Все возможно• 22 января 2024

Потрібна людяна порада. Як пережити.

Важка ситуація.. народжувати весною , і маю великі проблеми з чоловіком. Ігри на ставках , кредити , брехня, борги.. і все це саме зараз.
Змінитись він не зміниться це точно, бо перший раз вже був в середині вагітності (він набрехав і знову за своє)
Потрібен психолог онлайн. Або людські (людяні поради).
Піти жити окремо змоги немає , та і нікуди ні йому , ні мені..
Він проблеми вирішувати не хоче , просто тікає від розмови і продовжує загрібати себе і мене разом.
Всі гроші ,що відкладали на дитину програв
Білка в колесі• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Так працює .. гроші з зп віддає , але кредити на ігри бере .
Подавайте на развод сейчас, берите адвоката не сообщайте, что беременны и без вашого присутствия пускай ходити адвокат, вы же понимаете ,что его долги =ваши общие долги. Сейчас повестки в суд смс приходят он и не поймет , что это за повестка если у него куча долгов

Носки на подтяжках• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Я хочу пожати на розлучення. Вже.. але блін , не розлучають вагітних і до року дитині. Як народжу, буду пробувати поїхати в інше місто .правда поки незнаю куди.. з маленькою дитиною (
Розлучають, якщо є причини, а вони у вас є
Настасья Пицун• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Не знаєте як подати ?
Ні, не стикалася щ цим.
Думаю через адвоката.
Зараз багато жінок розлучаються, будучи за кордоном.
Бокс-орун• 22 января 2024
Я бачу що тут не поради дають, а ще більше страхів наганяють. Моліться за свого чоловіка. Є така молитва до ікони ’Неупиваєма чаша’ або ’Невичерпна Чаша’ українською. На просторах інтернету вона є. Це якраз та молитва, яка допомагає коли є алкоголізм, наркоманія, ігроманія. Читайте щодня, бажано вранці та ввечері. Замовте сорокаусти за здоров´я своє та чоловіка. Коли пройде 40 днів, знову замовляйте. Бажано не в одній церкві. Народите здорову дитинку і матимете щасливу сім´ю. Якщо у чоловіка є батьки, то вони теж повинні молитися, особливо мама. Материнська молитва найсильніша. Своїми словами теж можна, тільки щиро, від серця і все вийде.
вАлнуюся сильнА• 22 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
При разводе к сожалению делят не только имущество, но и долги. Поздно уже. Сначала их нужно тогда закрыть, а потом разводиться. Коллекторов это мало волнует, бывшая жена или нет. Старая работа или новая. Явно не в банке кредиты, МФО скорее. Игроки таи их и берут. Банки такие суммы не дают, обычно.

Автор, а какая сумма кредитов?
Якщо не поручитель, то не ділять, кредитки, мфо не ділять
Несу пургу• 22 января 2024
Дела не будет, и не ждите пока родите, выгоняйте уже
Кицюююня• 22 января 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Що ви несете))) з якого переляку роздається громадянство?
Ви просто не в курсі нового закона від 19 січня
автор Все возможно • 22 января 2024
Ответ дляДинамоКит
Це тільки я така волшебна, забрала піврічного сина і втекла в глухе село від ігромана? Ні на які вмовляння не повелась, з часом зустріла чоловіка і вийшла заміж.
Класс. Захоплююсь і радію ) обов´язково і я вигребу.
Пес Патрон• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Так , в Україні. Я в своїй квартирі. Його виганяти лише на мороз. Він маніпулює , типу замерзну , вб´ю себе і т. д .+ Є безліч недороблених справ,які я вже фізично не зможу вирішити.
Ничего, пусть лучше свалит на мороз, чем Вашу квартиру проиграет.
По долгам в браке отвечают оба супруга...

А бывали случаи, что жену на кон ставили.
Про то, что за крупные долги могут выкрасть и убить ребенка, Вы и сами в курсе.

Шлях до зірок• 22 января 2024
Я человек неверующий, но знаю что помогают свидетели иеговы, баптисты и т.д. Но потом это другая зависимость.
Живчик-счастливчик• 22 января 2024
Ответ дляБокс-орун
Ви хвора?
Не вмію заміряти• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Так Якщо він ігроман то розлучать , йдіть питайте поки він вашу квартиру не продав
Чемна панночка• 22 января 2024
Ответ дляШаманю второпях
Автор вы себя и его жалеете , меня муж бросил беременную, я работала а не сопли распускала, ночью в подушку ревела, малую родила и до трех работ набралась, а вы такая несчастная психолог вам нужен что бы попу поднять, у вас квартира есть у меня её не было.
Самое гадкое - сравнивать кому больнее и хуже. Чья жертва была больше. И самоутверждаться за чужой счёт.
Автору надо к психологу как минимуму потому, чтоб также быстро уйдя из одного дерьма ее вступить в другое.
Созависимость - это тоже симптом
Дайте подумать• 22 января 2024
1. Физически съехать на время к родителям
2. Его вещи выставить, квартиру закрыть или сдать.
3. Подать на него заявление на кражу денег
4. Подать на развод
Шлях до зірок• 22 января 2024
Ответ дляКицюююня
Это работающим 5 лет?
екатериналуиза• 22 января 2024
Ответ длямиссАрфография
Подруга работает в псих - диспансере. Там разные отделы , где лечат - наркоманов , после АТО , алкоголиков , игроманов , и с псих расстройства. Это такая же болезнь.
автор уже совершила очень большую ошибку - забеременела от игромана,ві предлагаете положить ей жизнь на лечение его ?
Кицюююня• 22 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
Так. Просто підміна однієї залежності на іншу.
Снідаю авокадо• 22 января 2024
Автор уже закрилась - відповіді одним коротким реченням. Вона все ще з надією на його виправлення
Большой секретик• 22 января 2024
Оце ’піти жити окремо змоги немає’ вибішує.Люди житло втратили, з окупації виїхали, знімають житло-працюють. Чоловік недієздатний? Ні, то нехай іде в ЗСУ, житлом забезпечать.

ДинамоКит• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Не вигребете.Це потрібно було зробити вчора, а Ви, маючи свою квартиру і роботу( у мене нічого з цього не було, окрім маленької дитини), сидите на форумі і розповідаєте, що він замерзне. Мені шкода Вашу дитину.
Живчик-счастливчик• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
що Ви вигребете? у Вас є житло, є робота. Виженіть і все. Яке Вам діло, куди він піде? Він же жив десь до того, як сів Вам на голову? навіть, якщо і вб´є себе після цього (що малоймовірно), то Ви ні при чому, хай до психіатра йде і голову лікує, так як схтльність до суїциду - це психіатрія. Життя у Вас одне і потрібно думати про себе і свою дитину, а не про психа-лудомана
Кицюююня• 22 января 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Продати він не продасть, але борги та кредити на автора також поділять і тоді вже автор буде продавати кв сама
вАлнуюся сильнА• 22 января 2024
Ответ дляЛетюча помилка
З новонародженою дитиною по зйомним квартирам для чого, якщо є своя? Чоловіку подарувати хочете чи що? Не грайтесь в благородство
А мене знайома поїхала в село до подружки, все одно де виплати отримувати
Триндю-бриндю• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
В особых случаях разводят.
Так и говорите что боитесь за свою жизнь.
Будут ходить коллекторы, нечего будет есть вам и ребенку.
Короче сделайте УЖЕ сейчас так, что бы вы не были вынуждены отдавать его долги. Банкам, кредитным ларькам или просто левым людям.

Бумажка о разводе - все свободны.
Синди Кроуфорд• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Ждите,пусть решает все дела и ждёт декретных выплат,он у вас в первый же день все отберёт.
Игроманы хуже наркоманов,алкоголиков,это зависимость она лечится
Трейдер кріпти• 22 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Він клявся, плакав , божився ,що більше не буде. Що змінилося? Стала більше за ним дивитись, швидше знайшла ’ нову ,гірку ’ правду. (
Він перший час активно робив вигляд ,що все в житті міняє. Але ні!
Ну а что он еще мог вам сказать?
ЕлькиПальки• 22 января 2024
В своей стране, а своем городе, в своей квартире, с работой и родителями..Собралась ещё и уезжать потом с ребенком. Хватит сопли пускать и быть как этот недомужик! Выгнала, выдохнула и забыла о нем!
ДинамоКит• 22 января 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ви хвора?
Ні, чому?) То автор з іншого аккаунта)
Чупа-чупс• 22 января 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Поэтому я и говорю, что никуда она не уйдет. Лечение от созависимости это долгая работа с психологом над собой. А автору нужны штаны рядом и пофиг какие.
автор Все возможно • 22 января 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Не те ,щоб закрилась
Я бачу ,що люди праві. Що на це говорити . Лише кивати головою. І виконувати вказівки.