Прагматик флегма• 20 января 2024

Виїхали за кордон, тепер жалкую

Приблизно з листопада свекруха почала тиснути, що скоро її ненаглядного синочка заберуть на війну і треба щось робити. Звісно, говорила вона це не просто так і вже через декілька днів почала розповідати, як добре за кордоном, аби ми з родиною виїхали і тд… Як тут небезпечно (живемо в центр Україні).
Ближче до кінця року почався конкретний натиск: «ти не любиш чоловіка, ти не думаєш про його життя, ти хочеш лишити дітей сиротами, ось-ось перестануть випускати навіть тих, хто зараз може виїздити». І все в такому дусі. Чоловік спочатку не хотів нікуди їхати, але мамо зробили свою справу і вже ближче до нового року він почав співати мені те саме. Я погодилась, зібрались з дітьми та виїхали (підстава законна). Сам він не хотів їхати ні в яку, так як це самому потрібно влаштуватись, думати, що й до чого. А я пробивна, все всюди дізнаюсь та домовлюсь. Плюс з дітьми більші шанси отримати нормальне житло. Власне, так і сталось. Подруга підказала, куди краще їхати, що і як.
Сидимо майже місяць в іншій країні, я не скажу, що дуже погано, але я на початку їхати нікуди не хотіла. Ми живемо в нормальних умовах, але це готель без кухні, їмо те, що дають. Діти просять домашньої їжі, а оренда квартири лише після оформлення документів, які ще не готові, тому готувати не можу. Мова складна.
Я ладна все закрити та з дітьми їхати додому. Але ж це 100% розлучення і вдома буду вислуховувати від свекрів за те, що не думаю про їхнього синочка, бо на цей раз я його кинула там самого, а назад він побоїться їхати. Ми жили окремо, але ж в одному місті і будемо так чи інакше зустрічатись. Плюс фінансове питання: сама дітей не витягну.
Не знаю, навіщо пишу, мабуть тому, що хочеться виговоритися
Миззери• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Удалено администрацией...

Хвець-тець• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Самой не смешно?
Нет, не смешно. Я из Мариуполя. И противно читать .когда такие как вы, женщин под обстрелы отправляют. А сами при этом выехали. А выехали то зачем??? Жилье не ваше арендное, поедьте и арендуйте в родном Харькове и защищайте его, раз такая умная
Миззери• 20 января 2024
Ответ дляПодрысь
тю, так какого вы убежали из страны?
Из города она убежала , из города)
ШобВам_КакНам• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Жена_КотораяСтена• 20 января 2024
Ответ дляIsidda
то ботня
Може якась части, а решта реальні люди.
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
ШобВам_КакНам• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Оце так точно. Дуже добре пам´ятаю як ви зловтішалися і жовч пускали в темах про обстріл Києва, коли в Польщу виїхали.
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...

Хвець-тець• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Удалено администрацией...
ШобВам_КакНам• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Та ви ж сама тут нили і жалілися, що в Польщі зовсім згасли. То може б задумались, чого так?
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
Кумася• 20 января 2024
Ответ дляСнежнакомка
Автор, скільки коштує «законні підстави» щоб виїхати?
Знаю одного молодого, совсем не инвалида, отца одного ребёнка, который ездит туда сюда. Может так волонтёром каким оформляются, кто знает?
Миззери• 20 января 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
Вы так пишете словно я тут ваше место заняла ) на людей никто не кидается , каждый ответственность несет за свою жизнь и не имеет права никому указывать
Хвець-тець• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Удалено администрацией...
Isidda• 20 января 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
она писала что ничего не заработали с мужем.все квартиры по наследству получили в столице.сдали в аренду переселенцам и за штуку баксов снимают в варшаве или где то в польше.не донатят.ну такие они люди..а мне бы даже заплатили или жилье на халявку я не уеду никуда.мы выездные.ну не в прикол мне вкалывать на чужбине за штуку евро и трусись что б зуб не выпал или матка.дом есть дом.животные.родные.мы 700км от фронта.еще я раком не стояла и на дядю не работала в этой жизни по чужим краям.дома я хазяйка.ноги задерла и лежу
Миззери• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Удалено администрацией...
З бісиками• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
freedom_2015• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
кидайте скаргу і не витрачайте нервові клітини .Ніхто не зможе зрозуміти жителів окупованих міст ,а Маріуполь то біль взагалі .

ШобВам_КакНам• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Ні , я пишу зовсім інше. Не прикидайтесь, що не розумієте. І не прописуйте мені свої фантазії.
Миззери• 20 января 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Никогда в жизни , не выдумывайте
Хвець-тець• 20 января 2024
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Таракашечка• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Удалено администрацией...
Уточните название вашего города. Киев ?
Хвець-тець• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Удалено администрацией...
но ваш дом каким то чудом разбомбили. странно, да? плохо защищали свой дом!
Миззери• 20 января 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
И этого не было , может хватит фантазировать?) Хотя если вам так проще воспринимать свою реальность то ок, можете селя утешать что я очень страдаю )
freedom_2015• 20 января 2024
Ответ дляТаракашечка
Уточните название вашего города. Киев ?
в Києві в неї обстріли всі несправжні ,тільки в її місті справжні .І обстріли і люди
Хвець-тець• 20 января 2024
Ответ дляfreedom_2015
спасибо. да, буду жаловаться.
ШобВам_КакНам• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Все вірно. То й не вказуйте нікому.
Подрысь• 20 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
Оно на украинской территории. Что отвоевывать? У Украины отвоевывать? Вы нормальная?
так а что должна мать с ребенком защищать у украинского Херсона?
Isidda• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...