Поумничка• 21 января 2024

Ананасовый сок для девушки и вкус нектара из ..

А правда, что если девушка за несколько часов до кунилингуса выпьет ананасовый сок, то вкус нектара с её киски будет сладкий??
Результат:
вже голосів: 52
34 (65.38%) Не знаю, не проверяла
11 (21.15%) Нет
7 (13.46%) Да
Поддакиваю иногДА• 21 января 2024
Кривда.

Милота• 21 января 2024
Какой бред(
Маю натхнення• 21 января 2024
Ну напоите ее нектаром, потом нам расскажете
Та никада в жизни• 21 января 2024
Вау, у мене в сіськах є нектар.я бджола
Виниловая пластинка• 21 января 2024
Ну про сок не знаю а вот если хека стрескает то аромат будет закачаешься
Кубик Рубика• 21 января 2024
Думаю, вряд ли. Бывают у меня похудительные недели на ананасах, муж ничего не говорил про изменения на вкус.
Мрії у вирії• 21 января 2024
Бляха, ну задрали , ей Богу своими темами тупыми. Советчица становится все хуже и хуже. Иди служить, дрочер. И мыслей тупых не будет возникать.

автор Поумничка • 21 января 2024
Ответ дляМрії у вирії
Итак служу в армии!! Но просто интересно стало!!
Пушкининиана• 21 января 2024
Ответ дляПоумничка
Накорми друга и попробуй.
автор Поумничка • 21 января 2024
Ответ дляПушкининиана
Накорми друга и попробуй.
Нет мне интересны девушки и их вкус!
Саша-2699• 21 января 2024
Я не знаю яки смак мого клітора але ж залупи сосу часто і сперму ковтаю а вона на смак дуже різна бува і гірка і кісла а буває і смачна таку ковтаю як що поїсти бонанів апелсін то сперма смачненька. Хто тут з чоловіків хоче що б я відсмоктала то залюбки... зроблю це!!
Патріотка з дивану• 21 января 2024
Ответ дляСаша-2699
А сейчас в чат должны внести сайт знакомств с телеги
Саша-2699• 22 января 2024
и є насправді ефект від застосування насіння, потрібно розібратися докладніше. Молоденьким дівчатам часто кінчають на обличчя. Користь сперми для жінок полягає в наступному: Стоматологічне дію. Це прекрасний засіб для зміцнення зубів. Кальцій і цинк, що входять до складу, зміцнюють емаль зубів. Сперму можна додавати в різні напої, щоб її зробити смачною, а не тільки корисною. Корисність еякуляту проявляється і при нанесенні на губи замість помади. Застосування масок на основі сперми Косметична дія. Насіннєва рідина є прекрасним засобом для фігури жінки. Через гормону простагландин, який потрапляє в організм жінки, відбувається стимулювання гормону естрогену. Він покращує стан шкірного покриву, волосся, нігтів, підтримує груди в хорошому стані. Репродуктивне дію. Трапляється, що організм жінки сприймає запліднену яйцеклітину як чуже тіло і відкидає її. Це викликано тим, що вона містить чоловічі клітини, які чужі жіночого тіла. Беручи сперму, жінка отримує певне число чоловічої ДНК, поступово впроваджуючи її в організм. Це необхідно для того, щоб в період вагітності запліднена яйцеклітина «не відчувала себе чужий» і прижилася в матці. склад еякуляту Корисні властивості сперми пов’язані з її унікальним складом. У нього входять такі компоненти, як: Корисні властивості сперми Вітаміни А, Е, В12. Калій, магній, кальцій, хлор. Сечова кислота. Холестерин, креатин, фруктоза гліцин та інші елементи. Суміш білків. Властивості сперми зупиняти природні процеси старіння відомі людям з давніх часів. Це не заперечується і сьогодні. Чим корисна чоловіча рідина для слабкої статі і чи дійсно ця користь існує – це питання вважають риторичним, так як відповідь на нього залежить від багатьох факторів: Об’єму рідини; Якості сперми, яке пов’язане зі здоров’ям чоловіка; Вікових показників. Чи корисна насіннєва рідина для шкіри і обличчя жінки, адже з нею виготовляють різні маски і крему? Так, компоненти, ідентичні спермі, входять до складу багатьох дорогих косметичних засобів. Маски і креми на основі чоловічої рідини дуже популярні серед слабкої статі. Причини такої популярності криються в наступному: Здоров’я шкірного покриву залежить від обсягу вітамінів і мікроелементів, які надходять в організм. Користь сперми для шкіри полягає в тому, що вона як губка вбирає всі необхідні речовини. За рахунок цього зовнішній вигляд шкірного покриву значно поліпшується. Рецепти масок з чоловічої рідини / Сперму в чистому вигляді для масок застосовувати не можна, це може спровокувати роздратування шкіри і навіть опік. Через це її необхідно розбавляти Ось нескладний рецептмаскі зі сперми: потрібно взяти чоловічу рідину і трохи розбавити її водою, додати масло оливи, щоб склад був схожий на кефір і нанести на шкірний покрив на двадцять хвилин. Цей склад дає омолоджуючий результат, живить дерму зсередини. Але використовувати маску жінкам до 30 років не радять, так як молода дерма може зреагувати на насіння абсолютно несподівано.
Пенек Возмездия• 28 января 2024
Ответ дляСаша-2699
Покажи фігуру
Саша-2699• 31 января 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Покажи фігуру
Для чого? Ти мене виєбати хочеш?
Пенек Возмездия• 01 февраля 2024
Ответ дляСаша-2699
Для чого? Ти мене виєбати хочеш?
А ти хочеш щоб засадив?