Злива інформації• 21 января 2024

Ремонт на балконі.

Підкажіть, чи робили шафи для зберігання овочів, банок? Можливо ідеї є? В Гуглі дивилась, реальних хочу фото. Дякую)
Дівка в намисті• 21 января 2024
Знайома тримає овочі на балконі, зроблені спеціальні ящики, що не промерзають.
Любви вам!• 21 января 2024
Не зберігаю нічого, балкон для того , щоб пити каву
Алгонавт• 21 января 2024
Де у вас вихід на балкон? Кухня чи з кімнати? У нас 2 балкона, вихід з кімнат, на першому зробили шафу, дуже зручно , зберігаютья речі, другий балкон також має шафу- там речі чоловіка будівельно- ремонтнів чемоданчиках. Весною я там працюю з ноутом.
Докладальниця• 21 января 2024
У ніші двері і все. Там полиці. Але овочі не зберігаю. Є кладовка
Великий сатирик• 21 января 2024
В мене лоджія, стоїть шкаф для речей. Консервацію не зберігаю, овочі теж.
автор Злива інформації • 21 января 2024
Ответ дляАлгонавт
Балкон з кухні. Колись знімала квартиру, теж на балконах були шафи, дуже зручно, тільки зимою речі забирала, бо холодні балкони були((
Думаю, а якщо купити з якоїсь кухні нижній ящик зі стільницею?
Алгонавт• 21 января 2024
У нас утеплений балкон, тому меблі і речі норм зберігаються. а у вас? Чи не зашкодить меблям, ящо не утеплений?
Забрала і не сказала• 21 января 2024
Ответ дляЗлива інформації
У нас так і було, тільки нижня база стояла на балконі. Влітку там квіти стояли. А в тумбі вже зберігали різне. У сестри на балконі висока секція від радянської стінки.