Бізешка• 22 января 2024

Нарешті Бєлгородці повернуться додому, до рідної України

Зеленський підписав указ про історично населені українцями території так званої російської федерації.

Це Кубань, Стародубщина, Північна та Східна Слобожанщина в межах сучасних Краснодарського краю, Білгородської, Брянської, Воронезької, Курської та Ростовської областей.
автор Бізешка • 22 января 2024
Ответ дляbonny1
Мы два года не можем освободить наши оккупированные территории и 10 лет Крым, а каком захвате вы говорите?
Там менше супротиву, коли війна буде на території росії, то тільки тоді вони її відчують.

чир• 22 января 2024
Ответ дляFalcon82
Тому що війну не можна виграти, якщо вона йде лише на своїй землі. Це те, що треба було робити давно: дзеркалити.
З якогось дива пу змінив конституцію. Це все ж не просто так. Чогось він вніс туди певні області, а певні проігнорував (ту ж Одеську, яка йому посеред горла хай вже буде навіки)

От лише проблема, що в нас ресурсів у десятки разів меньше....
Пуйло на оккупированных территориях ’провел’ ’референдумы’ и ’присоединил’ по просьбам местного населения. В Одесской области ничего подобного не было, вот и вся причина. Только о. Змеиный был под рашкой, который относится к этой области.
Леска• 22 января 2024
Ответ дляFalcon82

Тому що вписав обл на які зайшли рос війська і на яких було хоч і кончене але голосування.
НА Одеську в них плани великі, звісно але поки що нема як записати. Як і Миколаївську
Пиона• 22 января 2024
Ответ дляЛеска
хто нам дасть.
Мабуть не для цього 30 років тому в нас її забрали, щоб зараз дозволили розробляти. Чи хочете бути Північною Кореєю?
Краще бути Північною Кореєю, зате живі і здорові! І не буде війни, ніхто не сунеться
elenze66• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
З якого часу Суми окуповані стали?
А Ростовська обл. з ким межує ?
Дева Мария• 22 января 2024
Ответ дляБізешка
А чому ви не розглядаєте, захопити землі рф, а потім обміняти на наші окуповані території
Боже боже 😨
МиссКаприз• 22 января 2024
Ответ дляFalcon82

Ага, сунься на їхню територію і завтра вони повну мобілізацію оголосять. На скільки вистачить наших 30 млн (разом з жінками і дітьми?) Стратєгі, блін...
Манула• 22 января 2024
Ответ дляiroman
Вот полный текст этого указа https://www.president.gov.ua/documents/172024-4951...
Больше на политический троллинг/популизм смахивает.
Ну що вміє, то вміє Володимир Олександрович ...
Леска• 22 января 2024
Ответ дляПиона
Мы свій шанс прогавали.

sheerlee• 22 января 2024
Ответ дляelenze66
Для того, щоб захопити треба пройти через наші окуповані території.
Может это план такой , типа бриты нам дают добро и чем бить рашистов на тех территориях и они отползут от нас , при условии , что их больше не тронут ?
sheerlee• 22 января 2024
Ответ дляstoria moderna
Гра вдвох - це ви і «Зеля»? Підете гуртом на Бєлгород?
Вы не поняли .
Нам нельзя стрелять по раше, а теперь можно будет , так как то наши территории и там ущемляют украинцев .
Мне нравится такой план )
sheerlee• 22 января 2024
Ответ дляbonny1
А где было про захват ?
Бить ракетами из далека , как раша делает .
sheerlee• 22 января 2024
Ответ дляFalcon82

Если такие заявления , значит дадут и чем бить туда, а может уже дали
bonny1• 22 января 2024
Ответ дляsheerlee
А где было про захват ?
У нас много этих ракет, или мы начали из изготавливать, или нам их дают сотнями?
sheerlee• 22 января 2024
Ответ дляbonny1
Мы давно просили ракеты большей дальности , нам не давали , чтоб по раше не били , значит теперь дадут .
bonny1• 22 января 2024
Ответ дляsheerlee
Конечно дадут, наша власть только и делает, что просит, а потом все отмывают, что дают. А потом нашим детям мы оставим разваленные города и долги на лет сто вперёд, будут правнуки ещё возвращать
ЮлияА91• 22 января 2024
Дебил зеленый. Вообще поехала кукуха
Falcon82• 22 января 2024
Ответ длячир
Ну Запорожье он не оккупировал. А референдум провел о присоединении Запорожской области. Одессу он везде называет исконно русским городом и стратегически, Одесская важнее Запорожской как не крути
Falcon82• 22 января 2024
Ответ дляМиссКаприз
Ви все читаєте, чи спеціально останній мій абзац проігнорили?

tetnes• 22 января 2024
Ответ дляПиона
Чулпан Хаматова №2)
Про здоровых северных корецев с мисочкой риса на день вообще смешно
Краденые абрикосы• 22 января 2024
Ответ дляПиона
А ещё лучше быть Южной Кореей
Ирина_Б_• 23 января 2024
Ответ дляelenze66
Краще б думав як окуповані території звільнити.
лучше б хотя б просто не воровали