Куда ж без меня• 20 января 2024
А от якщо Нетфлікс знімали фільм про Совєтчицю
То який би був акторський склад? Чия сюжетна лінія була б у центрі? Що б це було? Драма, комедія, або навіть триллер
Результат:
вже голосів:
12 (32.43%)
Комедія
9 (24.32%)
Артхаус )))
7 (18.92%)
Тиць
6 (16.22%)
Триллер
3 (8.11%)
Драма
Куда ж без меня
• 20 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Скукота
Не скажіть, тут такі історії бувають , серіал можна знімати
Перша на селі• 20 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Скукота
Якщо про Таню з Борщаговки знімати, то вийшов би гарний треш серіал
КошкинДом• 20 января 2024
Нетфликс редко берётся за убыточные проекты. Это было бы 100% не интересно
Карпатський грибар• 20 января 2024
Комедія - Карпатський грибар тягне з лісу стільки грибів, що не годен нести.
Голубка миру• 20 января 2024
Була б кожна серія, про окремих. Про матусь, про бідних і ’багатих’. Про брехух і фантазерок. Про вчилок, старих дів, які тільки помилки перевіряють. А, про тих же в кого :’ ви ж сміття накупили харчового’, по суті теж брехух, бо їдять ще гірше сміття. Про зовнішність деяких вже знімають навіть. Зараз афішу кину))))
Голубка миру• 20 января 2024
Ответ дляПерша на селі
Це б була драма в перемішку з триллером))))нудна, сумна, як датські або норвежські фільми))
Перша на селі• 20 января 2024
Ответ дляГолубка миру
Але ж така затягуюча
Куда ж без меня
• 20 января 2024
Ответ дляКошкинДом
А от це залежить від історії, скільки років пройшло, а я досі згадую тему про дівчинку Аню яка народилась на 26 тижні, чим не історія для фільму ? Мужність мами, їх не простий шлях і надіюсь там щасливе продовження
Голубка миру• 20 января 2024
Ответ дляПерша на селі
Але ж така затягуюча
Виходжу відразу з її тем, вона в скуку кого хочеш загонить. Така нудна жінка. Що трешова, то факт)))
БезникаяЯ• 20 января 2024
Куда ж без меня
• 20 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Перша світлина це геніально!
Йосип_молодий• 20 января 2024
Где то на отдельной планете бабье царство. Каждая хочет быть первой из за этого царит хаос.
Идя в ПСВ ( покорми семью вкусно) типа АТБ, одевают самый лучший лук, за луком))
Їжак в панчохах• 20 января 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Блин, это просто шедевры 🤣
Їжак в панчохах• 20 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Перша світлина це геніально!
А друга?
та там всі
БезникаяЯ• 20 января 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Блин, это просто шедевры 🤣
Да, и автор исчезла(
Тантрический кекс• 20 января 2024
Это была бы прихологическая драма. О том, как Манька с ее растроением личности, каждый день искала себя (где ее дом, замужем ли она, накатала ли ее бабушка закруток в селе), а ее подружка Осьминожко рассказывала о новых приключениях своего геммороя. Пойду, сценарий в нетфликс продам.
Шикаю і викаю• 20 января 2024
Ответ дляОйЙой
Фентезі
Я б уточнила що репертуар дуже різноманітний
Окремо триллер - Морожена курка.
Комедія - моя свекруха монстр.
Жахи - ми всі помремо!
Фентезі - Я все сама встигаю! (Ну це там де казочка про зарплату в мільйон та успішну сім´ю і дітей, забуваючи уточнити про найомний персонал як то няня, кухарка, прибиральниця.....)
Окремо триллер - Морожена курка.
Комедія - моя свекруха монстр.
Жахи - ми всі помремо!