Life is Beautiful• 22 января 2024

Ви сперечаєтесь в Ютубі з рашаботами?

Їм можно щось довести?
Чи це марна трата часу та псування нервів?
Чому мені майже нікого не вдавалось на свій бік склонити, крім людей, котрі вже були проти війни там?
Але коментарі на раша-ресурсах видаляють, коментарі проти війни та путина. Не ютуб, інші соцмережі - там коментарі просто счезають.
Навіяно коментарями під інтерв´ю Арестовича в Ютуб(
alMira05• 22 января 2024
А зачем что-то писать, у каждого своя позиция

lyuba111• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Спочатку чиновники,багато років підряд,робили програму - деградації населення,що б населення було тупим і керованим,далі чиновники (цих дурних овець),погнали туди,куди було потрібно і оскільки вони дурні і керовані то вони туди пішли.Розумієте,який зв´язок?
Доречі, це робилося не тільки в них (((
12 друзей Коршуна• 22 января 2024
Я у 2022 році активно тролила та писала руським у вк. При чому там були реальні люди, але там настільки насрано. Навіть якась гнида звідтіля знайшла мене у Порадниці. Писала мені в вк. А в 2023 році видалила сторінку і все. Вони єбану...і. Навіть не має бажання їм писати, чи доводити. Ось відео з родиною Циганової тому підтвердження. Кому там щось адекватне казати.
автор Life is Beautiful • 22 января 2024
Ответ дляalMira05
Якщо підтримують воєнну агресію, їх позиція шкодить мені.
Valechka-mk• 22 января 2024
Ответ для4мама
73% - це наслідки президентства пороха.
На наступних виборах будь-який опонент Зе, окрім пороха і Ко отримає не менше.
Скріньте.
Конечно, любимое украинское ,,виноваты папередники,,
4мама• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Крім Пороха і Зе були інші кандидати, якіх чомусь не помітили.
Так, нажаль. Мені здається у 2 тому проти пороха б і пес Патрон виграв не менше 73%.
Іллюха Перчик• 22 января 2024
Ответ дляlyuba111
Доречі, це робилося не тільки в них (((
Звичайно,що таке робилося і робиться не тільки в них.