Їм можно щось довести?
Чи це марна трата часу та псування нервів?
Чому мені майже нікого не вдавалось на свій бік склонити, крім людей, котрі вже були проти війни там?
Але коментарі на раша-ресурсах видаляють, коментарі проти війни та путина. Не ютуб, інші соцмережі - там коментарі просто счезають.
Навіяно коментарями під інтерв´ю Арестовича в Ютуб(
Ответ дляLife is Beautiful
Ні. Якщо ніхто не пішов би на війну в раші, її б не було.
Думаєте, це Ваньки захотіли? Ні,вони хотіли сидіти собі перед телевізором на дивані, в майці і з півлітрою, і коментувати новини, які дурні українці і яка вєліка расія.
Але одному діду захотілося ’маленькую победоносную войну’
Ответ дляtarveldy
Дуже, це їх найстрашніша зброя , розуміння приходить трохи пізніше, так що привіт нашим європейським друзям
ФСБ діє методами КГБ? Я дивлюсь, що ми програємо в цьому( Вони любу інформацію перекрутити вміють(
Ответ дляТетя Фрося
Как вы отличает ботов от неботов? И зачем с ботами вообще разговаривать?
Бот, я так понимаю не человек же?
Не розпізнаю. Мені кажуть, що сперечаюсь з комп. програмою та псую собі нерви(
Тетя Фрося• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Ну и смысл тогда с ними вообще вступать в разговор. Я это бросила делать ещё в 22 году. Даже если это и люди, то это бессмысленно.
Ответ дляLife is Beautiful
Якщо люди самі не деградують, ніхто це з ними не зробить.
Зробить. Починаючи зі школи. Вони ж навіть своєї історії не знають. Не те, що знають в якомусь викревленому світлі, а взагалі не знають нічого, крім як про Другу Світову і як ’дєди воєвалі’. Вони не знають, скільки в них населення, не знають своїх своїх регіонів. То про що далі говорити?
Ответ дляtarveldy
росіяни не люди, а так все вірно
На жаль, люди. Люди можуть піти вбивати інших людей. Тому, що їм кажуть, що не люди - ми.
Ответ дляtarveldy
Я нажаль в курсі, і грип цього року жесть
Я переношу легко хвороби, карантин мені заважав.
Ответ дляІллюха Перчик
Насадили дурним вівцям,ту ідеологію,яка була потрібна.Розумним і освідченим людям,ви нічого не насадите.Розумним людям,пастухи не потрібні.
А розумних залякали до ікоти. От вони зараз стоять у чергах підписуватись за єдиного ніби антивоєнного кандидата, який і сам сситься сказати, що він проти. Бо голосніше нічого сказати не наважаться. Вже і в Париж не політають, і навіть яєць на олів´є не куплять, але майдану там не буде. Надія лише на західну зброю((
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ответ дляWitty
Ні,вони просто всі виїхали відразу з росії.Тому що не хочуть приймати участь в цьому дурдомі.
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ответ дляWitty
А майдани там влаштовувати,це підписати собі смертний вирок,теж ніхто не хоче.Тому люди втекли з дурдому,що б залишитися живими.
Ответ длячир
Часто пишу, но не в ютубе, а на сайтах их СМИ, где включены комментарии.
Їх видаляють, писала раніше.
Ответ длячир
Там нельзя рубить правду - матку в лоб. Пишу завуалированно, но все предельно понятно, а придраться вроде как и не к чему. Такое пропускают.
Я написала, що війна - зло, видалили. Це не було конкретно до цієй війни при тому, а взагалі.
Леди Репях• 22 января 2024
Нет, никогда. В этом нет смысла.
Только настроение себе портить, читая эту гадость.
Краденые абрикосы• 22 января 2024
Не вступаю в дискуссии,меня не интересует их мнение ни плохое,ни хорошее. Видео с ними напоминают фильмы о сталинском времени.
Боятся лишнее слово сказать,выйти за рамки официального мнения.
Ответ дляnikolayev
А с китайцами и корейцами, что будем делать? Сейчас они рулят политикой мира.
Не думаю. Особливо Півнична Корея, з ними взагалі не спілкуються інші країни.