З вишневого садка• 21 января 2024

Нравится ли вам блогерша Рагуливна??

хутряна володарка• 21 января 2024
Не знаю кто это

Цікавий писочок• 21 января 2024
Кто это?
Українська зірочка• 21 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Не знаю кто это
Судя по псевдониму- и не стоит знать)))
Твердая валюта• 21 января 2024
Якщо ви про Таню Микитенко, то так, подобається, розумна людина, з критичним мисленням, каже правду, як вона є
Спілий баклажан• 21 января 2024
Кто это
Рагулей не смотрю и не планирую
автор З вишневого садка • 21 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Мне тоже она очень нравится ,молодец .
Шикаю і викаю• 21 января 2024
Нет. Порохоботов на зп терпеть не могу.

AmazingLady• 21 января 2024
Понятия не имею кто это
Вишиванка• 21 января 2024
Гадки не маю хто це. Тільки тут про неї питання бачу
Ответ дляШикаю і викаю
Нет. Порохоботов на зп терпеть не могу.
Почему ?
Шикаю і викаю• 21 января 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Почему ?
Считаю, что вваливать кучу бабла, чтоб целовали твой шокрладный зад-это дно
Муркошечка• 21 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Понятия не имею кто это
Та одна, яка вважає себе розумнішою за інших. Поки обговорювала, як позоряться наші селебріті, то розумною здавалася, а потім як полізла в ковіди і т.д., то стало ясно, що їй, щоб здаватися розумною, не можна відхилятися від теми зашкварів і вагіностраждань наших селебріті
AmazingLady• 21 января 2024
Ответ дляМуркошечка
Дякую
Фізик-ядерщик заочно• 21 января 2024
Вона крута, але ці її ’вільні стосунки’ трошки сумнівів викликають в адекватності..
Тут би точно, не знаючи політ.поглядів, таку пані вже б затюкали і розказали ’как жить’.
Брюнетка в Мармеладе• 21 января 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Нет. Порохоботов на зп терпеть не могу.
Порохоботів=будь яких розумних людей, які вам нагадують, що ви не дуже розумна?😁
Всіх підсаджую• 21 января 2024
Ні. Не люблю її. Дуже вже вона чорнорота. Наче і толкові речі каже, але так грубо
Шикаю і викаю• 21 января 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я розумний, а ти ні (с). Ну це дууууже розумно, ага)
Ух яка ж Я• 21 января 2024
Раньше больше нравилась) У всех выходит срок годности (я о суждениях и способах коммуникации, а не о внешности).
Якось так і живу• 21 января 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ни одного умного из этой секты не встречала

Эскиз бесконечности• 21 января 2024
Іноді її заносить, на мій погляд. Але загалом більше подобається, ніж ні.