Прагматик флегма• 20 января 2024

Виїхали за кордон, тепер жалкую

Приблизно з листопада свекруха почала тиснути, що скоро її ненаглядного синочка заберуть на війну і треба щось робити. Звісно, говорила вона це не просто так і вже через декілька днів почала розповідати, як добре за кордоном, аби ми з родиною виїхали і тд… Як тут небезпечно (живемо в центр Україні).
Ближче до кінця року почався конкретний натиск: «ти не любиш чоловіка, ти не думаєш про його життя, ти хочеш лишити дітей сиротами, ось-ось перестануть випускати навіть тих, хто зараз може виїздити». І все в такому дусі. Чоловік спочатку не хотів нікуди їхати, але мамо зробили свою справу і вже ближче до нового року він почав співати мені те саме. Я погодилась, зібрались з дітьми та виїхали (підстава законна). Сам він не хотів їхати ні в яку, так як це самому потрібно влаштуватись, думати, що й до чого. А я пробивна, все всюди дізнаюсь та домовлюсь. Плюс з дітьми більші шанси отримати нормальне житло. Власне, так і сталось. Подруга підказала, куди краще їхати, що і як.
Сидимо майже місяць в іншій країні, я не скажу, що дуже погано, але я на початку їхати нікуди не хотіла. Ми живемо в нормальних умовах, але це готель без кухні, їмо те, що дають. Діти просять домашньої їжі, а оренда квартири лише після оформлення документів, які ще не готові, тому готувати не можу. Мова складна.
Я ладна все закрити та з дітьми їхати додому. Але ж це 100% розлучення і вдома буду вислуховувати від свекрів за те, що не думаю про їхнього синочка, бо на цей раз я його кинула там самого, а назад він побоїться їхати. Ми жили окремо, але ж в одному місті і будемо так чи інакше зустрічатись. Плюс фінансове питання: сама дітей не витягну.
Не знаю, навіщо пишу, мабуть тому, що хочеться виговоритися
Хвець-тець• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Ради чего?
ради того, ради чего других на войну посылаете

Isidda• 20 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Щас вам тут отсыпят автор за выехавшего мужа🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️
чего это ей должны отсыпать.миллионы людей выездные но не едут.моя семья выездная законно.но мы дома.
Карусель-весель• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
А муж на фронте?
вам там в окопе не дует?
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Выезжайте и тоже наблюдайте
Обожаю такие комменты )
Или в чем проблема ?
Да не проблема, правда. Ходишь потом по Варшаве и делаешь вид, что ни русский, ни украинский не понимаешь.
freedom_2015• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Не угадали. Пробуйте ещё 100 раз.
ну якби ви були з окупованої і виїхали ,то прекрасно зрозуміли б дівчину з Херсону .Тому ви або матреха або вас влаштовує позиція жити під рф
Isidda• 20 января 2024
Ответ дляЖена миллионера
І з яких причин ви хочете повернути дітей у війну?
а с каким причин мы с детьми живем нормально и тоже в ЦУ.
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
А это не ваше дело. Жили в Украине перед войной почему дали захватить свой дом?
Потому что все сразу убежали.
julia_kid• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Точно)
Ну кому-то вот не хватает этой домашней атмосферы 🤣🤣
Ага ) за покупали сбегай , у плиты стой , потом еще мой и убирай 🤣 а так лафа покушал, пошел погулял , поспал , проснулся снова покушал 👌
Хвець-тець• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Потому что все сразу убежали.
а вы сразу за оружие взялись и грудью на амбразуру?))

Хвець-тець• 20 января 2024
Ответ дляjulia_kid
еще и деньги скоро ей за это будут платить))) мечта
Жена_КотораяСтена• 20 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Ну вы же не сделали тату на лбу ’у меня 1(2,3) группа инвалидности?
Люди уверены,что им об этом должны были сообщить, а если не сообщили, то все ’купили основание’.
Мой муж 3 раза ездил в командировку за границу; год назад выехал по моей инвалидности, ’купленной’ ещё 8 лет назад. Все так считают. Никого не собираюсь переубеждать
Та це п...ц, що робиться. Я як зайшла у фейсбук, рідко там буваю і почитала, що там пишуть ’патріоти’ українці. Всі інвалідності куплені, інвалідів на фронт, ще давайте їхніх дітей заодно. Вони реально зелену владу вигороджують, а з інвалідів глумляться. До вищих чинів руки не дотягують, то топлять найслабших.
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
У человека есть непострадавшее жилье в украинском городе, но человек не хочет его защищать. Но хочет, чтобы его защищали другие. Это для вас нормально? Для меня нет.
Миззери• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Удалено администрацией...
Isidda• 20 января 2024
ой матрьошки опять разгоняют темки сдаваться.границы.выезды .почему в моем городе 500 тыс людей и не уезжает никто.даже женщины
Жена миллионера• 20 января 2024
Ответ дляIsidda
Ви просто пристосувалися , але це не є нормальним життям
Миззери• 20 января 2024
Ответ дляjulia_kid
Язык неприятный учить надо 🥺
Хвець-тець• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
вот я и спрашиваю - когда ваш город захватили вы ж его защищали? грудью жилье прикрывали??
Isidda• 20 января 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
то ботня
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляfreedom_2015
Я не была на оккупированных территориях и с них не выезжала. Но там осталась куча родни и знакомых. И я просто охреневаю...

З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Практически так.
Соображалочка• 20 января 2024
Ответ дляАлёна 3757
Вам станет легче примерно через 6-12 месяцев, сейчас вы сравниваете что у вас было всё, а теперь ничего, потом вы начинаете медленно привыкать, потом вы начинаете жизнь с нового листа, а потом вам уже не захочется домой. Все кто выехал с мужем прошли через это
Спорно
Меня как раз через год и начало накрывать :(
Маргарита и Мастер• 20 января 2024
Вас цікаво читати, обов´язково напишіть продовження)
Хвець-тець• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
тогда вы не видели войны и не вам вообще комментировать в этой теме!!!!!
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Я давно полагаюсь только на саму себя. Так что ваша ирония - мимо.
Карусель-весель• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Потому что все сразу убежали.
почему вы убежали?
Миззери• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Ну так отлично , к чему тогда претензии к незнакомым людям ?
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Мой город не захватили.
Тоскующая• 20 января 2024
Пам´ятаю вашу тему, ви вже птспли, але до виїзду
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Ну да, те, кто под ракетными обстрелами людей вывозит, те войны не видели. Гадко с вами общаться.
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
почему вы убежали?
Я не убежала. Я переехала из одного украинского города в другой послеттого, как моё жилье было разрушено.