Іллюха Перчик• Изменено 21 января 2024

Пенсіонери в Україні.

Доброго Вечору.Є пропозиція для нас,що б усвідомлюючи ситуацію яка склалася,коли кожен з нас,коли знаходиться в магазині або супер маркеті,коли бачимо стареньких знедолених бабусь або дідусів,пропонували або без всяких пропозицій,купували їм якусь пачку гречки,вермишелі або масла,одним словом якісь продукти,що б люди не пухли з голоду.Ставлю питання на обговорення.
Атрика• 21 января 2024
Ответ дляTammy21
Органи соц. допомоги не допоможуть купити хліба, якщо на нього не вистачає. Більш того, вони не прийдуть, якщо у старих є родичі. Повірте, всіх, кого можна були ось так пристроїти, пристроїли. Декого навіть вивезти вдалося.
Вірю.На жаль ,ми маємо війну, агресор хоче знищити,що молодого,що старого.Я можу казати про свій досвід:у бабусь деяких поважного літнього віку виявилася пенсія з додатковими привілеями (ці привілеї давали право на допомогу соцпрацівника),ще пару партизанок скооперувалися,та робили замовлення на купівлю продуктів раз в неділю.Люди,в своїй більшості, вміють зібратися,коли хотять вижити.А нас точно чортова сраська навчила того,щоб ми мали навички виживання.

Ollka• 21 января 2024
Ответ дляTammy21
Волшєбство яке)
Ось стоїть біля маркету бабуся, гривні рахує. Ви розслідування будете проводити до того як вона без хліба піде, чи вже після?
Підійшла якось до такої - біля каси рахувала дрібні гроші. Запропонувала касиру, що я оплачу.
А бабусі виявилось онуки мелочі понаносили і вона просто хотіла її здихатись. Ще й сказала, що її ображає таке ставлення
Теория Импетуса• 21 января 2024
Ответ дляPiracanta
Я знаю, что им положена помощь. Я писала о том, что такие семьи находятся в гораздо худшем положении, чем большинство пенсионеров.
Так вы начали с того, что семьи с наличием детей это уже обездоленные :)) Потом уже вспомнили про матерей-одиночек, матерей-одиночек с детьми-инвалидами. Объективности ради, таких совсем одиноких матерей с таким тяжёлым горем, очень небольшое количество. Как и пенсионеров, которым нет денег на базовые потребности.
Piracanta• 21 января 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Закончим этот бессмысленный разговор.
Bambi-kids• 21 января 2024
Ответ дляБессмертный пони
А дальнейшие действия его такие . Я прошу номер его телефона . Чисто для помощи несчастному глухонемому , который прекрасно слышит и не менее прекрасно говорит , он бросает номер без кода оператора и параллельно жалуется на меня , мой пост удаляют . Несчастный глухонемой остается без помощи . Вуаля .
Взагалі то я не вас особисто питала про вашого глухонімого...Я питала автора опусу...
Tammy21• 21 января 2024
Ответ дляOllka
Люди різні, ситуації різні. Все буває. Але подібний випадок, це просто ситуація, одна з багатьох.
Tammy21• 21 января 2024
Ответ дляБессмертный пони
Удалено администрацией...

Бессмертный пони• 21 января 2024
Ответ дляBambi-kids
Взагалі то це відкритий форум і я маю право відповідати на той пост , на який хочу . Я ж не в особисті вам писала , а у відкритеій темі .
Бессмертный пони• 21 января 2024
Удалено администрацией...
Bambi-kids• 21 января 2024
Ответ дляБессмертный пони
Скріни не горять...
Бессмертный пони• 21 января 2024
Ответ дляBambi-kids
Скріни не горять...
Удалено администрацией...
Bambi-kids• 21 января 2024
Ответ дляБессмертный пони
Удалено администрацией...
Оксана_12• 21 января 2024
Ответ дляTammy21
Але якщо ж родичі, то ж людина не самотня.
Бессмертный пони• 21 января 2024
Ответ дляBambi-kids
Удалено администрацией...
Бессмертный пони• 21 января 2024
Ответ дляОксана_12
Так родичі першої лінії можуть бути за тисячі кілометрів , в іншій країні , або взагалі якісь далекі - троюродні племінники , двоюродні тітки ...
Оксана_12• 21 января 2024
Ответ дляБессмертный пони
Кілька років тому у нас померла сусідка. На похорон скидались сусіди. Поховали по чину. А на квартиру швидко родичі знайшлися. Тільки пес нікому не потрібен виявився, на нього черги не стояло. А так була ’самотня людина’.. я не дуже вірю в самотніх людей.
Та і за тисячі кілометрів модна облаштувати мінімальну допомогу
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ дляБессмертный пони
Удалено администрацией...
А що там було написано,дозвольте поцікавитись?)
Бессмертный пони• 21 января 2024
Ответ дляОксана_12
Ну , в принципе , да . Согласна .
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ дляБессмертный пони
Удалено администрацией...
а чому ви називаєте її неадекватною,що вона не так написала?

Бессмертный пони• 21 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
У админов узнайте .
Еленнн• 21 января 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Дітям-інвалідам також є допомога від держави.
Дорослим інвалідам --- 2 гр -2531гр, причому- ліки купувати потрібно обов’язково.. (тут,певно,надія на те,що такі швидко загнуться, бо тут цікавий вибір-або ліки,або на проживання...)
Бессмертный пони• 21 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Не ваше дело .
Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляОксана_12
Родичі бувають різні.
Родичів може не бути поруч.
автор Іллюха Перчик • 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Родичі бувають різні.
Родичів може не бути поруч.
Бачу тут продовжуються суперечки)Люди здебільшого шукають причини,як нікому не допомагати)