Бізешка• 22 января 2024

Нарешті Бєлгородці повернуться додому, до рідної України

Зеленський підписав указ про історично населені українцями території так званої російської федерації.

Це Кубань, Стародубщина, Північна та Східна Слобожанщина в межах сучасних Краснодарського краю, Білгородської, Брянської, Воронезької, Курської та Ростовської областей.
E-ducate• 22 января 2024
І що у цьому указі? Визнаємо незалежність БНР? )
Скільки ще мАсква буде їх бАмбіть?
Краденые абрикосы• 22 января 2024
А что дальше в указе?
Николай-b526• 22 января 2024
лучше б ЯО начали разрабатывать....
elenze66• 22 января 2024
Краще б думав як окуповані території звільнити.
Леска• 22 января 2024
най буде, потім згодиться.
автор Бізешка • 22 января 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
А что дальше в указе?
А далі не відомо, це всі дані, які є у відкритих джерелах
автор Бізешка • 22 января 2024
Ответ дляelenze66
А чому ви не розглядаєте, захопити землі рф, а потім обміняти на наші окуповані території
Леска• 22 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
лучше б ЯО начали разрабатывать....
хто нам дасть.
Мабуть не для цього 30 років тому в нас її забрали, щоб зараз дозволили розробляти. Чи хочете бути Північною Кореєю?
оле-чка• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
Так, треба бити там де слабке місце
БеллаДонна2014• 22 января 2024
В смысле белгородцы?? Наши пусть вернутся, а те пусть сидят у себя.
bonny1• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
А кто захватывать будет, и так желающих воевать уже нет или вы пойдёте захватывать?
Краденые абрикосы• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
Вам самой не смешно?
iroman• 22 января 2024
Вот полный текст этого указа https://www.president.gov.ua/documents/172024-4951...
Больше на политический троллинг/популизм смахивает.
Мимо_шла• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
А вы не видите,что эти земли за нашими оккупированными территориями?
elenze66• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
Для того, щоб захопити треба пройти через наші окуповані території.
Николай-b526• 22 января 2024
Ответ дляЛеска
хто нам дасть.
вы это переселенцам расскажите и тем кто потерял свой дом навсегда....
lus_so• 22 января 2024
Здрастє називається. Своїх рускомірцев мало, то давай ще імпортуємо. В пацана війна вже закінчилась, всіх треба нам любить.
автор Бізешка • 22 января 2024
Ответ дляelenze66
З якого часу Суми окуповані стали?
storia moderna• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
Це ви пишете жарти для наших гумористичних шоу?
автор Бізешка • 22 января 2024
Ответ дляbonny1
З мого оточення за цей місяць мобілізували 4 чоловіків, тому мобілізація іде і людей набирають, мені достатньо чоловіка, який воює, ви ж не заміните його на війні, правда?
Леска• 22 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
як одне повязане з іншим?
Чи ви пишете як генератор випадкових чисел?
чир• 22 января 2024
Ответ дляiroman
и на очередной распил денег.
автор Бізешка • 22 января 2024
Ответ дляstoria moderna
Скільки разів вже заходили на територію бєлогорда? Супротиву мінімум. Зеля ж говорив за гру вдвох
storia moderna• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
Гра вдвох - це ви і «Зеля»? Підете гуртом на Бєлгород?
bonny1• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
Мы два года не можем освободить наши оккупированные территории и 10 лет Крым, а каком захвате вы говорите?
Falcon82• 22 января 2024
Тому що війну не можна виграти, якщо вона йде лише на своїй землі. Це те, що треба було робити давно: дзеркалити.
З якогось дива пу змінив конституцію. Це все ж не просто так. Чогось він вніс туди певні області, а певні проігнорував (ту ж Одеську, яка йому посеред горла хай вже буде навіки)

От лише проблема, що в нас ресурсів у десятки разів меньше....
Falcon82• 22 января 2024
Ответ дляbonny1
Можна захоплювати нове, не відвоювавши старе. Ну, принаймні, ця вся новина так може ’читатись’
bonny1• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
Только заметьте многих мобилизируют против их желание, вы думаете такие люди мотивированные бойцы?
СИРЕЛИ• 22 января 2024
дурень думкою багатiе.
Леска• 22 января 2024
Ответ дляbonny1
Військовим шляхом не захопимо, але най закон, підґрунтя буде, може росія буде розвалюватися то тоді й повернемо своє історичне