Куда ж без меня• 20 января 2024

А от якщо Нетфлікс знімали фільм про Совєтчицю

То який би був акторський склад? Чия сюжетна лінія була б у центрі? Що б це було? Драма, комедія, або навіть триллер
Результат:
вже голосів: 37
12 (32.43%) Комедія
9 (24.32%) Артхаус )))
7 (18.92%) Тиць
6 (16.22%) Триллер
3 (8.11%) Драма
Наизнанку• 20 января 2024
Скукота

автор Куда ж без меня • 20 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Скукота
Не скажіть, тут такі історії бувають , серіал можна знімати
Пусин Кукин• 20 января 2024
Комедия ’Трололо ’
Перша на селі• 20 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Скукота
Якщо про Таню з Борщаговки знімати, то вийшов би гарний треш серіал
freedom_2015• 20 января 2024
якщо про Таню ,то драма в кожній серії
КошкинДом• 20 января 2024
Нетфликс редко берётся за убыточные проекты. Это было бы 100% не интересно
Карпатський грибар• 20 января 2024
Комедія - Карпатський грибар тягне з лісу стільки грибів, що не годен нести.

Голубка миру• 20 января 2024
Була б кожна серія, про окремих. Про матусь, про бідних і ’багатих’. Про брехух і фантазерок. Про вчилок, старих дів, які тільки помилки перевіряють. А, про тих же в кого :’ ви ж сміття накупили харчового’, по суті теж брехух, бо їдять ще гірше сміття. Про зовнішність деяких вже знімають навіть. Зараз афішу кину))))
Карпатський грибар• 20 января 2024
Драма - три тижні спека, дощів нема, грибів нема.
Голубка миру• 20 января 2024
Ответ дляПерша на селі
Це б була драма в перемішку з триллером))))нудна, сумна, як датські або норвежські фільми))
Перша на селі• 20 января 2024
Ответ дляГолубка миру
Але ж така затягуюча
автор Куда ж без меня • 20 января 2024
Ответ дляКошкинДом
А от це залежить від історії, скільки років пройшло, а я досі згадую тему про дівчинку Аню яка народилась на 26 тижні, чим не історія для фільму ? Мужність мами, їх не простий шлях і надіюсь там щасливе продовження
Голубка миру• 20 января 2024
Ответ дляПерша на селі
Але ж така затягуюча
Виходжу відразу з її тем, вона в скуку кого хочеш загонить. Така нудна жінка. Що трешова, то факт)))
БезникаяЯ• 20 января 2024
Кадры и наброски уже есть для фильма
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2859290
автор Куда ж без меня • 20 января 2024
Або хлопця що любить жіночі ноги і гея Юру
автор Куда ж без меня • 20 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Кадры и наброски уже есть для фильма
Перша світлина це геніально!
Йосип_молодий• 20 января 2024
Где то на отдельной планете бабье царство. Каждая хочет быть первой из за этого царит хаос.
Идя в ПСВ ( покорми семью вкусно) типа АТБ, одевают самый лучший лук, за луком))
Їжак в панчохах• 20 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Кадры и наброски уже есть для фильма
Блин, это просто шедевры 🤣
Їжак в панчохах• 20 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Перша світлина це геніально!
А друга? та там всі

БезникаяЯ• 20 января 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Блин, это просто шедевры 🤣
Да, и автор исчезла(
Їжак в панчохах• 20 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Да, и автор исчезла(
Жаль. Вот правда
Кондуктор автобуса• 20 января 2024
Я думаю возник бы какой-то новый жанр)
ОйЙой• 20 января 2024
Фентезі
Тантрический кекс• 20 января 2024
Это была бы прихологическая драма. О том, как Манька с ее растроением личности, каждый день искала себя (где ее дом, замужем ли она, накатала ли ее бабушка закруток в селе), а ее подружка Осьминожко рассказывала о новых приключениях своего геммороя. Пойду, сценарий в нетфликс продам.
Seehund• 20 января 2024
Вышла бы прекрасная криминальная история про убийство какой-нибудь все вынюхивающей дамы.)) Дальше скандальные факты.))
Шикаю і викаю• 20 января 2024
Ответ дляОйЙой
Фентезі
Я б уточнила що репертуар дуже різноманітний
Окремо триллер - Морожена курка.
Комедія - моя свекруха монстр.
Жахи - ми всі помремо!
Фентезі - Я все сама встигаю! (Ну це там де казочка про зарплату в мільйон та успішну сім´ю і дітей, забуваючи уточнити про найомний персонал як то няня, кухарка, прибиральниця.....)