Да, я блондинка!• 20 января 2024
Памʼять душі
Знаю, тема дивно називається, але не знаю, як ще назвати.
Чи бувало у вас таке, що при відвідинах якогось місця/міста складається таке враження, ніби ви віднайшли щось давно загублене, буквально душа співає, повно енергії, якогось натхнення?
У мене вже протягом тривалого часу така ситуація, що одна лише думка про поїздку туди дає мені сили, реально відчуття, ніби хочеться літати. До цього я не знала, що такий стан взагалі буває.
От чого воно так?
Тема просто поговорити.
От чого воно так?
Тема просто поговорити.
Да, я блондинка!
• 20 января 2024
Ответ дляАленький носочек
Нет, не искала. Вряд ли это семейное. Скорее это с прошлыми жизнями связано, если это существует.
Задумайтеся над регресом, іноді читаю відгуки і розумію, що це брєд сивої кобили, але так цікаво)
Аленький носочек• 20 января 2024
Ответ дляБезникаЯ
Я думала и читала об этом.
Но, если честно, не знаю, хочу я ли вспомнить свои прошлые жизни.
Хвець-тець• 20 января 2024
У меня таким местом стала Прага. Как-будто я знала этот город раньше-знакомые улицы, дома. Место силы, энергии, отдыха. Похожие ощущения были и в Риге.
Да, я блондинка!
• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Як чудово, що у Вас теж є таке місце❤️
Царевна в уггах• 20 января 2024
Гори, але саме Карпати, інші не вставляють.
Ніби кличуть, манять. Можу годинами милуватися
Царевна в уггах• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Я коли вперше була в Празі то чітко знала куди іти до автовокзалу. От просто знала і все. Це було в старому місті. Сама здивувалася.