Без комплексів• 21 января 2024

Доглядова косметика для обличчя? Яким брендам надаєте перевагу?

Користуюся одним medik8 хочеться ще якісь спробувати)
Весотехник• 21 января 2024
Ізраїль різна.
Раніше була інстітутум. Зараз дорого

Володарка мрій• 21 января 2024
Manyo
Зубная фея• 21 января 2024
Израиль
Прагматик флегма• 21 января 2024
На Ізраїль у мене була така алергія, що просто жах. Причому я взагалі не схильна до алергій. Зараз Сесдерма вже 2 роки - ідеально
Крошечка-хаврошечка• 21 января 2024
Дермалоджика. Тоже хочу что то новое попробовать
Лялькодзьоб• 21 января 2024
instytutum і обаджі. Довикористовую і треба теж шукати інше, бо загоняються з ціною вже.
Я не чарівниця вам• 21 января 2024
В АТБ недавно купила крем лірен, нормально

Анти-анонім• 21 января 2024
Умывалки от др хаушка, Миша, крем Миша, сыворотка корея из дм
ГороховаЯ• 21 января 2024
Ответ дляВесотехник
Ізраїль різна.
Раніше була інстітутум. Зараз дорого
А вам інститутум подобалась? В порівняні медік чи іншої, якою користувалися. Бо дивлюсь на деякі позиції, хочу придбати.
Свекруня• 21 января 2024
Ізраїль, HL vitalise, Christina biophyto пілінг
Весотехник• 21 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
Медік я ніколи не користувалась. Естедерм, сесдерма, обаджі
Інстітутум найбільше підхлдила.
Пле Ізраїль мені більше заходить ніж сесдерма і обаджі
СhanelKa• 21 января 2024
Мене дуже влаштовує зараз Shiseido
Але, я зміняю догляд періодично
ИграйМойГормон• 21 января 2024
Израильскую не люблю, корейская ни о чём. Нравятся разные продукты Sesderma, Isdin, Gernetik. Классный эффект от DMK, но это только у косметологов.
Мона_Лиса• 21 января 2024
На полке сейчас сесдерма,бабор ,апис польская
Мій не такий• 21 января 2024
Mary Kay системой лет 20 пользуюсь
Умывачка, тоник, крема, маски мне очень нравятся.
Мне 45 ни одной морщинки нет. Наверное это больше генетика..не знаю. Но уход за лицом регулярный. И я очень люблю мери кей
Нашли в капусте• 21 января 2024
Allies of skin
ГороховаЯ• 21 января 2024
Ответ дляВесотехник
Інстітутум найбільше підхлдила.
Дякую. А HydroPeptide не користувалися? Вона мені дуже подобається, але теж ціна не маленька на сьогодняшній день.
Весотехник• 21 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
Тільки Солар дефенс їхній. Гарно вирівнює тон. Але то декоративка
Доктор Варвар• 21 января 2024
Богачки собрались)

Весотехник• 21 января 2024
Ответ дляИграйМойГормон
До речі джернетік класний під очі
Свекруня• 21 января 2024
Був крем на літо Hydropeptide Aquaboost, але HL vitalise краще для мене. І пілинг у косметолога. Під очі нічого не можу знайти, або сушить або дерматит…
заварний look• 21 января 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Богачки собрались)
Тут під анонімом писати можна що завгодно
Шкала Радощів• 21 января 2024
Я зараз користуюся медік 8, таке собі, повторювати не буду. Ізраїль подобався більше.
заварний look• 21 января 2024
Автор сон, відсутність стресу, водний баланс, збалансоване харчування, свіже повітря і генетика. Крем фізіогель
Анонім Завгосп• 21 января 2024
Ответ дляВесотехник
Ізраїль різна.
Раніше була інстітутум. Зараз дорого
Хорошая косметика институтум? Стоит на неё тратиться? Или чудес не бывает?
ИграйМойГормон• 21 января 2024
Ответ дляВесотехник
До речі джернетік класний під очі
Я ещё люблю их Nuclea курсом, под глаза тоже.
Відірву та викину• 21 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А как вас эта марка? Я только их маску знаю мультиаитамин. Что вам нравится? Вот прям вау. И какой у вас тип кожи?
Тоскующая• 21 января 2024
Shiseido користуюсь і замовила ще вчора Kiehl´s, стільки гарних відгуків чула, що хочу спробувати
Відірву та викину• 21 января 2024
Ответ дляГороховаЯ
Вопрос не мне. Но я этой маркой пользовалась. И осталась разочарованной. Пиар хороший там. Но, например, маска их ночная. Я отекала от нее. Подруге давала на пробу, так у нее аллергия была. Несколько кремов было. Вау я не увидела. Увлажнение и все. Но для этого можно и более приемлемую по цене марку взять
Відірву та викину• 21 января 2024
Ответ дляСвекруня
Холи ленд интересная. Я ее ранила со счетов списывала. Зря.