Іллюха Перчик• Изменено 21 января 2024

Пенсіонери в Україні.

Доброго Вечору.Є пропозиція для нас,що б усвідомлюючи ситуацію яка склалася,коли кожен з нас,коли знаходиться в магазині або супер маркеті,коли бачимо стареньких знедолених бабусь або дідусів,пропонували або без всяких пропозицій,купували їм якусь пачку гречки,вермишелі або масла,одним словом якісь продукти,що б люди не пухли з голоду.Ставлю питання на обговорення.
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ дляmamarama
Я свои не пишу, они непопулярные.
Напишіть я їх почитаю.

Оксана_12• 21 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Ну помагайте своїм пенсіонерам.
Ну помагаю. Людям, яких знаю, і тваринам. Мені не потрібно підіймати власну значимість за рахунок сумнівних ’добрих справ’.
Piracanta• 21 января 2024
Ответ дляTammy21
Волшєбство яке)
Ось стоїть біля маркету бабуся, гривні рахує. Ви розслідування будете проводити до того як вона без хліба піде, чи вже після?
Ви багато таких бабусь бачите біля супермаркетів?
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ дляElena755
Да, я б оплатила хлеб или крупу, в случае, если б попросила, хотя у меня тоже небольшая зарплата, но если разово, то помогла бы. Но я еще такого не встречала, сама предлагать им не стану.
Ну супер,якщо попросять,оплатіть,було б супер.
Contento• 21 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Так,я гадаю,що зараз є багато пенсіонерів без дітей та якоїсь сторонньої допомоги,які недоїдають.
Так помогайте. Зачем это обсуждать на форуме ? Или вы попиариться просто хотите ?
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ длячаревна
Странное предложение, вы купите моей маме, я вашей и т д тоже самое, если каждый будет помогать своим родителям.
Було б чудово)
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ дляPiracanta
А ви хочете стояти цілий день у супермаркеті і кожній бабусі пачку гречки купувати? Чи як це все організувати?
Я пишу про те,що можливо колись в житті побачите таких знедолених людей то допоможіть їм,якщо захочете це зробити.А також,можна віддавати свої речі,бідним родинам,особисто в руки.

Tammy21• 21 января 2024
Ответ дляPiracanta
Я ще маленькою їх бачила, мама завжди купувала їм поїсти, потім бабуся так робила, дідусь. Я естафету перейняла) Була б рада, якщо за майже 2 роки моєї відсутності в Україні щось змінилося, але з того, що мої мені пишуть то навряд чи(
lus_so• 21 января 2024
Людині не можна ’заподіяти добро’ проти її волі. Хто просить про допомогу - отримає, а ні сіло не впало хапати людину і тицяти їй якусь їжу - дивно.
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ дляVIKYSIA
Я только ЗА!
Но не наглым старушкам
Підтримую.
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ дляmax2013
То як у супермаркеті це виявити? Довідку про склад сім´ї просити показати?
Просто потрібно хотіти це побачити.
max2013• 21 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Просто потрібно хотіти це побачити.
Побачити,що вони одинокі? І у них немає дітей?
Бессмертный пони• 21 января 2024
Опять секта свидетелей ’пиввареника’ темы клепает ....
max2013• 21 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Підтримую.
Ага, тобто ще потрібно перевірити їх на ’ наглість’ ?
mamarama• 21 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Напишіть я їх почитаю.
Напишу только одно - искоренить причину, по которой старики обездолены.
Кто сможет это осуществить?
И дело не в войне, как мы знаем, определенный слой населения даже в войну становится богаче.
akarra• 21 января 2024
а много уже попухло?
Бессмертный пони• 21 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Ага , ага ...
kosmosgo• 21 января 2024
Мы часто так делаем. Бывает обращаются купить пакет молока или хлеб, если в супермаркете, а в обычных магазинах сами предлагали, когда видели как монеты перебирают.
Kerry78• 21 января 2024
Ответ дляPiracanta
В нас така є,часто стоїть біля АТБ.Нічого не просить,збирає скляні бутилки.Років 85.Як бачу,завжди беру їй щось в магазині поїсти.Завжди дуже дякує..
Так що є таки нажаль...

Lelena80• 21 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Такие всегда были. Если попросят, то могу купить, сама предлагать не буду.
Одно время помогала местной бабуле, то продуктами, то деньгами, а потом узнала, что есть дети, внуки, пенсия немаленькая и живёт она в кооперативном доме, так что бабули разные бывают и никак не отличишь истинно нуждающегося.
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ дляДисней_Кребо
Проблема в тому, що не знаючи особисто людину не можно визначити її потребу. І з віком додаються психологічні проблеми.
Допомогати треба, по мірі бажання і можливості, не обов’язково стареньким людям.
Ну добра думка.Допоможіть,коли маєте бажання та можливість.Якоюсь одежою або їжею.Чому ні.
Бессмертный пони• 21 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Хто буде досліджувати їх фінансове положення?
Ну , вы же как-то исследовали .
Piracanta• 21 января 2024
Ответ дляTammy21
Та зрозуміло. Але в мене інша думка. У стареньких є власне житло, субсидія на комуналку, пенсія, безкоштовний проїзд. Тому більш знедоленими я вважаю сім´ї з дітьми, зокрема матері одиначки або з дітьми інвалідами,які теж залишаються самі зі своєю бідою. У них фінансове становище набагато гірше.
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ дляPiracanta
Крім бабусь ще є бідні родини,можна одяг віддати свій старий.
Атрика• 21 января 2024
У вас є інформація про голод пенсіонерів?Робіть їх публічною,будь ласка
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ дляContento
Захотів обсудити з людьми,подивитися як люди дивляться на це питання.Ніхто нікого не піарить.
автор Іллюха Перчик • 21 января 2024
Ответ дляlus_so
Ну якщо попросять то ви не відвернетесь,це вже добре.
Jul757• 21 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Зайдите в Фейсбук или на Олх и посмотрите, сколько людей отдают бесплатно одежду, обувь, посуду, матрасы, мебель и еще кучу всего. Давным-давно уже. Так смешно Вас читать, честно говоря
Piracanta• 21 января 2024
Ответ дляVIKYSIA
Я только ЗА!
Но не наглым старушкам
У нашому місті в перший рік війни активно роздавали гуманітарну допомогу. Так знаю деяких пенсіонерів, які запаслися цетнером рису, сотнями банок консервів і іншого провіанту, який їм непотрібен.
Piracanta• 21 января 2024
Ответ дляKerry78
Так що є таки нажаль...
Коментарій 50 вам у поміч.