями по іншому не можна, там тільки нахрапом брати, інакше повернення ніхто не візьме
Царевна в уггах• 20 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
они ей прислали фигню , забрали ее деньги и не возвращают, а она должна моча улыбаться?
Kusalochka• 20 января 2024
Ответ дляНічого вдягти
Ахринеть. По моему наглое хамло продавец.
Не рахую, а вважаю• 20 января 2024
В чому автор хамка хтось мені пояснить? Три рази перечитала
Борщик
• 20 января 2024
Ответ дляВообще не факт
До заказа* це ви маєте на увазі саму оплату? Ви і справді думаєте, що якщо я сплатила би після уточнення розмірів, вони би вислали Л? Замовила, сплатила і отримала Л?
Сплатила, замовила і отримала не той розмір?
Королева ганделику• 20 января 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Вони формально не праві. Але вони не відмовляються від вирішення ситуації. Хіба чиясь помилка дає право й собі поводитися себе по хамськи? Щоб не ’відставати’ від продавця? Логіка бидлоти... розумію..
Kusalochka• 20 января 2024
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
Kusalochka• 20 января 2024
Ответ дляВообще не факт
Захотела и начала. Если продавец сказал что вышлет Л то вина продавца.
Королева ганделику• 20 января 2024
Ответ дляМайена
Автор, а повернення вони не приймають?
Я майже впевнена що приймають, але автору треба скандаль і драма, а не вирішення ситуації. Вона починає їх соромити, розказувати що вони повинні робити. Нащо? От нащо? Написала - розмір не той, куди висилати повернення (судячи з усього заміна їй не підходить по термінам). Все. Але це занадто скучно.
Застряла• 20 января 2024
Ответ дляПартизанка
Ви надто груба. Дуже важкий клієнт🤦♀️
А можите конкретно пояснити в чому саме вона груба ? Не бачу не їдиного слова грубості . Може груба , по вашому , це те , що не кланяється в ножки і не просить пробачення за те , що вислали не той розмір.
Полюбляю інсту за те , що на свій розсуд відправляють не той колір , бо того , що заказали - вже нема ))) , можуть і модель не зовсім ту вислати і начхати на клієнта , головне спихнуть свій хлам. Давно там нічого не купляю , для цього зараз повно нормальних інет магазинів і ціни там нижчі і обслуговання нормальне
Борщик
• 20 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Як це не відмовляються від вирішення ситуації? А як вони її вирішують? Може вони хоч вибачились, написали, що ми вам обміняємо? За чий рахунок доставка?
ГейТуда• 20 января 2024
Ответ дляНічого вдягти
як це, не приймають?
Если под заказ изготовлена, то возврата нет обычно
Королева ганделику• 20 января 2024
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
Треба розділяти емоції та справу. Автору треба посваритися чи питання вирішити? Якщо посваритися- то в неї це вийшло. Але то не є найоптимальніший шлях до вирішення ситуації. Як людина я можу зрозуміти автора, що їй потрібно, вона розраховувала і все таке. Ну всьо, вже не встигла, це вже трапилося. Нащо витрачати сили на сварки??? Треба конструктивно вирішувати ситуації - повертати свої гроші, а не влаштовувати дурні ПМС розбірки...
Борщик
• 20 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Як ви читаєте? Заміна мені підходила би в середу, в четвер, в п‘ятницю. Але вони її не пропонують
ГейТуда• 20 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Интересно как Вы под одну гребенку всех. Так можна и про все интернет магазины сказать. Да вообще всех женщин истеричками считаете?)) давно не встречала таких узкомыслящих.
Kusalochka• 20 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Так автор нормально абсолютно пишет, её игнорирую наличие фразочками ’значит не нашли’. Это днище.
Докладальниця• 20 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Пффф. А тупые ответы в стиле рассказа ’Синие листья’ - у шефа спрошу, у курьера спрошу, потом отморожусь, чтоб каждое слово нужно было вытягивать, а потом напишу ничего не проясняющий ответ в 3-м лице - приятно читать?
Королева ганделику• 20 января 2024
Ответ дляБорщик
Якби ви конструктивно написали, типу такого: ’Я замовляла Л розмір, пришов інший. Мені це не підходить. Напишіть будь ласка куди висилати повернення. А також прошу врахувати, що повернення повинно бути за ваш рахунок, оскільки це помилка вашого комплектувальника. Заздалегідь дякую зашвидке та доброзичливе вивішення ситуації та розраховую на невеличку компенсацію незручностей,’. Це беземоційно, ви окреслили свої бажання та бачення ситуації. Чітко, конкретно, конструктивно, ввічливо, без переходу на особистості. А так ви почали спускатися на їхній рівень сварки - от і отримали прогнозований ефект
булоТАЙминуло• 20 января 2024
Ответ дляКастрюлька
То нащо у них купувати, раз вони такі погані?