Спішу - перекидаюсь• 21 января 2024

Вопрос до верующих и не только

Получается, что на религию больше всего влияет место жительства? Дітей з народження привчать до ооднії релігії. Европейці більшості християни, араби—мусульмани, в Таїланді—буддисти, в Ізраїлі—іудаїсти, в Японії—синтоїсти і тд. Тобто з дитинства привчать до певної релігії, яка залежить в основному від суспільства та країни
juliyadorosh• 21 января 2024
Ответ дляSvitlo_
Я не Бог. Але думаю, що якщо діла будуть гідні - то так.
з точки зору Біблії- ні

Svitlo_• 21 января 2024
Ответ дляjuliyadorosh
ні, написано,як Ісус говорить про Себе: Я- дорога,істина і життя. Ніхто не приходить до Отця, як тільки через Мене. Якби можна було отримати спасіння ділами, не було б сенсу Ісусу помирати за людей. Тут не про вироки, а про попередження і усвідомлення,як важливо прийняти Ісуса Христа і Його жертву. Щиро раджу читати Новий Завіт, там є відповідь
Віруючі у Христа або воскреснуть в перше воскресіння, або будуть живими підхоплені на небо. І віруючі в Христа на суд не приходять. То тоді для чого суд на всіма живущими, якщо всім присуд зразу в пекло?
Svitlo_• 21 января 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Я читаю Новий Завіт, не переживайте. Ви розповідаєте своє розуміння, я своє. А кожен нехай молиться і шукає відповіді.
Svitlo_• 21 января 2024
Ответ дляjuliyadorosh
з точки зору Біблії- ні
Доведіть.
juliyadorosh• 21 января 2024
Ответ дляSvitlo_
Доведіть.
для чого тоді було Ісусові приходити на землю і помирати,якщо можна було врятуватися своїми справами?
Svitlo_• 21 января 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Питання, це не доказ. В книзі Об´явлення написано, що будуть судити всіх людей згідно їх діл. Як ви для себе трактуєте ці слова?
juliyadorosh• 21 января 2024
Ответ дляSvitlo_
трактую так, що міра покарання буде різна. і люди,які не мали можливості почути Євангелію, судитимуться по їхній совісті. Взагалі Книга Обявлень- пророча, символічна, братись тлумачити її- надто сміливо. В багатьох інших місцях Нового Завіту говориться чітко- шлях до Отця, до Його Царства - лише через Ісуса. Але ви так і не відповіли для чого було приходити і помирати Ісусу, якщо кожен може спастись своїми добрими справами?
Жена брата Админа• 21 января 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Да, хотя по факту это должны быть не совместимые вещи
В теме вы понимаете интересные вопросы
Ответ на это не прост. Вы же понимаете и мы можем не понимать до конца.
Посмотрите ролик.
Там опосредовано ответ на ваш вопрос, частично.
Он эту тему, почему Бог один, а религий много поворачивает очень интересно, необычно.
Svitlo_• 22 января 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Через Ісуса - шлях до Церкви Христової і спасіння. Та люди можуть отримати оправдяння на суді, по своїм ділам.

juliyadorosh• 22 января 2024
Ответ дляSvitlo_
ви таки не читали Новий Завіт)))
Svitlo_• 22 января 2024
Ответ дляjuliyadorosh
ви таки не читали Новий Завіт)))
У вас погано з інтуїцею. Читала в різних перекладах і не один раз. І читаю знову і знову.