Зеленський підписав указ про історично населені українцями території так званої російської федерації.
Це Кубань, Стародубщина, Північна та Східна Слобожанщина в межах сучасних Краснодарського краю, Білгородської, Брянської, Воронезької, Курської та Ростовської областей.
Ответ дляFalcon82
Тому що війну не можна виграти, якщо вона йде лише на своїй землі. Це те, що треба було робити давно: дзеркалити.
З якогось дива пу змінив конституцію. Це все ж не просто так. Чогось він вніс туди певні області, а певні проігнорував (ту ж Одеську, яка йому посеред горла хай вже буде навіки)
От лише проблема, що в нас ресурсів у десятки разів меньше....
Пуйло на оккупированных территориях ’провел’ ’референдумы’ и ’присоединил’ по просьбам местного населения. В Одесской области ничего подобного не было, вот и вся причина. Только о. Змеиный был под рашкой, который относится к этой области.
Ответ дляFalcon82
Тому що вписав обл на які зайшли рос війська і на яких було хоч і кончене але голосування.
НА Одеську в них плани великі, звісно але поки що нема як записати. Як і Миколаївську
Дева Мария• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
А чому ви не розглядаєте, захопити землі рф, а потім обміняти на наші окуповані території
Боже боже 😨
МиссКаприз• 22 января 2024
Ответ дляFalcon82
Ага, сунься на їхню територію і завтра вони повну мобілізацію оголосять. На скільки вистачить наших 30 млн (разом з жінками і дітьми?) Стратєгі, блін...
Ответ дляFalcon82
Если такие заявления , значит дадут и чем бить туда, а может уже дали
Ответ дляsheerlee
Мы давно просили ракеты большей дальности , нам не давали , чтоб по раше не били , значит теперь дадут .
Конечно дадут, наша власть только и делает, что просит, а потом все отмывают, что дают. А потом нашим детям мы оставим разваленные города и долги на лет сто вперёд, будут правнуки ещё возвращать
Ответ длячир
Ну Запорожье он не оккупировал. А референдум провел о присоединении Запорожской области. Одессу он везде называет исконно русским городом и стратегически, Одесская важнее Запорожской как не крути
Краденые абрикосы• 22 января 2024
Ответ дляПиона
Краще бути Північною Кореєю, зате живі і здорові! І не буде війни, ніхто не сунеться
А ещё лучше быть Южной Кореей