Примарочка• 19 мая в 22:24

Мовчки йде

Почала жити з чоловіком, живемо близько 5 місяців, разом 3 роки. Мовчки йде в справах, мовчки приходить. Пробувала говорити про те, що мене зачіпає, що йде з дому і робить вигляд, що мене немає. Каже, я не можу тримати тебе в голові 24/7, тобі потрібний звіт чи формальний цьом?
Отаке...
Я чіпляюсь?
Чеширская кошечка• 20 мая в 09:08
Ответ дляПримарочка
Ні, не питала. Цього разу була в іншій кімнаті, працювала за компом. Виходжу - немає. Засмутилась вчергове, бо просила так не робити. Ось, пишу. Хочу дізнатись, може так ок, а я чіпляюсь до нього
О, вспомнила, что свекр так уходиил молчи и приходил молча

Чеширская кошечка• 20 мая в 09:16
Ответ дляПримарочка
Діти виросли.
Чоловіку дійсно багато років. Він ніколи не мав тривалих стосунків.
Тогда ясно. Разговаривайте
Чеширская кошечка• 20 мая в 09:17
Ответ дляПримарочка
Оцей момент мені хтось пояснить?
Ему выгодно финансово жить с вами
Вилосипедниця• 20 мая в 09:17
Ответ дляПримарочка
Так почуття ж! Тепер запитання, чи не лише у мене... Бо якщо тільки в мене, то таке мені не треба(
ага, тролите
Чеширская кошечка• 20 мая в 09:20
Ответ дляБавовнятий Пупс
А ще в нього якісь заскоки є? Може, не вихований так, що треба вітатися і прощатися. Дивак якийсь. Мені траплялися люди, які вважали, що на дні народження не прийнято дарувати подарунки. Бо їх змалечку не вітали. Думаю, це жахливо. І ті дорослі не розуміли, що на свята є подарунки.
Свекры никогда не дарили своим детям подарки, ни на ДР, ни на НГ, брат мужа там и дальше живёт, ничего не дарит ни жене, ни детям, мой же муж с первого общего праздника дарит, так что семейные традиции не при чем, все от желания зависит
Чеширская кошечка• 20 мая в 09:25
Ответ дляТрільчиха
Автор, а с деньгами что? Мой папа такой что молча приходит с работы и отдаёт всю зарплату моей маме. Папа при должности и зарабатывает очень хорошо, но на все вопросы мамы ’а ты не хочешь помочь по дому?’ говорит что ´я тебе деньги дал - каких помощниц хочешь, таких и нанимай’. Мой папа вообще не разговорчив.
У моей соседки бывший муж такой был, что если она ему говорила, что раковина забилась - он мог на работу уйти молча (ему пофиг), при этом денег на сантехника (срочный вызов, тройная оплата) не оставлял. Да ну на фиг такой муж.
Если мужчина молчун и не хочет вдаваться в бытовые проблемы, то он должен женщине отдавать ежемесячно около 5 тысяч долларов, чтобы женщина все бытовые вопросы закрывала сама (тогда, возможно, женщина за пару лет скопит на новую квартиру или оплатит им с мужчиной хороший отдых пару раз в год).
Тут главное, чтобы на психолога хватало
Ранковий базар• 20 мая в 10:01
Ответ дляПримарочка
Оцей момент мені хтось пояснить?
Попаламщик.
Чеширская кошечка• 20 мая в 10:09
Ответ дляРанковий базар
Попаламщик.
Мужчине тоже должно быть с женщиной лучше, чем без неё, тем более, что в 46 лет мужик без длительных отношений в анамнезе не настолько зависим от секса, чтобы ради него содержать женщину
ЖенаАйтишнеГа• 20 мая в 10:16
Ответ дляПримарочка
Так.
Є якась межа вітань і прощань за день? От люди уранці прокинулись, сказали ’Доброго ранку’, розійшлись по роботах, а далі приходять і йдуть мовчки (в магазин, на зустріч з друзями, підвезти дочку додому) і взагалі один одному ні мур-мур?
Розходьтесь. Далі буде гірше. Тижнями не будете говорити.

Ранковий базар• 20 мая в 10:17
Ответ дляЧеширская кошечка
Он бы за квартиру и так платил, а тут привел сожительницу, которая имея свою жилплощадь, оплачивает половину его площади. Я бы вобще на хер послала.
Чеширская кошечка• 20 мая в 10:35
Ответ дляРанковий базар
Автор не посылает же. Её только триггерит, что он молча уходит
sur_sur• 20 мая в 10:36
Ответ дляПримарочка
Та якось хочеться це зробити.
Бо поки не жили разом, то кудись часто ходили чи щось робили. А зараз каже ’Ми й так весь час разом’ Типу, у нього немає особистого простору
У нього є дочка? Може і колишню дружину таке відношення не влаштувало..
sur_sur• 20 мая в 10:42
Ответ дляПримарочка
Розумію, що треба повернутись додому(
Я це розумію і плачу, він це розуміє і агресує
А в чому тоді кохання ? Ваше? З його боку?
Це ж не гормони 17річних.
автор Примарочка • 20 мая в 10:45
Ответ дляПосле 18
Вы не хотите в село возвращаться в глушь?
Мій будинок в передмісті столиці
автор Примарочка • 20 мая в 10:49
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А секс у вас есть, какие - то ухаживания со стороны мужчины ?
Так, сексу дуже багато. Квіти завжди у вазі. Щойно викинути старі - приносить свіжі. Розваги на ньому, ну там аквапарк, квитки до театру. Раніше розваг було більше, а з чим довше війна, тим менше розваг. Та й доходи стали меншими. Його кв під ремонт, у будинок, де я жила з ексом і дітьми я цього не приведу. Тому так.
автор Примарочка • 20 мая в 10:52
Ответ дляТрільчиха
Питання взагалі не в цьому. Мій рукастий, все поробить своє, і борщу може зварити й штани собі зашити)) Просто звик жити сам і не розуміє навіщо весь час вітатись і прощатись, якщо він йде з дому, наприклад, на пару годин. А мені від цього слізно, я ніби меблі
автор Примарочка • 20 мая в 10:53
Ответ дляНоски на подтяжках
Без опалення будинок?
Все в будинку функціонує. Сучасний, під Києвом
автор Примарочка • 20 мая в 10:56
Ответ дляВсюди влазю
Тихо зібралася і пішла. Коли він і знати не буде. Без попередження, як він.
Не вийде тихо. Перевезла в кв купу своїх речей. Треба машину наймати( буде скандал((
автор Примарочка • 20 мая в 10:58
Ответ дляЧеширская кошечка
Есть такие, типа, не терпят отчитываться
Ось! Каже, я на нього тисну. Ми як з різних планет. Причому, згодний, що в нормальних стосунках люди вітаються і прощаються. Каже, я це роблю, лиш іноді забуваю. Але він лиш іноді це робить

автор Примарочка • 20 мая в 11:01
Ответ дляЧеширская кошечка
Ему выгодно финансово жить с вами
Фінансово завжди вигідніше удвох, ніж самому. Хоча хз... я ж їм менше, а продукти купимо помісячно. Один хтось платить за кв, інший купує продукти. Отак через місяць по черзі. І я не бачу тут щось ненормальне. У нас однаковий дохід.
Всюди влазю• 20 мая в 11:02
Ответ дляПримарочка
Тим більше валити треба. Все життя жити і боятися. Срати на скандал.
автор Примарочка • 20 мая в 11:04
Ответ дляЧеширская кошечка
Ніхто з нас нікого не утримує. Мене взагалі ніхто не утримував, бо для мене це дикість. Утримував лиш чоловік, коли я була в декретах за дітьми. І то в той час я пахала на власному будівництві будинку
НуКаНаКа• 20 мая в 11:05
Ответ дляПримарочка
Зйомка. Та мало куди можна ходити. Будь куди. Просто часто навіть не прощається. Закрив двері й пішов
Муж мой так ходит тоже, ну и что…

Травма детства, мама задалбывала контролем.

Раньше меня триггерило, теперь ок, уже лет 20 вместе. Обычно знаю куда пошел, общаемся же.
автор Примарочка • 20 мая в 11:06
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Це для мене страшне(
Там запитували, чому розійшлась з батьком дітей. То ось з цієї причини. Тижнями мовчав. Закінчилось кохання через 25 років.
автор Примарочка • 20 мая в 11:07
Ответ дляЧеширская кошечка
Так, я чекала теплих стосунків. Вони такі й були, поки не жили разом. Тобто, він був завжди радий мене бачити коли зустрічались. А разом на одній території ось таке
автор Примарочка • 20 мая в 11:11
Ответ дляНуКаНаКа
Муж мой так ходит тоже, ну и что…

Ось для того й питання.
Може, це норма?
Вчора дуже посварились. Я засмутилась, бо відчула себе непоміченою, некоханою. Він, бо я ’накрутила себе через дрібницю’ і думав, що я чула телефонну розмову куди він пішов. Але питання не в КУДИ, а що виходить з дому без цьом і ’пока’
ЖенаАйтишнеГа• 20 мая в 11:15
Ответ дляПримарочка
Це для мене страшне(
Якщо двоє чоловіків ведуть себе з вами однаково- шукайте причину в собі
автор Примарочка • 20 мая в 11:16
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ні, ці різні як небо і земля
ЖенаАйтишнеГа• 20 мая в 11:40
Ответ дляПримарочка
Ні, ці різні як небо і земля
Вони мовчать якось по різному?
Першоклашка• 20 мая в 11:48
Ответ дляПримарочка
Запропонуйте знову перейти в формат зустрічей. Поживіть окремо і подивіться, якщо вам так буде легше. Хоча я би взагалі перестала з ним спілкуватись після такого. У його житті нічого не змінилось, крім того, що тепер він має секс коли захоче і скільки захоче, і не потрібно для цього напрягатись. Наче завів собі безкоштовну давалку без зобов´язань, вибачте. Схоже, що побачення - це його максимум у стосунках