Life is Beautiful• 22 января 2024

Ви сперечаєтесь в Ютубі з рашаботами?

Їм можно щось довести?
Чи це марна трата часу та псування нервів?
Чому мені майже нікого не вдавалось на свій бік склонити, крім людей, котрі вже були проти війни там?
Але коментарі на раша-ресурсах видаляють, коментарі проти війни та путина. Не ютуб, інші соцмережі - там коментарі просто счезають.
Навіяно коментарями під інтерв´ю Арестовича в Ютуб(
автор Life is Beautiful • 22 января 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
Так,але там стіна- вони просто не чують.
Я ніколи не дивилась їх політичні передачи. Здається, це вони так діють на мізки(

nikolayev• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Не думаю. Особливо Півнична Корея, з ними взагалі не спілкуються інші країни.
В том то и дело, что все происходит молча. Но зависит сейчас от них, почти все.
Ответ дляnikolayev
Від Півничної Кореї, яким чином?
Ответ дляnikolayev
Для мене Пів. Корея - майже теж саме, що й днр-лнр)
margaritavoronina1• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Я теж не дивилася,але ось наприклад останній раз почала сперечатися на їхньому телеграм каналі- дві жіночки навіть мене підтримали,але боялися щось більше писати, дві одразу почали лякати тюрьмой ,поліцією і ТД,а остальні декілька тисяч просто мовчали,робили вигляд що нікого нема
Марочка18• 22 января 2024
Автор , зачем далеко ходить . У меня свекровь сепаратистка , город Днепр ,если до войны нормально в общем общались , то сейчас разругались совсем ,что даже с праздниками не поздравляем друг друга.
Просто не могу это терпеть ,она ни о чем другом не хотела разговаривать , постоянно пропаганда россии ,когда наши взорвали Крымский мост - у нее трагедия , когда вот перед новым годом попала ракета в роддом и торговый центр- то нормально ,так и надо . Ненавижу
nikolayev• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Від Півничної Кореї, яким чином?
Ядерная страна, пророссийская. Они оружие поставляют, которым по нам стреляют. Там ещё внешняя политика...

Решка7777• 22 января 2024
нет ..дамбить бамбас
Иошши• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Я писала под відео, коли ракета потрапила в будинок, - тільки роздратувалась, нічого не довела.
А вам можно что то донести?
Ответ дляИошши
А вам можно что то донести?
Що мені довести хочете?
Иошши• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Якщо люди самі не деградують, ніхто це з ними не зробить.
Да уж
Иошши• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
А наши?
Тенко• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Там пропаганда, ми повинні щось їй протиставляти? Щоб впливати на людей там?
На ботов вы никак не повлияет, но их можно использовать и продвигать идеи для ватоголовых. Не нужно с ними спорить т.к. они уходят в блок. Нужно сочувствовать и советовать так чтобы они сами разочаровались и решились на определенные поступки. Общаясь с ватоголовыми нужно быть ватоголовым в кубе.
Например, у ваты есть проблема. Совет - запиши обращение к президенту, он же самый лучший, он точно решит все твои проблемы с несправедливым миром. А если игнорит обращение - снова сочувствавать и советуем настаивать, снова писать и распространять обращение, ведь таких, как он много, а их президент один.
Иошши• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Що мені довести хочете?
Да ничего, это бесполезно
Ответ дляИошши
А наши?
Я ніякі не дивлюсь.
Valechka-mk• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Чому в них стільки ботів? Їх машина пропаганди сильніше? Їх пропагандистськи передачі ніколи не дивилась, ясна річ. Був період, коли хотіла відкрити людям очі на правду...
Ну у нас не меньше
Ответ дляValechka-mk
Ну у нас не меньше
У нас погано з пропагандою. В порівнянні з рашею(
Barkas• 22 января 2024
Навіть тут, на українській порадниці, ще жодна проросійська істота не змінила своєї позиції ні на йоту. Два роки топлять за своє - і все. А то чистокровні кацапи, у них війна і манія величі вшиті в колективну підсвідомість. Вони поняття зеленого не мають ні про українців, ні про Україну, знають тільки десять раз переписану історії де все було ізвєчно рускоє, кругом одні вороги, і вони жили б в достатку, аби не колєктівний запад. Ось переможуть захід, завоюють нові землі - тоді й заживуть. Ви хочете розворушити їх емпатію, почуття справедливості, людяність - а їх же немає зовсім, не закладено або пропито.
Valechka-mk• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Че ж плохо?
73% идиотов - результат неплохой. И сейчас дофига

Ответ дляValechka-mk
Че ж плохо?
Це довірливість, люди вірять в серіали
Ирина_Б_• 22 января 2024
в чат -рулетке?😀
Barkas• 22 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Че ж плохо?
Ти не на форумі, а співробітникам своїм чи друзям розкажи, що вони ідіоти, не то, що валєчка. Вони тобі х...в у шапку таких напхають, що будеш тримати свій чорний вонючий рот на замку і фільтрувати базар. Все, дівчата, через тиждень зустрінемся!
4мама• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Якби в них в кастрюлях були мізкі, а не гімно - то не було б війни.
За совдепії люди плюс/мінус такі самі були, багато хто досі дрочить на совок. Люди з критичним мисленням давно звідти виїхали. Або їх вбили/закатували.
Не псуйте собі нерви спілкуючись з виродками. Побережіть себе.
4мама• 22 января 2024
Ответ дляmamaМия
Мені подобається заходити в ТГ канали тих рашистських міст, де щось палає))) вчора розважалася в пітерському чаті, а от в Брянському мене забанили одразу
Я пригадую на початку повномасштабної був чат Бєлгорода, ми там тролили русню, потім зробили перекличку і виявилось що русні там майже нема :)))
4мама• 22 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Спробами довести правду не можна зупинити війну?
Ні, не можна. Гопота розуміє лише мову сили.
4мама• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Війну,в будь-який час можуть зупинити політики,точно так само як в один момент,вони зупинили ковід.
Політики - ні. А от реальні санкції + потрібна нам зброя - так.
4мама• 22 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Все роблять чиновники.На них вся відповідальність.
Угу, чиновники запускають ракети, мародерять, вбивають...
4мама• 22 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Че ж плохо?
73% - це наслідки президентства пороха.
На наступних виборах будь-який опонент Зе, окрім пороха і Ко отримає не менше.
Скріньте.
Ответ для4мама
73% - це наслідки президентства пороха.
Скріньте.
Крім Пороха і Зе були інші кандидати, якіх чомусь не помітили.
По піар-компанії важко скласти враження вірне про людину. Треба голосовати за тих, напевно, хто вже щось корисне зробив для суспільства.
Читати біографії, програми предвиборчі. Потім вимагати виконання програм, або імпічмент. Але таке можливо лише в мирні часи(