Звоночек• 21 января 2024

Грипп типу А, висока темпа

Погано збивається температура 39,5,
через скільки годин можна чередувати Нурофен і Панадол?
В мене на нервах «вилетіло» з голови.
Моя улюблена страшко• 21 января 2024
Через 4
Дверной_Проем• 21 января 2024
Вже через 2 години можете дати інше. Але між нурофенами 6год перерва.
автор Звоночек • 21 января 2024
Ответ дляДверной_Проем
Ок, зрозуміла
Дякую
Дверной_Проем• 21 января 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Через 4
Це між парацетамолом 4год має бути
Моя улюблена страшко• 21 января 2024
Ответ дляДверной_Проем
Нельзя так скоро, 4 часа между нурофеном и парацетамолом. Только 2 месяца назад врач назначал
Марафетчица• 21 января 2024
Оновлена версія• 21 января 2024
Від грипу пʼєте озельтамавір?
Дверной_Проем• 21 января 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Мені кілька лікарів казали 2 год, не чекати довше, якщо висока темпра не падає, а це каже гугл
ТаПрямТам• 21 января 2024
Врахуйте, що Нурофен довго збиває температуру. Краще його запивати великою кількістю води, так він швидше подіє.
Коли дитині було 7 років, попали в лікарню. Був грип на словах, в картці писали ГРВІ. Температура була дуже висока. Їхали швидкою. На момент приїзда швидкої - температура 39.5
Зробили укол, почекали. Повезли в лікарню. В лікарні вже була 39.9.
Всю ніч така трималася температура 39.9-40. вже під ранок впала до 39.5
Дивіться динаміку, головне щоб не росла. Якщо стоїть на місці, то теж не погано. При такій температурі виробляється інтерферон, який вбиває вірус. Рясне пиття має бути обов´язково. Якщо дитина ( Ви не вказали хто захворів) не хоче пити, тоді через нурофеновський шприць давати через 5-10 хв.
ТаПрямТам• 21 января 2024
Кінцівки не холодні?
Якщо холодні то це спазм судин і температура буде рости і не збиватися. Потрібно тоді легенько тильної стороною руки розтрати, щоб прибрати спазм. Можно надягти шкарпетки. Як тільки кінцівки стануть теплими - зняти.
Ewuschka• 21 января 2024
Нам помог при таком гриппе только Нимесил
автор Звоночек • 21 января 2024
Ответ дляОновлена версія
Від грипу пʼєте озельтамавір?
Так, Флукап
Сьогоні ввечері виявили грип
Мамина квіточка• 21 января 2024
Ответ дляОновлена версія
Від грипу пʼєте озельтамавір?
А что делать если в аптеках у нас не продается Осельтамивир, искала его этой осенью,нигде нет.
В том году был в одной аптеке,как раз последний забрала,больше не видела в этом году ,в этой аптеке там нет этого лекарства,живу возле Донецка в маленьком городе,в других аптеках даже не знают про такое лекарство,не привозят. Тесты на грипп тоже не продаются.
Такое спрашивала,на такое раз в том году попала
Забрызжу ядом• 21 января 2024
Автор сейчас у меня Нурофен не держит 6 часов, парацетамол не сбивает, а вот Немисил спасает, но знаю что нельзя им злоупотреблять
Байрактарна• 21 января 2024
Мені виписали тамфлю, в аптеках є. Температуру збиваю мефінаміновою. Стан наче скоро вмру. Температура падає, але стан важкий, як в каматозі
автор Звоночек • 21 января 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Спасибо! А если 12 лет то какую дозу можно?
Забрызжу ядом• 21 января 2024
Ответ дляЗвоночек
1 саше. 2 раза в день. (2 саше в день).Перерыв 10-12 часов.
Бегущаяпо• 21 января 2024
Недавно ковид был, и обычными таблетками температура не сбивалась, а растворимыми нормально помогало. Аффидой сбивали, она разная бывает (и парацетамол, и ибупрофен, и их соединение, и нимесулид).
Аристократка-тунеядка• 21 января 2024
Таміфлю і собі, і сину, нас добробут забрав, в нього 40.5 вже була
Там тести зробили, капали дві доби безперервно, плюс Таміфлю, він токсичний, але вибирати вже не приходилось
Все лице було у герпесі, жахливі спогади, герпес якимись гроздями був, перший раз таке.