Приму в дар• 21 января 2024
порадьте зубну пасту для дитини 7 років
зрозуміла, що чищу досі Веледа до 6 років...
а дитині 7, яку пасту порадите?
має вже десь 6 постійних зубів
а дитині 7, яку пасту порадите?
має вже десь 6 постійних зубів
Шкварочка• 21 января 2024
Моей 7 и она не выносит запаха и вкус мяты и любое даже слегка пекучее. Потому чистит детским гелем клубничным. Не знаю, пройдет это или нет. Смотрите по своей сами
Любви вам!• 21 января 2024
Elmex, Sensodyne - це з доступних в магазинах. Читала якось пост дитячого стоматолога щодо розбору складу дитячих паст. Так от в пастах від 6-ти років повинен бути ксилітол і фтол 1450 ppMF.
Планшетница• 21 января 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Biorepair 7-12
Донька теж чистить Biorepair 7-12 вже більше року, і каже купувати тільки її