Булькаю• 20 января 2024

Дівчата, порадьте лак для волосся!

Маю тонке і рідке волосся. Шукаю легкий лак, щоб не склеював, давав натуральний вигляд і не давав білих пластівців. Тобто щоб волосся мало і фіксацію і максимально натуральний вигляд.
Нульовий сантиметр• 20 января 2024
Я тоже недавно создавала подобную тему. Меня на смех подняли. Сказали, что лак пережиток прошлого и он не нужен.

Да_Я_ТакаЯ_• 20 января 2024
Лореаль
автор Булькаю • 20 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Я раніше також думала що не треба. Потрапила до перукаря, вона мені укладку зробила і лаком пройшлась, так укладка до вечора трималась при вологій погоді, а у мене мало що тримається взагалі. І лаку не було видно на волоссі зовсім! Зараз у мене Alfaparf. Класний, але фіксації хотілось би більше. Дивлюсь у бік Revlon Style Masters. Думаю, може хтось ще щось підкаже)))
автор Булькаю • 20 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Лореаль
Там один лак у марки?
Да_Я_ТакаЯ_• 20 января 2024
Ответ дляБулькаю
Там один лак у марки?
https://makeup.com.ua/ua/product/9503/
автор Булькаю • 20 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
https://makeup.com.ua/ua/product/9503/
Дякую!!! Почитаю про нього
Света С Приветом• 20 января 2024
Дешево-сердито=по вашим запросам- лак марки АТБ. По скидке 46 грн, так-66 грн. Вообще прекрасно по качеству.

МеняАЖтрусит• 20 января 2024
У меня ля биоэстетик фиолетовый. Прекрасно в нем все) еще есть фиолетовый керастаз, фигня.
Ленивица-красавица• 20 января 2024
автор Булькаю • 20 января 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую!
автор Булькаю • 20 января 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Дякую, почитаю!
автор Булькаю • 20 января 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
фото
Дякую, почитаю про нього
Свисток ля-минор• 21 января 2024
Вам нужно искать лак с очень мелким распылителем, распылять на волосы издалека и умеренно. Тогда не будет белых пластинок.
Додекаэдр• 21 января 2024
Chi фиолетовый