Зеленський підписав указ про історично населені українцями території так званої російської федерації.
Це Кубань, Стародубщина, Північна та Східна Слобожанщина в межах сучасних Краснодарського краю, Білгородської, Брянської, Воронезької, Курської та Ростовської областей.
БеллаДонна2014• 22 января 2024
В смысле белгородцы?? Наши пусть вернутся, а те пусть сидят у себя.
Краденые абрикосы• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
А чому ви не розглядаєте, захопити землі рф, а потім обміняти на наші окуповані території
Вам самой не смешно?
Николай-b526• 22 января 2024
Ответ дляЛеска
хто нам дасть.
Мабуть не для цього 30 років тому в нас її забрали, щоб зараз дозволили розробляти. Чи хочете бути Північною Кореєю?
вы это переселенцам расскажите и тем кто потерял свой дом навсегда....
storia moderna• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
Це ви пишете жарти для наших гумористичних шоу?
Ответ дляbonny1
А кто захватывать будет, и так желающих воевать уже нет или вы пойдёте захватывать?
З мого оточення за цей місяць мобілізували 4 чоловіків, тому мобілізація іде і людей набирають, мені достатньо чоловіка, який воює, ви ж не заміните його на війні, правда?
storia moderna• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
Скільки разів вже заходили на територію бєлогорда? Супротиву мінімум. Зеля ж говорив за гру вдвох
Гра вдвох - це ви і «Зеля»? Підете гуртом на Бєлгород?
Ответ дляБізешка
Мы два года не можем освободить наши оккупированные территории и 10 лет Крым, а каком захвате вы говорите?
Тому що війну не можна виграти, якщо вона йде лише на своїй землі. Це те, що треба було робити давно: дзеркалити.
З якогось дива пу змінив конституцію. Це все ж не просто так. Чогось він вніс туди певні області, а певні проігнорував (ту ж Одеську, яка йому посеред горла хай вже буде навіки)
От лише проблема, що в нас ресурсів у десятки разів меньше....
Ответ дляБізешка
Только заметьте многих мобилизируют против их желание, вы думаете такие люди мотивированные бойцы?